Kolorowy ogród Geni - cz.4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Elu mam nadzieję że 2 maja aktualny w Olsztynie bo czas najwyższy posadzić wszystkie roślinki które mam dla Ciebie .
Pewnie będziesz miała najładniejszy ogród z nas wszystkich , bardzo mnie to cieszy Mam nadzieję że dasz namiary gdzie się spotkamy bo ja ani mąż Olsztyna nie Już nie mogę doczekać się spotkamy.

;:71 ;:168 ;:97
x-ja
---
Posty: 4936
Od: 11 wrz 2008, o 19:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

e-genia pisze:Witaj Elu mam nadzieję że 2 maja aktualny w Olsztynie bo czas najwyższy posadzić wszystkie roślinki które mam dla Ciebie .
Pewnie będziesz miała najładniejszy ogród z nas wszystkich , bardzo mnie to cieszy Mam nadzieję że dasz namiary gdzie się spotkamy bo ja ani mąż Olsztyna nie Już nie mogę doczekać się spotkamy.

;:71 ;:168 ;:97

Gieniu
nasze spotkanie w maju aktualne , bardzo chcę się z Tobą spotkać nie koniecznie ze względu na roślinki . Wczoraj spotkałam się z Jadzią , było przesympatycznie na pewno nie poprzestaniemy na jednym . Buzie nam się nie zamykały , rozmawiałyśmy ze sobą jakbyśmy się znały już lata :lol: . Wiem że z Tobą też tak będzie , dlatego z niecierpliwością czekam na to spotkanie . Fajnie że jak przyjedzież będzie już zielono i ciepło , spokojnie będzie można posiedzieć w ogrodzie . Wiem że i nasi mężowie znajdą wspólne tematy :wink: , niekoniecznie kwiatowe :twisted: .
Gieniu uwierz mi sporo roślinek już dostałam za co jestem bardzo wdzięczna , w moim ogrodzie robi się coraz weselej aż się dusza i serducho raduje . W Olsztynie będziemy na Was czekać w takim miejscu byście bez problemu nas znależli , a wtedy razem ruszymy na targi :twisted: , oj będzie się działo . W tygodniu zadzwonię to powiem co i jak ;:196 .
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Ja też nie mogę się doczekać za tydzień w Olsztynie .Oby tylko była piękna słoneczna pogoda .Zabiorę aparat narobimy zdjęć.
Genia
x_m-i
---
Posty: 2658
Od: 19 cze 2007, o 09:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Witaj Geniu, trochę zaniedbałem Twój wątek, ale na prawdę nie miałem czasu. Miałem sporo pracy u siebie a później byłem już taki zmęczony , że nawet nie dawałem rady pisać na kompie. Ale wszystko już nadrobiłem. Twój ogród jest po prostu rewelacyjny, istny ogród botaniczny i jak pisał Grzesiek to występują chyba wszystkie kolory jakie tylko mogą być. Super zrobiłaś koło oczka i rybcie również fajne. Kupuj im od czasu do czasu żywe białe robaki, bardzo je lubią. Ja swoim co jakiś czas serwuję i jak masz karpie to przydadzą się również pokarmy pochodzenia roślinnego.

Pozrawiam gorąco i życzę miłego wieczoru.
Awatar użytkownika
kubanki
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1981
Od: 28 sie 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Geniu, i ja przyszłam po raz nie wiem który nacieszyć oczy Twoimi kolorami. Dzięki Tobie i dziewczynom i u mnie jest teraz trochę weselej. Brakuje tylko deszczu, bo już ciężko się oddycha w tym pyle.
Ania
Mój ogród cz. 1, cz. 2
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Mutari pisze:Witaj Geniu, trochę zaniedbałem Twój wątek, ale na prawdę nie miałem czasu. Miałem sporo pracy u siebie a później byłem już taki zmęczony , że nawet nie dawałem rady pisać na kompie. Ale wszystko już nadrobiłem. Twój ogród jest po prostu rewelacyjny, istny ogród botaniczny i jak pisał Grzesiek to występują chyba wszystkie kolory jakie tylko mogą być. Super zrobiłaś koło oczka i rybcie również fajne. Kupuj im od czasu do czasu żywe białe robaki, bardzo je lubią. Ja swoim co jakiś czas serwuję i jak masz karpie to przydadzą się również pokarmy pochodzenia roślinnego.

Pozrawiam gorąco i życzę miłego wieczoru.
Marcin witaj wcale nie zaniedbujesz mojego wątku ,prawie codziennie znajdujesz trochę czasu aby poświęcić mojemu ogródkowi .
Rozumiem to zmęczenie ja czasem też tak mam ,a Ty jeszcze pracujesz zawodowo.
Dzięki za miłe komentarze i za rady w sprawie moich rybekenia
Awatar użytkownika
e-genia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 32013
Od: 5 wrz 2008, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Post »

Witaj Aniu cieszę się że mogłam podzielić się swoim ogrodem ,ale jeszcze zapomniałam wykopać dla Ciebie floksy ale nie te szydlaste tylko te wysokie.
Aniu a na deszcz jakoś się nie zanosi i po niedzieli ma być jeszcze bardziej ciepło ,martwi mnie to bo roślinki są już zmęczone tym słońcem
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”