Szpak - jak go zadomowić?

Nie wiesz gdzie rozpocząć przygodę z Naszym Forum ? Zacznij właśnie od tej sekcji !
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
myrtille1986
1000p
1000p
Posty: 1010
Od: 23 mar 2010, o 08:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Wrocław/Radom

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Wilga przeżyła oczywiście ;:138 !!!Tylko pamiętaj ta karma jest miękka bo jeszcze jest pokarm w kulkach twardych to tego nie bierz.
Pozdrawiam Jagoda :-)
--> Spis moich wątków
Awatar użytkownika
zeberka4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6419
Od: 10 sty 2009, o 17:25
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Awatar użytkownika
Dolnoslonzok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 5 wrz 2010, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Dżdżownice mogą poważnie zaszkodzić. Najlepsze są białe robaki, które można kupić w sklepie wędkarskim. Swego czasu odchowałem tak jaskółkę.
Awatar użytkownika
jagaba
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 31 maja 2011, o 11:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Dolnoslonzok czy podawałeś te robaki żywe, czy przelewałeś je wrzątkiem? Bo taką sugestię dostałam od ptasiego azylu z Warszawy, tylko oni suerowali żeby karmić mączniakami.
Awatar użytkownika
Dolnoslonzok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 5 wrz 2010, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Podawałem żywe robaki, a ptaszek zaczął szybko kojarzyć, ze "tato" idzie" świergoląc , gdy wchodziłem na balkon. Pewnego ranka już go nie było, odleciał.
Do Warszawy dzwoniłaś, jak we Wro jest ZOO ? Swego czasu pan z ZOO przyjechał zimą do szkoły we Wro po jemiołuszki , które rozbiły się o szyby budynku , gdy spłoszone rzuciły się do lotu z pobliskiej jarzębiny. Niestety część zginęła na miejscu, a część zmarła w ZOO, ale też część odratowano.
Awatar użytkownika
jagaba
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 31 maja 2011, o 11:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: dolnyśląsk

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

Do zoo w Wawie wysłałam emaila. A napisałam do nich dlatego, że w wyszukiwarce internetowej oni "wyskoczyli" jako posiadający ptasi azyl, oraz mieli dużo info na stronie. Od Wrocławskiego Zoo dzieli mnie sporo kilometrów, a czasowo (wykopki w mieście) jakieś 2h w jedną stronę. Jakoś nie mam do nich zaufania, pewnie to plotki ale czymś te węże muszą karmić. Znalazłam już dla nich Azyl pod Wrockiem, tylko muszę sama je dowieść. Obecnie jestem uziemiona w lesie. Może w przyszłym tygodniu... mimo, że zaczynam się do nich przywiązywać i dostały własną budkę.
Awatar użytkownika
Dolnoslonzok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2022
Od: 5 wrz 2010, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.

Re: Jak wychować szpaka - poszukuję lila31

Post »

No, tak . Człowiek karmi, a później ciężko się rozstać, chociaż ciężko jest odchować małe, kilka mi zdechło.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Supersekcja HOT. Wybrane, najciekawsze tematy Forum - START -”