W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewa2019
1000p
1000p
Posty: 1167
Od: 6 sty 2012, o 21:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Mój pesio czuwa nad bezpieczeństwem kici ;:224


Obrazek
Pozdrawiam Ewa
Matrix2
500p
500p
Posty: 666
Od: 29 sie 2010, o 11:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

no Kicia słusznych gabarytów :)
Rysiek
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Z takim stróżem to kotek może sęe spokojnie wylegiwać ;:128
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Od wczoraj staliśmy się właścicielami nastepnego i już ,,ostatniego,,towarzysza(z racji naszego wieku).
Do naszego domu wprowadził się zupłnie nieplanowany pod względem ,,papierkowym,,rasowy ,rodowodowy owczarek niemiecki WARI z hodowli VORDAMM po matce;VENA VON GODALIS i ojcu NELSON VOM FRANKENGOLD(zdjęcia dostępne w necie)Nie piszę tego ze snobizmu,ale może jest ktoś kto ma już szczeniaka z tego miotu lub hodowli.Było by mi łatwiej ogarnąć ,,toto czarne małe wścibskie,, :wink:
Straciliśmy swojego 15 letniego owczarka w niedzielę i żal był tak wielki,że zupełnie było nam obojętne czy z papierami czy bez,byle jak najszybciej z racji syna(depresja i straszny żal połączony ucieczką z domu)Schronisko nie miało takiego psiaka jakiego syn miał więc...cóż..po 15stu latach ciszy i spokoju na ogrodzie(poprzedni był zupełnie bezkonfliktowym psem)mamy ciekawszki wszędobylski ,,nos,,awanturujący sie jeszcze w nocy.Mam nadzieje ,że mój ogród nie ucierpi za bardzo,aczkolwiek z całą pewnością jest to nieuniknione mimo ,że psiak zachowuje się już jak arystokrata.Jak na swój wiek(5-mcy)jest bardzo opanowany,karny i wycofany dla obcych.
Od 5 rana leciałam na szmacie ,bo mężuś oprowadzał psa po mieszkaniu,który własnie pobiegał sobie po mokrej trawie,dodatkowo z radości zsikał się na kafle w korytarzu,ja wychodząc z pokoju gołą stopą poślizgnełam sie ,robiąc szpagata i tylko cicho pod nosem rzuciłam;..zaczyna się....,a było już tak spokojnie na to M PIES W DOMU BYĆ MUSIi pojechał do pracy.A ja bidna do szmaty i do garów gotować psu ryż ;:306 Jednym słowem wakacje mam zapewnione,wysypianie się też,ale uśmiech na twarzy dzieci i cudny ryjek psa ,,BEZCENNY,,
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Pestko, super!!
Poczwarki to jest TO!

Do nas szczeniak być może zawita za rok. Tylko zupełnie nie wiem gdzie go szukać, ma straaasznie duże wymagania - głównie charakterologiczne :)

Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia mojej mendozy, bo daaaawno mnie tu nie bylo.

Matrix, dlaczego się nie chwalisz osiągnięciami swojej BUTTERFLY ?
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

no to wstawiam..... :D
Obrazek ObrazekWARI VON GODALIS z hodowli VORDAMM
jestem jeszcze bardzo wystraszony,bo dopiero przed chwilką poznałem nową rodzinę...
Awatar użytkownika
Syringa
500p
500p
Posty: 935
Od: 12 kwie 2012, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Cudny "wilczuś"! ;:167

A to mój psi skarb o zachodzie słońca, zmęczona po ganianiu za piłką ;:11
Obrazek
Bea
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Ojejku, jakie kochane ;:167
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

syringa ona jest w typie border colie czy czysta coli???Szukałam takiego właśnie borderka,ale nie tak łatwo o tą rasę,a poza tym przyzwyczajenie syna do owczarków niemieckich zwyciężyło.Przed chwilką wróciliśmy z pierwszego krótkiego spacerku na smyczy.Jak na pierwszy raz wypadło to zupełnie przyzwoicie.Pies nie ciągnie,idzie przy lewej nodze,ale instynkt ,ciekawość i zapędy szczeniackie długo jeszcze będą górowały.Jest u nas 5 dni i już zrozumiał ,że ,,zostań,,znaczy NIE WCHODŻ DO DOMU I LEŻ NA WYCIERACZCE,na miejsce-kojec,nie rusz-olej koty.Siad i podaj łapę też wychodzi genialnie. :shock: Czyżby rodowód i dobrze dobrani rodzice psi aż taki wpływ miały na psychikę i karność szczeniaka?Jestem zaskoczona postępami psiaka :D Żeby jeszcze chciał jeść tyle ile powinien.Kończą mi się pomysły jak go zachęcić do karmy jaką był karmiony w hodowli.Razem z psem kupilismy FITMIN i klapa.M kupił 5 kg.wątroby wołowej,a on mimo ,że był tym karmiony w hodowli,od nas nie chce :( Puszkę zje ,ale troszkę.To nie są porcje dla tak dużego psa.Dzwoniłam do hodowlanej właścicielki,była żdziwiona ,że nie je.Mam mu dać czas do poniedziałku,ale jak nic się nie zmieni pewnie bez veta i zastrzyku na apetyt sie nie obejdzie.Stoje w kuchni ,gotuje ,wymyślam ,trę marchewke,kroję miesko i coraz bardziej mi ręce opadają jak widzę jego pełną miskę :(
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Pestko, w wątroba nie może być podstawą żywienia psa w dłuższej perspektywnie czasu. Witaminy A jest zbyt dużo.
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

takie miałam wytyczne z hodowli aby nie zmieniać radykalnie ,,kuchni,,co powodowało by sensacje żołądkowe,ale z moich obserwacji pies je chętniej to co dostawał mój poprzedni owczarek czyli tłuste mleko z odrobiną chleba.jajko ze skorupką(utłuczoną )uwielbia kanapki z pasztetem drobiowym,makaron rozgotowany z dodatkami mięsnymi i tartą świeżą marchewką,biały serek,mięsne puszki, itp...Może za jakiś czas da się uprosić na karmę stałą.Było by mi łatwiej i dla psa lepiej.Przynajmniej wiedziała bym ,że ma w diecie to co potrzebuje...
Podstawą żywienia miał być FITMIN,a wątroba z ryżem dodatkiem urozmaicającym.
Awatar użytkownika
Faairy
50p
50p
Posty: 66
Od: 1 cze 2012, o 12:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szwecja

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

[quote="lizbonka"]Moja wierna dziewucha :D Tu wyjątkowo pupa nie leży w kwiatkach ;:215

Obrazek


Lizbonka masz piękną psinkę ;:138 :) Moja druga polówka namawia mnie na takiego psiaka. On nie miał nigdy psa a ja mam doświadczenie tylko z buldogami francuskimi. Czytałam trochę o rasie i nie wiem czy by się nadawał dla nas. Możesz coś napisać więcej o swoim psie? Wiesz, w sensie jak to wygląda w praktyce z ta rasa :)
Pozdrawiam Ania :)
Fraszka_1
1000p
1000p
Posty: 3948
Od: 16 cze 2013, o 15:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: W.o. Psach cz.9 (2011.02 - ...)

Post »

Faairy, fajna dziewczynka

Obrazek

Na razie tylko Ozzy, bo reszty się nie da uchwycić :oops:
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”