Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2567
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko ja jestem pod takim wrażeniem twojego ogrodu,że aż mnie zatkało a oczy o mało mi nie wyjdą z orbit ;:oj
Nie wiem czemu ja do tej pory nie gościłam u ciebie,ale teraz to już na pewno mnie się nie pozbędziesz ;:108
Masz tak piękny ogród,że oczu nie można oderwać.Ja co prawda jeszcze nie skończyłam przeglądać wszystkich twoich wątków,ale na pewno ich nie odpuszczę.Gratuluję tak pięknie stworzonego ogrodu-dla mnie raju ;:180 ;:180 ;:180
Róża na pniu papageno przecudowna :)
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ILONKA wianek z wikliny papierowej sama wiłaś :?: ładniusi.
A w sprawie Twoich wysiewów to moje :roll: oniemiały, gdzie Ty to trzymasz i co tam wysialaś, pochwal się to pójdę w twoje ślady.

;:196
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Hej,
Zmotywowalaś mnie ;)
6, 7, 8 marzec - to dobre dni ;:oj
O matko, tylko znowu będzie zadyma z tymi multipaletami....
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Koleszko
500p
500p
Posty: 961
Od: 14 wrz 2013, o 20:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ciechanów

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Niezła plantacja . ;:215 Trzymam kciuki , żeby wszystkie nasionka wykiełkowały . :D

A co do pracy to ja również niebawem pozostanę bez niej. I nie zanosi się , żebym w niedługim czasie jakąś znalazł ...
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

To się nazywa wysiew ale będzie pięknie ;:oj
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Witaj Ilonko :wit
Wysiewy olbrzymie poczyniłaś ;:215 , ale i w ogrodzie i w domu wiosennie, wiec życzę Ci aby i w serduszku już wiosna była ;:196
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko! :wit ;:168
...podwyższona rabata , spędza mi sen z oczu....wiem, wiem mam sporo miejsca , kwesta zlokalizowania odpowiedniego, ale to w dalszej perspektywie.
Tulipanowe szaleństwo urzeka , o różach nie wspomnę , całość rewelacyjna ;:215
Zasiewy profesjonalne, wianek z wikliny papierowej / debiut??? /- po prostu ekstra!
Pozdrawiam cieplusio ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Annar13
1000p
1000p
Posty: 2004
Od: 4 maja 2012, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: k/Poznania

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Wspaniałe wysiewy, wygląda zupełnie jak u mnie :wit Prowizoryczny blat przy oknie :)
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Hej. Trzymam kciuki za znalezienie satysfakcjonującej Cię pracy. ;:215 Mam nadzieję, że póki co, piękna Twoja wiosenka będzie skutecznie poprawiać Ci humor. ;:196
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7675
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

ILONKA jak tam wysiewy, siewki nie wypadają - bo u mnie różnie, papryka mi się nie podoba ;:108

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11701
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Ilonko sporo nasionek wysiałaś,ja też coś mam posiane,ale w tym roku słabo mi wschodzą.Lobelię drugi raz wysiałam i czekam.
Z 6 nasion kobei rosną 2,dobre i to.
Dobrze,że wiosna idzie,będziesz miała czas na swój piękny ogród,trzymam kciuki za znalezienie pracy ;:108
Awatar użytkownika
imwsz
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5120
Od: 22 lip 2011, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Rormalnie jak zobaczyłam te Twoje wysiewy to ... :shock:
ale i tak najbardziej Ci życzę aby pozytywnie spełniło się to czym tak się stresujesz ;:196
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Mój ogród, moja miłość - Ilona 2715 (część IV)

Post »

Aniu, pierwsze słyszę ;:oj (co, gdzie, jak?) ;:65 czytałam gdzieś (kurcze nie pamiętam u kogo), że dziewczyna poda ciekawy sposób ukorzeniania róż wiosną, być może chodziło właśnie o to, jeśli masz link będę wdzięczna albo też napisz od siebie kilka słów

Anuleczko, w zasadzie zawsze opisywałam, ale nie aż tak dokładnie, tym razem poświęciłam troszkę więcej czasu, bo z doświadczenia wiem, że potem będzie o wiele łatwiej je pikować wiedząc co się pikuje ;:108, na pewno Ci się uda ;:108, czasami zdarza się, że coś nie wzejdzie, ale nie należy się zniechęcać, ja w zeszłym sezonie trzy razy podchodziłam i siałam kobeę, gdyż dwa razy mi nie wzeszło nic za trzecim się udało, w tym ją sobie odpuściłam, bo stwierdziłam, że nie jest tak ładna jakby się wydawało, ale to rzecz gustu

Jolka, u mnie pudełeczka i sterty różnorodnych doniczek dopiero się pojawią jak będzie trzeba to towarzystwo porozdzielać, oj ja też mam nadzieję, na ciepły weekend, ponoć już teraz ma być już tylko cieplej i cieplej

Ewuniu, dziękuje kochana ;:196, w końcu się zmobilizowałam, wysiałam już chyba wszystko, chociaż jak coś mi przypadkiem wpadnie jeszcze w łapki to kto wie

Ewka, faktycznie troszkę tego wszystkiego jest, bardzo kocham kwiaty i gdybym tylko mogła wsadziłabym ich jeszcze więcej, ale miejsca już brak, a i tak wciąż coś upycham, ja co roku nie mogę się doczekać ich kwitnienia ;:108, uwielbiam kiedy już wychodzą, tak jak teraz, bo wiem, że to już tuż tuż, gorzej jesienią, kiedy ma się świadomość ile trzeba jeszcze czekać, na szczęście kalendarzowa wiosna za 4 dni :tan

Miłeczko, tak wysiałam już pomidory i paprykę oraz wszystkie kwiatuchy, eksperymentalnie nawet dynię :;230, w zeszłym sezonie sprawdził mi się ten eksperyment, w maju na kompostownik sadziłam już ładne jej sadzonki, może teraz też się uda, nie byłabym sobą gdybym czegoś nowego nie spróbowała, no i posiałam też mak fioletowy, który po dwóch dniach już się pokazał, w razie niepowodzenia mam jeszcze nasionka, które pójdą wprost do gruntu, ale muszę jeszcze sprawdzić czy nie pokaże się czasami ten siany jesienią

Szamanko, myślałam już o tym, ale to tylko papier, a u nas w kwiaciarniach są takie cudeńka z prawdziwej wikliny malowanej na biało i nawet nie aż takie drogie, że gdybym sama miała wybierać to wolałabym jednak wiklinę, poza tym to jest dosyć czasochłonne dla siebie, na prezent lub żeby dorobić i owszem, ale jako stały dochód jakoś tego nie widzę niestety ;:185

Beatko, dziękuję serdecznie za tyle pięknych słów, jakoś raźniej zrobiło mi się na duszy ;:196, może rajem to on nie jest, ale przebywając w nim tak właśnie się czuję

Krysiu, tak wianuszek wiłam sama ;:108, zrobiłam kilka i to różnych, ale fotek nie cykłam ;:223, co wysiałam, a to dobre pytanie ;:306 powiem tak wszystko co wleciało mi w łapki, to znaczy to co miałam w domu nic nie kupowałam, pomidorki i złocień miruna dostałam od Ewci, paprykę, turki i dynię od Miłeczki reszta zebrana, wszystko mam w salonie na prowizorycznej dostawce

Justynko, wpadłabym zobaczyć Twoje wysiewy i w ogóle tylko, że nie mogę namierzyć Twojego wątku, zadyma to dopiero będzie przy pikowaniu ;:306

Paweł, dzięki, z tą pracą w dzisiejszych czasach to masakra, co prawda ogłoszeń jest mnóstwo, ale szlag mnie trafia, bo większość przez agencje, które na człowieku żerują, tam to najlepiej żebyś robił na trzy zmiany i to za darmo ;:134, wiesz jak człowiek jest młodszy to ma i większy zapał i sił więcej, prawdę mówiąc to już mi się nie chce ani dojeżdżać tak daleko ani mieć taką odpowiedzialność, gdyby nie wyższa potrzeba mogłabym już siedzieć w domku i zajmować się swoim rajem (ogrodem), więc szukam czegoś bliżej zamieszkania czegoś, co da mi może mniej pieniędzy, ale i większą satysfakcję a przede wszystkim nie wykończy nerwowo tak jak poprzednia praca. A u Ciebie to już pewne, że tak piszesz, może jeszcze coś się zmieni ?

Ślimaczku, mam taka nadzieję ;:224

Iwonko, pomimo wszystko w serduszku też wiosna gra :heja

Bogusiu, znam to, bo mi co roku coś spędza sen z powiek, jak już człowiek coś sobie obmyśli to nie ma zlituj, planów co nie miara tylko czasu i pieniędzy brak, ale małymi kroczkami do przodu i damy radę

Aniu, ja mam tak co roku, to znaczy co roku mówię, że sieję mniej i co roku dostawka

Aneczko, dziękuję ;:196

Krysiu, póki co wszystko jest okey, nawet dynie mi wzeszły, na inne jeszcze czekam jak się nie pokażą to będzie dosiewka

Aniu, pamiętam, że w zeszłym roku też dwa razy ją siałam, a potem okazało się, że na działce jest jej pełno z poprzedniego roku, sama mi się wysiała, więc w tym roku nie siałam w ogóle najwyżej w tym sezonie nie będę jej miała, lubię chociażby małe zmiany więc jak nie ona to co innego, z tym czasem to tak średnio, bo coś mi się "kreuje", ale napiszę jak już będzie to pewne

Iwonko, dziękuję kochana ;:196 , może za kilka dni przestanę się stresować, ale ciii, napiszę jak już będę pewna na 100%


troszkę bieżącej wiosenki
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

pojawiły się posadzone jesienią na całej długości tulipanki, mam nadzieję, że moje psiaki ich nie stratują i doczekam się ich kwitnienia
Obrazek

a to moja (no właśnie skleroza nie boli, na pewno sobie przypomnę, ale póki co uciekło ;:223) po zimie
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”