Wasze kuchnie letnie

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kairu
100p
100p
Posty: 149
Od: 12 lut 2009, o 16:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie
Kontakt:

Wasze kuchnie letnie

Post »

Witam,
Chciałbym abyście podzielili się waszymi pomysłami na kuchnie letnie. Ja osobiście takowej nie posiadam, ale zamierzam w przyszłości taką wykonać. Dlatego szukam wszelkich inspiracji. Najlepiej fotografie.

Przykład takiej kuchni, znalezionej w sieci.
http://www.garnek.pl/farm63/301843/kuch ... mi-rencami
Awatar użytkownika
elli3
100p
100p
Posty: 132
Od: 19 maja 2009, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okol. Lubina/Dolny Śląśk

Re: Wasze kuchnie letnie

Post »

Moja kuchnia letnia to synonim całorocznej.Po co druga jak mieszkam w swoim ogrodzie?
Żeby miec więcej sprzatania? :lol: :lol:
Żartowałam.
Ale jak ktoś takowa posiada to też chętnie pooglądam.Może cos podpatrze. :D
pozdrawiam ANIA
Awatar użytkownika
gareden
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 10
Od: 28 lut 2013, o 12:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Wasze kuchnie letnie

Post »

Nie wiem, czy to Was zainteresuje, ale jest coś takiego - nowość - projekty kuchni letnich. Tu macie całą serię: http://www.pro-arte.pl/projekty-kuchni-letnich/ ;:4
Od świtu do zachodu jest tyle piękna, ile tylko sam go znajdziesz w dniu...
Awatar użytkownika
PESTKA@
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3326
Od: 5 paź 2008, o 16:21
Lokalizacja: WLKP

Re: Wasze kuchnie letnie

Post »

..no i temat bardzo mi się PODOBIE :wink: z racji takowych planów.Kuchnia letnia to super pomysł jak ktoś oczywiście ma miejsce i pomieszczenie.Na pierwszym zdjęciu jest zapewne zrobiona z jakiegoś starego budynku gospodarczego i właśnie taka naturalna bardzo mi się podoba.Nastepne pokazane to już dość przemyślany ,,wydatek niemały,,i jak dla mnie zupełnie niepotrzebny,małorealny i jakoś dziwnie sprawiający wrażenie budynku mieszkalnego i użytecznego ,a domu ,,na pokaz,,Ale oczywiście to tylko i wyłacznie moje zdanie i spostrzeżenie.każdy żyje i mieszka jak mu wygodnie.
Moja,,kuchnia letnia,,choć pewnie będzie to ,,pseudo kuchnia,,w planach ma się mieścić w dość sporym domku grillowym.Mają tam być media typu prąd,gaz(maszynka na gaz),mikrofala i mała lodówka przenośna,wbudowane jakieś fajne szafki na potrzebne naczynia ,kawę ,cukier,napoje ,przyprawy...Ot taka kuchenka przy okazji grillo-wędzarni z piecem chlebowym. z dwoma pełnymi ściankami,bez zlewu .Po prostu domek ,w którym można coś na szybko upichcić;rybe ,gofry ,frytki itp,wypić kawę ugrilowac ,upiec i nie biegac po sprzęty co chwilę do domu jak popapraniec :wink:
Moja kuzynka ma zrobioną taką kuchnię(ze starymi meblami ot taka zbieraninka)z domku gospodarczego,ale ona dużo zaprawia,robi swoje wyroby i bardzo taka kuchnia jest przydatna.Uwielbiam tam latem u niej przebywać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”