Odkurzacz centralny - jaki,gdzie kupić,rady?

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Hanna1951
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 17 sty 2007, o 13:43

Odkurzacz centralny - jaki,gdzie kupić,rady?

Post »

Chodzi o centralny odkurzacz do domu. Będę wdzięczna za pomoc.
Hania.
Basia
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 654
Od: 28 maja 2006, o 15:43
Lokalizacja: Kędzierzyn (opolskie)

Post »

Cholewcia, ale jestem stara, nie wiem co to jest centralny odkurzacz?
Awatar użytkownika
Nela
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2644
Od: 18 paź 2006, o 17:09
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Post »

To chyba jakies ustrojstwo co wyłapuje w domu kurz- tak myślę...
Biedny, kto gwiazd nie widzi bez uderzenia w zęby... St.J.Lec
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

To takie ustrojstwo tylko do odkurzanie dużych powierzchni. Mały odkurzaczyk stosowany w mieszkaniach by się zajeździł.
Bardzo ciekawe nowoczesne rozwiązania w nowo powstających dużych domach, hotelach, pensjonatach itp. Przy okazji dość drogie. Ale jakość ma swoją cenę.




Obrazek
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Haniu to bardzo przydatne urządzenie, cisza, wygoda, intalacje zakłada się go w trakcie budowy, później można tylko kupić jednostkę.
Hanno nie napisałaś skąd jesteś, ja wiem gdzie nabyć w Łodzi.
Czasami w muratorze są reklamy, tam podaja adresy, lub w innych pismach budowlanych.
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

To bardzo dobry ale przy okazji drogi sprzęt. Wyręka niesamowita. Ja sobie nie pozwolę z dwóch powodów. Po pierwsze moje małe katy sprzątnie tradycyjny odkurzacz, a po drugie zbyt duża kasa. Nie jestem taki bogaty. Ale może to i dobrze. Lepiej być bogaty w swoją biedę niż biedny z powodu bogactwa. Niektórych bogactwa strasznie rozpuszcza. Nawet demoralizuje. :cry: :cry:
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Szpilka
200p
200p
Posty: 208
Od: 11 sty 2007, o 19:14
Lokalizacja: szczecin

Post »

Witajcie. Zgadza się instalację do centralnego odkurzacza najlepiej wykonać w czasie budowy przed zalewaniem posadzek.Jest on dość wygodny ale ogólnie jestem rozczarowana. :? Chyba te nowoczesne urządzenia są bardziej praktyczne i znacznie tańsze.Jeżeli już chcesz takie urządzenie to niech wąż będzie np. 6-7 m.Ja mam 9 m i jest on niepraktyczny plącze sie i obija meble.Firma nazywa się BEAM i jest z USA lub Canady.Musiałabym poszukać papierów.Jeżeli jesteś zainteresowana to proszę bardzo.Firma ta ma swoje filie w całej Polsce.W Szczecinie na pewno.Mają również duży wybór gniazdek i szczotek do odkurzania.Pozdrawiam :lol: O, jest dobry dla alergików.
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

Jarek przeczytaj jeszcze raz swój ostatni post i zastanów sie.
Ja czuję się urażona Twoja wypowiedzią i chyba nie tylko ja.
Uważam, że posiadanie odkurzacza nie jest miarą bogactwa, a tym bardziej demoralizacji!
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
Szpilka
200p
200p
Posty: 208
Od: 11 sty 2007, o 19:14
Lokalizacja: szczecin

Post »

Drogie Panie to jest prawdziwy facet, który nie wie co to znaczy porządnie sprzątać. Nie ma się o co dąsać :wink: Odkurzacz centralny to nie mercedes. Kobiety muszą myśleć o sobie :lol: Jak się ma trochę metrów w domu to nie ma co parę minut biegać i wyrzucać pełen worek śmieci, a i plecy przy tym ustrojstwie nie bolą bo szczotkę reguluje się do swojego wzrostu. Jest jeszcze specjalny przycisk przy uchwycie szczotki, który pozwala wyłączyć odkurzacz bez wyciągania wężą z gniazda.Tylko radzę zrobić kilka gniazdek, ja mam 2 szt i to jest mało bo wąż mam 9 m i jest on zbyt długi.Optymalna długość węża to 6-7m.Pozdrawiam.
Pozdrowionka
Awatar użytkownika
Yaro32
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1654
Od: 15 wrz 2006, o 23:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie

Post »

agrazka pisze:Jarek przeczytaj jeszcze raz swój ostatni post i zastanów sie.
Ja czuję się urażona Twoja wypowiedzią i chyba nie tylko ja.
Uważam, że posiadanie odkurzacza nie jest miarą bogactwa, a tym bardziej demoralizacji!
Sorry Agrażko i inni forumowicze. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem. Nie było to moim celem . Po prostu tak jakoś bez sensu narzuciło mi się takie stwierdzenie. Mam prośbę nie odbierajcie tak szybko stwierdzeń jako słów kierowanych do kogoś. Jaki byłby mój w tym cel. Żaden. Jeszcze raz przepraszam. Mam prośbę do Moderatorów i Admina jeśli coś takiego kiedykolwiek zobaczycie w poście, co mogłoby ranić czyjeś uczucia proszę usuńcie to . Jeszcze raz serdecznie wszystkich przepraszam, kogo mogły urazić moje stwierdzenia. Błądzić, jest rzecz a ludzką. A nie myli się tylko ten, co nic nie robi(lub nie piszę). Mam nadzieję, że przeprosiny będą przyjęte.
Jakie to wspaniałe uczucie być ojcem i mieć wspaniałą rodzinę.
Działka Anety, Jarka i Igorka (Yaro32)
Awatar użytkownika
agrazka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3193
Od: 22 maja 2005, o 23:39
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post »

ok.Przyjęte :)
serdecznie - Grażyna - Mój ogród...
martas

Post »

Dzięki za rady Szpilka. Czy poza tą długością węża jesteś zadowolona z nabytku tej firmy? No i na co jeszcze zwracać uwagę przy kupnie?
I najważniejsze - ile zapłaciłaś za ten swój odkurzacz?
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”