Nowe opłaty pocztowe za przesyłki

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
xipe
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3024
Od: 19 sie 2007, o 11:51
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Unieście/Koszalin
Kontakt:

Nowe opłaty pocztowe za przesyłki

Post »

Od 1. stycznia br. Poczta Polska wprowadziła nowy cennik na swoje usługi. Generalnie teraz paczki to będą nam na Poczcie przed wysłaniem mierzyć i ważyć. Wprowadzono dwa gabaryty do przesyłek A i B. Tylko żeby to miało jakiś wpływ na terminowść doręczeń paczek bo z tym to jest na Poczcie fatalnie :cry: .

pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Może znasz szczegóły?
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
Awatar użytkownika
xipe
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3024
Od: 19 sie 2007, o 11:51
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Unieście/Koszalin
Kontakt:

Post »

Takie informacje uzyskałem na swojej Poczcie a tu podaję link do aktualnego cennika Poczty Polskiej http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Priam
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5224
Od: 18 kwie 2007, o 15:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Sosnowiec

Post »

Mam nadzieję że dzięki temu będzie lepiej. Obym się nie mylił
Awatar użytkownika
xipe
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3024
Od: 19 sie 2007, o 11:51
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Unieście/Koszalin
Kontakt:

Post »

Poczta działa od roku fatalnie. Wg mnie pocztowe białe plamy na mapie kraju to Warszawa i jej okolice oraz Ostrołęka. Priorytety docierają do adresata po 7 dniach.

pozdrawiam Paweł
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

xipe pisze:Poczta działa od roku fatalnie. Wg mnie pocztowe białe plamy na mapie kraju to Warszawa i jej okolice oraz Ostrołęka. Priorytety docierają do adresata po 7 dniach.

pozdrawiam Paweł
Ja priorytety dostawałam tylko czasami po siedmiu dniach,najczęściej trwało to o wiele dłużej.
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

Po siedmiu? Od miesiąca czekam na prezent dla Sz. M. - miał być pod choinkę!!!
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
Awatar użytkownika
Raczek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3478
Od: 31 mar 2007, o 21:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Elbląg

Post »

Nalewka pisze:Po siedmiu? Od miesiąca czekam na prezent dla Sz. M. - miał być pod choinkę!!!
Nalewko,ale numer.Miesiąc to już duże "przegięcie".
Ja tak raz czekałam na futerał do telefonu syna zamówiony na Allegro.W końcu poprosiłam osobę,która wysłała o złożenie reklamacji.
Wiesz co się okazało?
U moim budynku na dole jest apteka.U nas było zamknięte i listonosz zostawił paczkę właśnie w aptece.Odebrała ją pani o takim samym imieniu jak ja i o dziwo podobnym nazwisku.,ja mam Kawczyńska,ona miała Krawczyńska.Ta pani przegapiła fakt innego nazwiska i otworzyła paczuszkę.Zobaczywszy futerał do telefonu stwierdziła,ze to jakaś reklamówka z firmy farmaceutycznej i rzuciła go gdzieś na półki.Za kilka dni zwolniła się z pracy w tej aptece.Po złożeniu reklamacji zaczęły się intensywne poszukiwania.Doszliśmy,że to nie ja podpisywałam i na szczęście gdzieś w aptece futerał się znalazł.Był już przygotowany do wyrzucenia,ponieważ nie pasował do telefonów,które miały panie w aptece.
Pozdrawiam Ania
Ogródek Raczka 7
Awatar użytkownika
Nalewka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 6526
Od: 30 paź 2006, o 12:42
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Działka na Warmii

Post »

A ja mam pocztę tuż obok, po prostu mieszkam piętro wyżej :lol:

Szkoda, że nie mam bezpośredniego połączenia, byłoby szybciej :wink: Teraz czekam coraz mniej cierpliwie na awizo, które zostawi mi kolejny listonosz, nawet nie próbując sprawdzić domofonem, czy ktoś jest w domu... A poczta jest tak zapchana przesyłkami świątecznymi, że w ostatni piątek rozwozili paczki z początku grudnia!!! :shock:
"Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem."
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”