quote="maryann"]
marcinbb pisze:Co masz zrobić z drzewem? Przepuścić przez rębak
maryann pisze:pokaż linka do ceny [rębaka].
[/quote]
A Twoje pytanie brzmiało:
maryann pisze:Oczywiście wiesz ile kosztuje rębak i linia do pelletu?
Więc odpisałem że wiem doskonale ile kosztuje linia produkcyjna do pelletu, w której rębak nie jest niezbędny do produkcji lecz tzw. młynek.
Wracając do tematu pellet ze słomy to jakaś pomyłka za mała wartość opałowa i zbyt drogi surowiec, dodatkowo musi być suchy a to znacząco zwiększa koszty produkcji. Odnośnie ceny 70 tyś. sama ładowarka kosztuje dużo więcej, ale może rolnik ręcoma ładuje tiry przed wysłaniem towaru.