Moje bagno :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Przepraszam wszystkich ze tak długo mnie nie było :oops: Nic mnie nie tłumaczy, no może oprócz pracy, studiów, remontu chałupy, sześciolatka z ADHD rozwojowym w 1 klasie, sekcji pływackiej córki 4x w tygodniu córki....... :evil:
Nadrabiam
Pażdziernik, początek listopada :lol:

Właściwie to nic nowego od października :) Ginko ma OSTATNIĄ szansę w 2012 aby przed końcem świata zacząć rosnąć a nie zmniejszać się z roku na rok
Obrazek
Obrazek

Dławisz jak przystało na nazwę rośnie pięknie, nie sadziłam że tak pięknie się przebarwi.
Obrazek
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Koniec listopada....

"Białe wiatry już zawiały, wiosny, lata wszystkie znaki
Po niej tylko pozostały przymarznięte dwa leżaki "

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Szronem malowane

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Odpowiadam, po dwóch miesiącach ale jak mawiał Kubuś Puchatek lepiej późno niż nigdy.
Siberia : Mam, ale podobne do pierwszego. To zdjęcie poniżej jest z września, pierwsze jest wiosenne.
Obrazek
Asia, nie wiem czy są formy drzewiaste. Trudno byłoby prowadzić trzmielinę oskrzydloną w formie drzewka, lubi się rozgałęziać nisko. Może są szczepione?
Tamaryszek, dziękuje bardzo. Jestem fanem Twojego ogrodu, pewnie jak połowa forum. :lol: Na wycieczkach zaglądam ludziom przez płoty i mam nadzieję że natknę się na znajomy widok :)
Uważam że warto tworzyć plan, jest mniej przesadzania :wink: . Nie wiem czy mam choć jedną roślinę której nie przesuwałam co najmniej raz. Co by było jakbym w ogóle nie robiła planów :;230
Ewa, cytryńce jeszcze nie owocowały choć kwitły. Może kwiaty nie mogły być zapylone bo mam klon jednej rośliny? Dosadziłam w zeszłym roku odmianę z wyraźnie innymi kwiatami, zobaczymy. Wydaje mi się ze są kwiaty żeńskie i męskie na jednej roślinie ale mogę się mylić. Wpadłam w szał robienia nalewek, nie tracę nadziei.
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25146
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje bagno :)

Post »

Elu, faktycznie masz dużo zajęć. Cieszę się, że znalazłaś choc chwilę dla nas.
Masz obłędny ogród.
Wygląda pięknie o każdej porze roku.
Jesienią widać ile uroku dają trawy. Muszę je wprowadzić do siebie.
Już nawet zamówiłam kilka
Awatar użytkownika
riane
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 921
Od: 24 lut 2008, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: otulina Kampinosu (mazowieckie)

Re: Moje bagno :)

Post »

Kubuś ma rację, lepiej późno Cię zobaczyć niż wcale. Pięknie, kurczę pięknie. :D
Podsycasz chorobę trawową. Coraz bardziej mnie bierze.
Agata
Awatar użytkownika
lulka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5107
Od: 31 mar 2011, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie/w-wa płd

Re: Moje bagno :)

Post »

Eluś dawno mnie na twoim bagnie nie było, ale widzę że i ty byłaś zajeta ;:224
Gdzie mieszkasz, bo tą trawkę to normalnie w środku nocy wykopię :;230 :;230 :;230 U mnie kikutek taki malusi sterczący rośnie :;230
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje bagno :)

Post »

Elu, fajnie, że wróciłaś, bo bardzo lubię Twój ogród falujący trawami...
absorbujących zajęć masz faktycznie sporo, a wiosną będzie jeszcze mniej czasu na FO :) czekamy więc na więcej zaległych fotek...
pozdrawiam, A.
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moje bagno :)

Post »

Witaj Elu! Robisz piękne zdjęcia... Mam nadzieję,że mimo natłoku obowiązków od czasu do czasu pokażesz obrazki ze swojego ogrodu. Ostatnie zdjęcia niezwykle malownicze!
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12961
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Moje bagno :)

Post »

Elu trawy, trawy, trawy - cudowne a rozpielnica japońska bajeczna, moja pewnie nieuleczalna obecnie choroba są trawy, świetnie masz wkomponowane, było mi bardzo milo pospacerowac po Twoim bagnie,
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Gosia, uważaj. Kupisz jedną i już nie będziesz mogła przestać :)
Agata, ja choruję na krokusy na trawniku. Niestety mój M. nie zniesie nie skoszonej trawy przez 2 miesiące. Zostaje mi widok zza płotu :) Trawy jak najbardziej, polecam. Ciekawe tylko czy jeszcze coś zmieścisz? :;230
Magda, niedaleko, koło Agaty. Musisz tylko przkonać mojego kundla, że trawa nie jest mi potrzebna :) Może być to trudne ale prowadzę charytatywną dziłalność usługową dla znajomych - kupują małe roślinki i wsadzają u mnie. Po 2 latch wykopują wielkie i przesadzają do siebie.
Aguniada, nowy awatarek? Przyznaj się gdzie byłaś? Mam nadzieję ze wiosną nie będe miała dużo pracy, prawie nic nie przesadzam :) Zacznie sie jak zwylke nierówna walka z chwastami, one są w końcu u siebie.
Tamaryszek, dziękuję. Robiłam te zdjęcia o 6 rano w szlafroku, klapkach i z mokrymi włosami :) Nowa forma fizjoterapii - chodzenie boso po szrone :)
Tara, trawy zagościły u mnie trochę przez przypadek, pierwszą dostałam od sąsiadki. I już zostały.
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje bagno :)

Post »

Elu, widzę, że mam kompana - nie tylko ja śmigam w szlafroku na mrozie ;)
Avatar przypomina mi miłe chwile spędzone jesienią na Teneryfie... Mogłaby i do nas zawitać prawdziwa, ciepła wiosna...
Walka z chwastami czeka i mnie - niestety z okolicznych niezagospodarowanych działek wysiewają się najróżniejsze i świetnie się czują na moich rabatach :twisted: Zamierzam jednak konsekwencją wygrać tę nierówną walkę, czego i Tobie życzę :)
Awatar użytkownika
ellap75
200p
200p
Posty: 232
Od: 5 lip 2010, o 13:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje bagno :)

Post »

Kurcze, drugi raz się dzisiaj zakopałam ;:224 Szpadel powinnam wozić. Idę prosić kolegów z pracy aby ktoś mnie uratował. :;230
W moim ogrodzie wyladowałao wczoraj UFO, a własciwie dwa.
Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”