Moje ukwiecone parapety

Zablokowany
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

No fakt, ciężki żywot księgowego :roll:
Kasiu, i ja poczekam na foteczki ;:65 ;:65
wszystko moje jest tu:
zapraszam
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Witajcie Kochani, ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu, z tego też powodu mniej czasu spędzam na forum i strasznie nad tym ubolewam. Forum zawsze mnie luzuje, jak naoglądam się Waszych cudnych kwiatków to aż lepiej się czuję.

Kamilo miło Cię gościć w moich skromnych progach. Dziękuję za pochwały kwiatków, choć mi osobiście wydaje się, że przez to że mam ostatnio mniej czasu to za bardzo je zaniedbuję. Ale skoro ładnie rosną to może tak wolą. Ostatnio na przykład nie zauważyłam rozwijającej się na zygopetalum gałązki z kwiatami. Wypatrzyłam ją dopiero w ostatnią sobotę jak go podlewałam a urosła już na jakieś 10-12 cm ;:223
Szkoda Twojego woskowca ale może jeszcze uda Ci się takiego spotkać, w końcu idzie wiosna i po sklepach będzie coraz więcej kwiatów.

Agatko ;:196 widzisz, nie musiałaś długo czekać by spełnić swoje marzenia storczykowe. Piękne kwiaty udało Ci się kupić.

Arletko dziękuję Ci za ;:3 niestety u mnie nadal tego słońca nie ma :( ale za to kupiłam sobie storczyka, który wyglądem mi je przypomina, bo jest w kolorze ciepłego żółtego :heja

Iwonko
;:196 nie wszystkie storczyki są bezzapachowe, wśród phalaenopsisów to faktycznie zapach rzadko się zdarza, ja mam dwa, które pachną jeden konwalią a drugi fiołkami. Ten którego ostatnio pokazałam to pachnie fiołkami. Wśród np cattlei wiele kwiatów jest pachnących, inne gatunki też pachną np. cambriowate, dendrobia nobile -to z tych bardziej popularnych storczyków.

Storczykowa , Justynko, Darku, Agnieszko, Agato ;:196

Marto ;:196 fotki będą tylko nie wiem kiedy uda mi się je wstawić.
Czyżby też zajmowała się księgowością?
Awatar użytkownika
marwes
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1176
Od: 28 lip 2010, o 09:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Turek

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Kasiu ,przepiękny widok .
Oj patrzyło by się i patrzyło na tego woskowca . ;:224 Zazdroszczę Tobie widoku i zapachu... ;:63
Awatar użytkownika
akwarybka
500p
500p
Posty: 577
Od: 23 maja 2010, o 01:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwich / Anglia

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Cudny woskowiec ;:167
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Witam, ostatnio rzadko bywam na forum, niestety praca, praca i jeszcze raz praca.
Basiu ;:196
Marku dziękuję za pochwały woskowca ja również bardzo go lubię, a ostatnio udało mi się upolować takie oto cudo, jest lekko woskowy i w słoneczku również pachnie. :heja . Jeszcze nie mogę się na niego napatrzyć.

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
A to moje najoryginalniejsze storczyki łatek i bardzo rzadko spotykany w przyrodzie odcień czyli czarny. :;230
Przedstawiam Wam Milkę i Czarną Mambę.
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Mam jeszcze parę zdjęć innych nadal kwitnących, postaram się je wkleić w najbliższym czasie
obserwator
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 961
Od: 20 wrz 2010, o 07:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Oj storczyk przepiękny kolorystycznie.Na tle tej szeflerki,paprotki i reszty zieleni z tyłu prezentuje się znakomicie na tym zdjęciu.Kociaki jak przyjaciele -przeurocze.Też miałam dwa ale jeden poszedł na panienki i nie wrócił. :(
rośliny domowe///
rośliny ogrodowe///wymiana
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
anic3
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 5
Od: 14 maja 2008, o 14:01
Lokalizacja: Opole

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

sliczny storczyk :D
ja na walentynki zazyczyłam sobie pieknego storczyka ;:138 , więc w niedziele powiększy sie moja storczykowa kolekcja :heja
"Radość z kwiatów - to resztki raju w nas"
Philip Otto Runge
Awatar użytkownika
RoksiSK
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 867
Od: 23 kwie 2007, o 15:57
Lokalizacja: Kraków

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Ostatni zakup przepiękny - ten wzorek i kolor - napatrzeć się nie mogę :P Kiciusie śliczniutkie :D
Pozdrawiam Agnieszka
Mój Ogrod , Kuchnia i Storczyki
Awatar użytkownika
Henrykbb
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1660
Od: 28 lut 2010, o 13:07
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Kasiu,ten storczyk jest piękny,ma takie żywe i wyraziste kolory.
Pozdrawiam,Henryk

Moje Storczyki
Awatar użytkownika
maribat
1000p
1000p
Posty: 4942
Od: 4 mar 2010, o 12:53
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Kasiu nowość w urzekającym pięknym, głębokim odcieniu, dla siebie też poszukiwałam podobnego.
to teraz masz mnóstwo ;:3 w domciu :wink:

Czarna Mamba i Milka.. urocze ;:136
wszystko moje jest tu:
zapraszam
Awatar użytkownika
chmara3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 591
Od: 21 lip 2007, o 00:18
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Kasiu ale upolowałaś zdobycz hm cos pieknego jakbym takiego spotkała a jeszcze w dobrej cenie to nic tylko brać :)
Gratuluje nowego nabytku ;:138 na takie pochmurne dni to on niczym słoneczko za oknem wygląda.
Kiedy coś uparcie gaśnie zaufaj iskierce nadziei ~~~~ Pozdrawiam Aga
Moje storczyki :)
Moje kaktusiki:)
Awatar użytkownika
Maziuke
50p
50p
Posty: 81
Od: 7 sty 2011, o 12:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Przepiękny ten nowy nabytek ;:167
A para miauczących storczyków jeszcze piękniejsza ;:224
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Moje ukwiecone parapety

Post »

Miło gościć miłych gości w swoim wątku

Iwonko ;:196 storczyk na tle innych kwiatów, bo z braku czasu nie przestawiłam kolumny, która ostatnio służyła do robienia zdjęć storczykom. Tak, takiego szukałam od dawna ale trudno go spotkać i w końcu się udało. A propo zieleni to noszę się z zamiarem założenia swojego wątku z zielonymi ale najprędzej dopiero w maju, jak skończy mi się gorący okres w pracy.
Kotki na zdjęciu może i wyglądają na przyjacieli a raczej przyjaciółki ale w rzeczywistości to ta czarna strasznie gania za tą łaciatą. to jest córka poluje na matkę.

Anic3 witaj u mnie. Jak już będziesz bogatsza o nowego storczyka to pokaż zdjęcia- koniecznie

Agnieszko/RoksiSK ;:196 ja też nie mogę się napatrzeć dlatego stoi w zasięgu mojego wzroku czyli na biurku :heja

Henryku ;:196 zgadza się jest piękny i do tego pachnie w słoneczku

Marto ;:196 życzę powodzenia w polowaniu na takiego storczyka. Dzięki niemu ;:3 świeci u mnie teraz przez całą dobę. Na to za oknem ciężko liczyć tej zimy. :(

Aga ;:196 toż tak zrobiłam, bo cena 19,90 to jak za darmo za takie cudo, do tego miło zaskoczyłam się w kasie bo na folii miały cenę 25,90 a przy kasie okazało się że są po 19,90 :heja

Kasiu dziękuję w imieniu storczyka i miauczących storczyków też.
Zablokowany

Wróć do „Moje storczyki !”