W.o. Psach cz.7 (2009.03 - 2009.08)

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

mora1 pisze: do mojej Świnki właśnie dokładam Trolla, już urodzony, jeszcze w hodowli.
Nie przesiaduję w terierach więc nie wiem co to za zdrobnienie "Troll" :lol: Oświeć :wink:
Urodzony - czyli będzie facet? Zdradź szczegóły a jeszcze lepiej pokaż :twisted:
Od jakiegoś czasu urabiam "M"na drugiego Berdeda, mam czas do przyszłego roku ,może mi się uda ;-) A wszystko przez te wakacje... i patrzenie jak Panda z Protem dokazuje.

BEN NEVIS, piękne to Twoje stadko. Fotka szczeniaków, sprawiła, że jeszcze bardziej zatęskniłam za maleństwem... Przy takim stadku to chyba całymi dniami musisz skubać :lol: (tzn trymować ?)
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Śliczna sfora terrierów :lol:
A to moja terrierka, ,wykapana, ufryzowana, czyściutka i pachnąca
Obrazek
Awatar użytkownika
BEN NEVIS
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 8 lip 2009, o 14:49

Post »

DorkaWD pisze: BEN NEVIS, piękne to Twoje stadko. Fotka szczeniaków, sprawiła, że jeszcze bardziej zatęskniłam za maleństwem... Przy takim stadku to chyba całymi dniami musisz skubać :lol: (tzn trymować ?)

Ani softow ani czarnych sie nie TRYMUJE ! ( na szczescie ) ale za to masa czesania i strzyzenia :D
KAśKA
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

DankaWS pisze: A to moja terrierka, ,wykapana, ufryzowana, czyściutka i pachnąca
I jak zwykle ujmująca ;:333

BEN NEVIS, dobrze wiedzieć z tym czesaniem :wink:
Fotkami nas dziś poczęstujesz?
Awatar użytkownika
sonia
1000p
1000p
Posty: 1086
Od: 21 maja 2007, o 00:50
Lokalizacja: pomorskie

Post »

Milenko ale Lorka jest śliczna :D ta sierść taka lśniąca, cudeńko :D rottki to bardzo inteligentne pieski, szkoda, że "dresiarze" wyrobili tym pieskom złą opinię :evil: a Lorka jak na sędziwą staruszkę to wygląda rewelacyjnie :wink: mizianka i buziaczek w nosek specjalnie dla niej :D
BEN NEVIS ależ Ty masz piękne psy :shock: a i fotki bardzo fajne :wink:
Danusiu ta Twoja terrierka to istna princessa :wink:
Awatar użytkownika
BEN NEVIS
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 8 lip 2009, o 14:49

Post »

JA zdjeć moich sierściuchów mogę wrzucać i wrzucać .... myśle , że wkoncu będzieciemieć dość.... :D
Obrazek
Obrazek


ogrodnicy
Obrazek
Obrazek
KAśKA
Awatar użytkownika
mora1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 579
Od: 31 mar 2006, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Post »

Ja nigdy nie mam dość :twisted: Foty super.
Dorka Troll to imię :lol: , wiem piękne, a rasa pokrewna czyli staffik tj. Staffordshire Bull Terrier. To taki mały, wesoły i szalony mięśniaczek. Od zawsze mi sie podobały, takie małe prosiaczki normalnie. Jeszcze nie mam w domu, to nie podaję szczegółów. Jak przyjedzie to zrobię foty i opiszę wszystko bardzo dokładnie. Zawsze tak mam przed odbiorem, nie gadam, aby nie zapeszyć :twisted: . Troll jest samcem, charakter na chwilę obecną ma zrównoważony jak na staffika, dobiega 10 tygodnia, odbieramy później bo wyjeżdżamy na urlop, czyli około 19.08 będzie u nas. Jeden pies to lipa, ja zawsze miałam kilka sztuk na stanie, teraz nawet mój M się przekonał patrząc na Świnkę, że to nie jest dobre rozwiązanie. W sumie to ostatni moment na tego typu zmiany. Jestem sama bardzo ciekawa jak to będzie z małym wariatem u boku.
Pozdrawiam Monika
moja skarpa
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

mora1 pisze: Dorka Troll to imię :lol: , wiem piękne, a rasa pokrewna czyli staffik tj. Staffordshire Bull Terrier.
Myślałam, że mowa o jakiejś pieszczotliwej nazwie jak np. "Mop" --> Briard
Imię hmmm... oryginalne z pewnością :lol: Więc będzie facet ;:215 To teraz do kompletu tylko Bullka Ci brakuje :lol: Nawiasem mówiąc to Bullterier o białym umaszczeniu, od zawsze za mną chodzi, ale to zdecydowanie pies nie dla mnie :wink:
Świnka już poznała Trolla? Przypadli sobie do gustu? Pewnie hodowca nie będzie miał nic przeciw jeśli zdradzisz pochodzenie szczeniaka i pokażesz fotkę - proszę :D Skoro już zaklepany i pewnie zadatkowany to nic nie stanie na przeszkodzie i chwalić się możesz :wink:

Kiedyś tam, dawno temu polecałaś mi kilka książek (dobrych a nawet BARDZO). Teraz ja chcę się z Tobą podzielić książką którą zachwycam się BARDZO i czytam drugi raz :lol: "Pies i człowiek" Jean Donaldson. Znasz? Jeśli nie to warto poświęcić kilka popołudni i przeczytać :wink: Tylko czy Ty jeszcze potrzebujesz coś czytać? hihi :lol:

I Pandzioszek...
Obrazek Obrazek

Obrazek

Ostatnio troszkę eksperymentowałam z gotowanym jedzeniem i broda jest brudna :oops: Przy tych upałach mój burek nawet połowy porcji suchego nie zjada, zaczęłam panikować i gotować :lol: Ale już koniec, znowu suche :twisted: (no dobra... z domieszką tuńczyka :lol: )
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Ślicznie Panda wyglada.
Mi też się zawsze marzył bull i też biały, ale nigdy nie będę go mieć :? , pozostaje mi terroystka Layla.
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Danuś, mała ciałkiem za to wielka duchem terrorystka Layla :lol:
Z tą brodą to jak fleja wygląda :lol: Ale i tak teraz to jeszcze nic, bo...qreczę nie wiem czy pokazywać psa w takim stanie... :oops: A co tam... Każdy wie, że brudny pies to szczęśliwy pies :lol:

Obrazek

Teraz posiadacze psów z krótką sierścią wiedzą ile mają szczęścia :twisted:
Awatar użytkownika
Jeanne
1000p
1000p
Posty: 2308
Od: 21 gru 2007, o 16:08
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Post »

hehe, coś jest w tych białych bullterierach, bo ja też skrycie o takim marzę :oops: to chyba za sprawą Jonathana Carolla i jego "Krainy Chichów" :roll: . U mnie też ten pies pozostanie w sferze marzeń :?
Pozdrawiam, Asia
Moje storczyki
panda7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1532
Od: 9 lis 2006, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

No to trzeba Morę podpuścić na białego Bulla i wszystkie trzy będziemy oko cieszyć :lol:
Awatar użytkownika
DankaWS
1000p
1000p
Posty: 1634
Od: 9 cze 2007, o 09:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post »

Zgadzam się :lol: w końcu marzy jej się pokaźne stadko 8)
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”