Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
czar_na
1000p
1000p
Posty: 1245
Od: 17 kwie 2012, o 15:49
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Super relacja i cudne zdjęcia pięknego ogrodu.
Darowanych roślin zazdroszczę jak cholera :wink: czekam na relację z sadzenia :)
evluk
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3675
Od: 16 lis 2008, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Fantastyczna fotorelacja Pat...
To teraz czeka Cię ekscytująca praca-troszkę zazdraszczam :wink: Bardzo lubię takie zajęcia ;:224
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Skoro mówisz, ze takie cacka na piasku powstają, to nie mam innego wyjścia jak mieć podobny, choć w 1% podobny do ogrodu Ewy.
Pocieszające jest to, że ona ten ogród latami urządzała, a ja uprawiam ugór od roku.
Prezenty imponujące, sadzenia nie zazdroszczę. Człoweik biega po ogrodzie i szuka miejsca w swoim mniemaniu idealnego, a potem wychodzi to i owo :;230
Miłej niedzieli ;:196 , dziś M w trasę jedzie, trzymam kciuki za Ciebie ;:168
Awatar użytkownika
ra_barbara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2180
Od: 15 sty 2010, o 10:51
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Już świętokrzyskie
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Ja z tego ogrodu od Ewy i Tomka mam maliny, wsadzone i już się przyjęły, a jechały ponad 400km. Ogród naprawdę cudowny, ja widziałam tylko zdjęcia w aparacie.A Ewa i Tomek to Bardzo mili, sympatyczni młodzi ludzie ;:215 Założą nowy ogród i choć mniejszy, będzie tak samo piękny ;:108
Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia! aktualny Co w trawie piszczy-2014-2017
Cz.1. cz.2. cz.3.Dziergam...bo lubię
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42151
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Pat nie wiem dlaczego czułam łzy w oczach jak czytałam Twoją relację. Bardzo się cieszę, że spotkało Cię takie szczęście i wszystkie dotychczasowe. Powiem tylko, że należało Ci się bo jesteś osobą skromną (nie chcę tego dokładnie wyjaśniać, żeby nikogo nie urazić!), ale myślę że TY wiesz co mam na myśli :lol: Bardzo mi żal że Ewa musi opuścić swoje dzieło na pewno wielu lat, ale życie pisze swój scenariusz i czasem tak trzeba. Mam sentyment do leśniczówek, bo z racji wykonywanej pracy zwiedziłam ich kilka i kocham ich klimat :lol: Z drugiej strony myślę, że Ewa stworzy sobie nowy raj na ziemi, a Ty Pat hoduj jej rarytaski i może kiedyś podzielisz się z Ewą. Wiesz jak jest w życiu :?: ;:173
Ciesz się i życzę Ci jeszcze wiele takich emocji ;:138
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Marysia ma rację, może Ty kiedyś odwdzięczysz się Ewie jej roślinkami, które u Ciebie rozrosną się ;:196
Awatar użytkownika
aguskac
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8276
Od: 9 kwie 2007, o 22:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Borne Sulinowo

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Bardzo się cieszę wraz z innymi, że tyle darów dostałaś :heja Rośliny są spore, więc szybciej wypełnią Ci ogród. O wiele przyjemniej sadzi się duże roślinki, niż takie wypierdki jakie często kupujemy. Nie trzeba czekać rok czy 2 by zobaczyć, czy roślina się przyjęła i jak się rozrasta.

Ja tylko mam nadzieję, że tamten cudowny ogród Ewy ktoś przejmie i będzie o niego dbał, bo to co tam zostało to i tak o wiele więcej niż mamy zaczynając tworzyć nowe ogrody. To co Wy otrzymaliście, to tylko kropelka, została masa dużych, dorodnych roślin. Oby ich następcy docenili to co przejmą.

Myśl i kombinuj przy sadzeniu, byś potem jak najmniej musiała przesadzać :lol: Ja ciągle robię jakieś korekty, wczoraj przesadzałam 7 winorośli, bo kiepsko rosły tam gdzie posadziłam :oops:
Awatar użytkownika
majar
1000p
1000p
Posty: 1028
Od: 26 sty 2011, o 14:21
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk/Koszarawa/Bytom

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Pat, już się cieszę na zdjęcia ukwieconego ogrodu! Pewnie zerknę w lipcu jak dorwę się normalnego netu. Cudownego, dobrego lata Pat! :wit
Awatar użytkownika
pelagia72
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8084
Od: 2 mar 2009, o 21:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Pat
Ale ta Ewa kochana jest :!: ;:167
Tyle roślin oddać ;:oj Ale, jak się w życiu daje to się też dostaje :D
Rozumiem smutek Ewy - trzy lata temu też zostawiłam swój ukochany wypieszczony ogródek...
Patrycjo teraz będziesz mieć busz, jeszcze tylko Zdzisio powinien przybyć i za piwo pokopać wądoły na sadzonki 8-)
Tak swoją droga to chyba koloryzujesz trochę swoją jazdę :lol: Nie wierzę, żebyś przechodniów chciała rozjeżdżać i pod górę nie potrafiła podjechać ;:173
Wczoraj nie dałam się w lesie gościowi w dostawczaku wyprzedzić, potem w miejscowości zwolniłam i niestety...łyknął mnie :;230
"Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami"
Moje linki
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Ojojoj, jak fajnie! :D ...A ile teraz roboty... :wink: :D
I tak myślę, że te sadzonki ode mnie, to chyba Ci juz nie będą potrzebne, a jeśli potrzebne, to i tak nie będziesz miała czasu ich posadzić... ??
Bea
iwonaPM
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 1073
Od: 13 sie 2011, o 18:01
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

chyba tylko na FO można spotkać ludzi z takim wielkim serduchem ;:138
Pat życzę Ci ,by wszystko dobrze się przyjeło i cieszyło oczy - gratuluję :!: :tan
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Wzruszająca relacja, piękne dary i ogród z którego pochodzą, a przede wszystkim wielkie serce Ewy... łezka mi się zakręciła w oku ;:173
EwaM
500p
500p
Posty: 595
Od: 1 gru 2007, o 13:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Góry Sowie

Re: Wiejski eksperyment Pat - Ogród wiosną 2013

Post »

Patii, czy w Twojej wsi albo okolicy są konie? I czy zachowaliście stare okna?
Nie będę kupować nowych roślin. Nie będę kupować nowych roślin. Nie będę kupować... akurat
10 minut
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”