Ogródek Gosi cz. 14

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25138
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Teresko, ja podejrzewam, że one się wysiały i wlały rosnąć te które nie były posadzone moją ręką ;:306

Bałagan w domu okrutny, a ja dzisiaj bawiłam się w stroiki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chyba za dużo zostawiłam na jutro prac. Nie wiem, czy się wyrobię :roll:


Dlatego wszystkim życzę radosnych Świąt Wielkiej Nocy, które zwiastują nadzieję na lepsze jutro. Mimo, że za oknem zimno i wietrznie, nadejdzie cieplejszy czas. Spokojnych świąt w rodzinnym gronie
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Gosiu no faktycznie ten twój ogród trochę "łysy" na wiosnę :;230 w porównaniu z letnim gąszczem. U mnie też całkiem łyso, że nawet fotek nie robię i mam nieestetyczne zasłony na drzewach przed kotami, bo skubańce łapy sobie o nie ostrzą. ;:202 Nie chce mi się zadka poświątecznie ruszyć i czekam na słoneczko. Czy ty już cięłaś róże ja przymierzam się i muszę rozgarnąć kopczyki, bo wszystko rośnie. ;:173
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16647
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Gosiu - stroiki ciekawe, takie naturalne zawsze robią pozytywne wrażenie. ;:138
Wydaje się, że cały dom ozdobiłaś. ;:33
Gosiu ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Fajny pomysł z tym mchem ;:333 Muszę zapamiętać.
Ja w tym roku ani stroika ani wianka nie zrobiłam :oops: Jakoś nie czułam tych świąt, zamęt do samego końca ;:222
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11333
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Nadchodzą lepsze dni więc będziemy się rozkoszować ;:3 i ogrodami. Coraz więcej kolorów mimo wszystko już widać a najbliższy czas będzie sprzyjał nam i roślinom. :heja

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25138
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Aniu, róże już przycięte. Trzeba ciąć jak najszybciej własnie ze względu na to, że wszystko ruszyło niesamowicie. Im później przytniesz, tym później będzie cieszyła się kwiatami. Teraz róże puszczają na górze, cięciem trzeba pobudzić dolne pączki
Mnie dzisiaj też nie chciało sie wychodzić do ogrodu po pracy, mimo, że nawet w miarę wczęsnie udało mi się wrócić.Czekam na ciepełko

Lucynko, sobie zostawiłam tylko 2 stroiki, reszta poszła w gości :D

Jolu, ja jadą do domu z pracy w piątek postanowiłam wstąpić do lasu. Reszta to ozdoby z lat poprzednich. Tylko stokrotki dokupiłam. Stroiki powstały w godzinę. Sprowokowała mnie koleżanka z pracy, która na nasze śniadanie pracowe przyniosła stroik zrobiony przez siebie

Maryniu, ja już nie mogę się doczekać tego ciepełka. Planuję prace w sobotę i niedzielę. Może w czwartek uda się wyść, bo jutro odpada. Czekam cały czas na te roślinki, które jeszcze się gramolą. Niektórych nie pamiętam :roll:
Za dużo w zeszłym roku przesadzałam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
JSZFRED
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2842
Od: 1 lut 2008, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Ząbki

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Gosiu fajny pomysł ze stroikami proste a ciekawe ozdoby, krokusiki i ciemiernik super też u Ciebie już zakwitły tulipanki, ja dzisiaj wreszcie przycięłam trochę róż i faktycznie rośnie wszystko w oczach,
Pozdrawiam Asiorek

Asiorlinki
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 17005
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Coraz więcej roślinek nam się rozwija i i kolorki w ogrodzie bardziej sa widoczne.
a co to będzie jak prawdziwe ciepełko przyjdzie :wink:
A ciemiernik śliczny. ;:108
Awatar użytkownika
malgocha1960
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 15611
Od: 8 lut 2010, o 18:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Gosiu,święta i po swiętach,więcej zabiegania jak to warte.Ja od kilku lat przystopowałam z tym szałem.Masz piekne ciemierniki,muszę dokupić u Szmita w innych kolorach.Stroiki piekne,szkoda tylko,ze te dekoracje wielkanocne tak krótko cieszą oczy.
Awatar użytkownika
Jagodka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5409
Od: 24 sty 2011, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Witaj Gosiaczku ;:196 ...aby ogród wyglądał zawsze ukwiecony wiosną - trzeba zasadzić sporo prymul , śnieżników , cebulic syberyjskich - bo one dają wrażenie budzącego się życia . Do tej pory miałam problem latem i jesienią - zbyt mało było u mnie w tych porach roku roślin kwitnących . Zmieniam od kilku lat ten obraz dosadzając jeżówki , floksy , pysznogłówki , niskie astry , kłosowce , hortensje , etc...

U Ciebie - latem kolorowo , na tle iglastych - wzajemnie się przenikając - rosną róże i inne " wypełniacze " - dając tym samym wrażenie obfitości .

Piękne , naturalne ... takie swojskie stroiki poczyniłaś na świąteczny czas ;:138 - ja jedynie powiesiłam wianek rattanowy z lawendą i wiśnią japońską - na stole - jajka ażurowe i baranek oraz kurczaczek , w jajku - to wszystko ...

Pozdrawiam , życząc Tobie - jak i sobie - więcej słońca i ciepła ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25138
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Asiu, na róże już najwyższy czas. U mnie rozwijały się na górze pędów. Przycinałam jakies 2 tygodnie temu i już widze, że zaczynają puszczać od dołu. Ale najszybciej zakwitnie róża w donicy bo jej prawie nie przycinałam, a w dodatku stała w garażu. Jest do przodu jakieś 2 tygodnie

Aniu, ja czekam bardzo na to ciepełko. Jakoś mam na razie wstręt do wychodzenia do ogrodu. Aż dziwne, bo zazwyczaj wiosną nie zważam na zimno. Może to wcześniejsze ciepełko mnie rozpieściło ;:173

Małgosiu, fajnie, że do mnie zajrzałaś.
Masz rację, jakoś te święta nie są aż tak bardzo propagowane i w ogóle obchodzone.
Ozdoby jeszcze stoją, ale w sobotę je rozbiorę.

Jagódko, staram się sadzić tak, żeby o każdej porze roku coś kwitło. Wiosną mam jeszcze mało tych kwiatków, ale mam coraz więcej. Rok temu nie miałam ranników, przebiśniegów. Pierwiosnki były nieliczne. Teraz jest ich coraz więcej
Ja nie miałam tez nastroju świątecznego. Stroiki zrobiłam rzutem na taśmę w piątek. Nagle postanowiłam stanąc przy lesie i zebrać trochę mchu. Resztę ozdób miałam w domu z poprzedniego roku. i tak powstały stroiki :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11697
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Gosiu jaka ładna,żółta prymulka i te pączki ach ;:oj Nie zdążyłam pochwalić stroików świątecznych,naturalne takie jak lubię ;:333

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Helen
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1874
Od: 30 sie 2010, o 19:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogródek Gosi cz. 14

Post »

Prumulka zaczyna rozwijać pąki, powoli bo jeszcze zimno. U mnie podobnie, ale dzisiaj piękna słoneczna pogoda popędziła przyrodę do przodu :D
Jutro to niespodzianka, wczoraj to już historia, a dzisiaj to wielki dar.

Ogród Helen cz.1,cz.2.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”