A Bieszczadom coraz gorzej... Pewnie będę ciąć - ale daje im czas do jutra.

Z pozytywnych informacji - jednak skusiłam Westerland - znalazłam ładną, wyrośniętą sadzonkę o połowe tańszą niż poprzednio ... i nie mogłam się oprzeć ;)
Przepiękne powojniki, załóż swój wątek koniecznieredchilly pisze:Dzięki za wsparcie - podsypałam nadmanganianem - mam nadzieję, źe coś pomoże.
Tymczasem dołączam jeszcze kilka zdjęć:
Tak kwitnie u mnie śliwka w tym roku ;) Tak zwane drzewo Violowe![]()
A pod spodem Arabella. W przyszłym roku chciałabym, aby pojawiło się tam więccej różu.
![]()
A to jedyne zdjęcie, które choć trochę oddaje niesamowity kolor Julki - niestety przy innych zdjęciach aparat, zamiast głębokiego fioletu, robił niebieski.
Na kóńcu mój ostatni nabytek - westerland, który w dalekiej przyszłości miałby się spodkać z Julką.
[img] http://www.mediakoncept.nazwa.pl/clematisy/IMG_0009.JPG [/img
Skoro tak się podoba to jeszcze kilka zdjęć mojego egzemplarzalexi24 pisze: cudne są wszystkie ale Matka siedliska powala mnie na kolana!
Sadzone nie mam niestety... nasiona są, ale pomijając fak, że trudo je wykiełkować, to co z nich wyrośnie raczej nie będzie przypomiało rośliny matecznej. Polecam zakup przez internet ;)lexi24 pisze:cuuuudne!!!
a może jakieś zbędne sadzonki lub trochę nasion? W moim rejonie nie jest do dostania ta odmiana niestety(