W.o...Maluszkach, dzieciach. 1cz.(2006.08-2008.10)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Onak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 856
Od: 4 lip 2006, o 17:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolszczyzna
Kontakt:

Post »

Dorko-nie rozmyśliłam się -jakoś nic na razie! Hm. Obrazek
Pozdrawiam! Karina
Na moim balkonie ;:173
Awatar użytkownika
Arwenka
100p
100p
Posty: 109
Od: 30 kwie 2008, o 21:02
Lokalizacja: Wsch. mazowsze

Post »

Dorka słodziutka ta Twoja Malwka ;:166
Awatar użytkownika
karmad
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 264
Od: 3 maja 2008, o 15:07
Lokalizacja: Warszawa / Grodzisk Mazowiecki

Post »

DorkaWD pisze: Karmad, oczywiście spisujemy te mądrości ;-) Prowadzimy Malwie "album małego dziecka" (fotki, odciski stópek i dłoni, ważne daty) Fajna sprawa! W zasadzie Ty mógłbyś już prowadzić taki pamiętnik ciąży ;-)
właśnie zamierzamy taki album zacząć prowadzić już teraz i jako pierwsze zdjęcie umieścić fotkę USG z 3mm fasolką, na której nawet widać serduszko a miało wtedy nawet niecały 1mm :D
Awatar użytkownika
violetta
500p
500p
Posty: 921
Od: 15 kwie 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Dorko- cudna ta twoja MAlwka i niezła z niej już tancerka. Mój mały szkrab musi jeszcze trochę podrosnąć do takich wygibasów.

Właśnie niedawno skończył dwa miesiące, więc czas pokazać jak się zmienił.
Obrazek Obrazek Obrazek

Zrobił się bardzo ruchliwy, ciągle macha nóżkami. Jak go kładę na brzuszku, to potrafi już nawet przekręcić się na plecki. W wodzie chlapie i w ogóle jest kochaniutki i słodziutki.
Z wiosną nadzieje rosną. Wiola
Ogród violetty
ogród violetty cz.2
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Violu, GRATULUJĘ!
Nie dość, że masz przystojnego faceta to jeszcze tak uzdolnionego :shock: Bardzo sprawnie wychodzi mu "podbój" świata :lol: Wcześnie zaczyna, może zostanie odkrywcą? ;-)

Moja Malwa odkąd nauczyła się siedzieć stała się bardzo leniwa :? Tylko siedzenie jej się podoba... Wcześniej pełzała, turlała się i sama "zdobywała" swoje zabawki, a teraz... opanowała umiejętność szantażu i gdy coś jest poza jej zasięgiem to woli nawrzeszczeć na rodziców by jej to podali, zamiast ruszyć się z miejsca :evil: Nie mam pojęcia po kim to ma :roll:
Awatar użytkownika
cappuccino
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 339
Od: 25 cze 2007, o 19:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zamość woj lublin

Post »

Ja Dorciu nie mogę po prostu uwierzyć. Przed chwilą podziwialiśmy Twój brzuszek a już podziwiamy primabalerinę! Matko i córko kiedy to zleciało??? Jako, że długo mnie nie było i nie miałam okazji gratulować przyjścia na świat "potomkini" to teraz w dwójnasób... Serdecznie gratuluję rodzicom maluszka i i samemu maluszkowi oczywiście "tyz"...
Gosia
Szczęście w życiu nie polega na tym, żeby być kochanym. Największym szczęściem jest kochać.

( Sigrid Undset)
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Z wątku ogrodowego BOżENy1542 dowiadujemy się, że właśnie przyszła na świat jej córka :)

GRATULACJE!!!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Karo
-Administrator Forum-.
-Administrator Forum-.
Posty: 21873
Od: 16 sie 2006, o 14:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Centrum Polski
Kontakt:

Post »

Serdecznie gratuluję!
BOżENie1542
oraz pozostałym Mamuśkom!


Obrazek
KaRo - Administrator Forum
??? Pytania do Ekipy...
? KaRolinki
x-C-j
---
Posty: 7093
Od: 22 lis 2006, o 14:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Post »

Wszystkim ciociom i wujkom z forum mały Arturek przesyła buziaki, fotki z pierwszych wakacji mojego synka u dziadków na działce.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek :D
barbarka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1005
Od: 16 maja 2007, o 22:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pdk

Post »

Śliczniuchne są Wasze dzieciątka , buziaczki od cioteczki forumkowej dla Wszystkich Maluszków Obrazek



Pewna kochana cioteczka forumkowa nazwała moje szkraby budryskami ( buziaki dla niej Obrazek ) i oto one , moje małe budryski :D .
Obrazek Obrazek Obrazek
Pozdrawiam cieplutko Basia
Moje ogródkowe kwiatki
Awatar użytkownika
violetta
500p
500p
Posty: 921
Od: 15 kwie 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Prawdziwy gospodarz z twojego Arturka. Będziesz miał niezłą pomoc w przyszłości.
Jest bardzo słodziutki.
Mój też za rok tak będzie pomagał swojej mamusi :wink:
Z wiosną nadzieje rosną. Wiola
Ogród violetty
ogród violetty cz.2
Awatar użytkownika
violetta
500p
500p
Posty: 921
Od: 15 kwie 2008, o 20:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Post »

Budryski piękne i bardzo wesoObrazeklutkie.
Z wiosną nadzieje rosną. Wiola
Ogród violetty
ogród violetty cz.2
kontrapunkt
100p
100p
Posty: 180
Od: 24 mar 2007, o 21:35
Lokalizacja: woj. opolskie

Post »

Witaj Dorko DW !

Dawno oj bardzo dawno tu mnie nie było i proszę Twoje maleństwo już takie duże .Spóźnione ,ale bardzo serdeczne gratulacje ! maluszka radosna ,pełna wigoru i zdrowa .
Pozwólcie ,że wtrącę swoje 3 grosze .
Zmiany dotyczące żywienia wynikają z tego ,że zaobserwowano ,że u dzieci, które były karmione bardzo długo tylko pokarmem mamy i późno wprowadzano nowe pokarmy - częściej występowały reakcje uczuleniowe ,niż u tych maluchów u których mamy próbowały wcześniej urozmaicać posiłki . Sama obserwowałam, że maluchy którym mamy pomalutku podawały różne nowe pokarmy w niewielkich ilościach ( w tym o zgrozo także krupiczkę ,czy biszkopty!) żadziej miały alegrię i nie obserowałam celiakii .
Obecnie mówi się , że między 4-6 msc życia isnieje tzw okienko immunologiczne i jeśli będziemy wprowadzać, co kilka dni nowy produkt ,organizm łatwiej przyswoi go i nie bedzie tak burzlwej reakcji ( czytaj : reakcji alergicznej, czy nietolerancji) , jak wtedy ,gdy wprowadzimy go po tym okresie . Tylko bardzo przestrzegam przed nadmiarem cukru w pokarmach ( a tego niestety jest bardzo dużo w soczkach , katastrofą są serki danio .Nie dość ,że tuczą ,to uczulają , natomiast mają zero wartości odżywczych .Znacznie zdrowszy jest zwykły tłusty twarożek tyle ,że podawany z umiarem .Przeginamy z jogurcikami i słodyczami .Niestety im bogatsi rodzice ,tym bardziej chorowite dzieci .Widuję często dzieciaki z biednych rodzin ganiające prawie na bosaka po dworze i nie chorują .Dobrze sytuowane dzieci siedzą w mieszkaniach z CO, "zdrowo "odżywiane ,tak naprawdę przekarmiane i niestety chorują często .

Serdecznie pozdrawiam .Nie dziwię się ,że nie czytuję ostatnio Twoich postów - jak masz takiego ślicznego kwiatuszka :wink:
Inka
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”