
Moje roślinki-KamilaP
Patrzcie jaką niespodzianke sprawił mi grudniaczek,którego przed paroma dniami powrucił do domu
A żeby nie było mi zawesoło ,to otrzymałam dziś zamówioną na "allegro''bulwe Tecca ,i tu niespodzianka cały stożek wzrostu ułamany.na razie mam odesłać tą , a w zamiam przyślą mi nową ,i znowu będe musiała czekać.

Oj śliczniutki grudniczek. Tylko pozazdrościć taaakiego okazu 

Zielonolandia - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=48079" onclick="window.open(this.href);return false;
Wątek sprzedażowy - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=48109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wątek sprzedażowy - http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... 11&t=48109" onclick="window.open(this.href);return false;
Widzę ,a raczej nie widzę żadnych wskazówek odnośnie szeflery ,zatem spryskałam ją środkiem anty -grzybowym i obserwuje.A na pocieszenie wczoraj kupiłam begonie ,i dwa storczyki szkoda tylko że przekwitnięte ale za to bardzo taaaaaaanio.Mario to tak jak u mnie szeflera choruje, begonia opada z liści,na paprotce zostało tylko parę listków ,jeśień daje o sobie znać.