Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami cz.1

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Zablokowany
JOWA
500p
500p
Posty: 883
Od: 29 mar 2011, o 09:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: DOLNYŚLĄSK

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Fajne psiunie.
Nasz mały raj na ziemi.
http://www.forumogrodnicze.info/viewtop ... =2&t=42921" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Dolnoslonzok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2027
Od: 5 wrz 2010, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Biedak, musiał długo błąkać się po lesie. Z drugiej strony dobrze , że wypuszczają, a nie przywiązują do drzewa. Ach, kiedy Ci ludzie zmienią swoje nastawienie do zwierząt.
Awatar użytkownika
Anno
500p
500p
Posty: 607
Od: 24 paź 2010, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

No właśnie :(
Only a few find the way, some don't recognize it when they do. Some don't ever want to
Moje storczyki
Mój Garnek
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Ciągle podczytuję ten wątek, ale jakoś tak chyba nigdy nic nie napisałam. Stan naszego zwierzyńca na dziś to 10 kotów, z czego 5 to podwórkowce sypiające w murowanym domku lub na werandzie, 4 typowo domowe i 1 domowy z opcją wychodzenia. Co do psiaków to w tej chwili jest ich u nas 6 z czego jedna sunia poszukuje domu bo jest i młoda i ładna. Reszta to stare wynalazki z ulic i wsi, z różnych powodów nie nadające się do poszukiwania im domów więc są nasze.
Zwierzyniec jest obowiązkowo wykastrowany i wysterylizowany.
Często zabieramy ze schronisk pieski aby je doprowadzić do porządku, obserwować i poszukiwać im dobrych domków. W schroniskach niewiele piesków ma szansę na dom - szczególnie te nieśmiałe i przerażone.
Dodam jeszcze, że psy i koty obowiązkowo się lubią:-).

Kilka zdjęć, kilku różnych potworów:-).
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Bagienka
100p
100p
Posty: 160
Od: 22 maja 2009, o 00:02
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Wojtek3362 pisze:Nie ma na co liczyć, ludźie się nie zmienią :(
Ale jaką oni muszą mieć pokopaną psychę, ci 'ludzie' :evil: i brak szacunku do samych siebie zapewne.
...
kocica pisze:Ciągle podczytuję ten wątek, ale jakoś tak chyba nigdy nic nie napisałam. Stan naszego zwierzyńca na dziś to 10 kotów, z czego 5 to podwórkowce sypiające w murowanym domku lub na werandzie, 4 typowo domowe i 1 domowy z opcją wychodzenia. Co do psiaków to w tej chwili jest ich u nas 6 z czego jedna sunia poszukuje domu bo jest i młoda i ładna. Reszta to stare wynalazki z ulic i wsi, z różnych powodów nie nadające się do poszukiwania im domów więc są nasze.
Zwierzyniec jest obowiązkowo wykastrowany i wysterylizowany.
Często zabieramy ze schronisk pieski aby je doprowadzić do porządku, obserwować i poszukiwać im dobrych domków. W schroniskach niewiele piesków ma szansę na dom - szczególnie te nieśmiałe i przerażone.
Dodam jeszcze, że psy i koty obowiązkowo się lubią:-).
Ewo, Kobieto o Wielkim Sercu ;:180
Awatar użytkownika
Anno
500p
500p
Posty: 607
Od: 24 paź 2010, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Dobrze, że są jeszcze tacy ludzie, jak m.in. Kocica :wink:
Only a few find the way, some don't recognize it when they do. Some don't ever want to
Moje storczyki
Mój Garnek
Awatar użytkownika
grazka2211
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2820
Od: 14 paź 2008, o 11:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: MILICZ-CAVAN-IRLANDIA

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Ewo dobrze że zwierzęta u Ciebie się akceptują i kochają.Mam nadzieje że akceptacja długo się nie odbywa.Osobiście z swoim pierwszym znalezionym kotem mam spore kłopoty-długo akceptuje nowe zwierzęta.Nawet papużki długo oglądał teraz nie zwraca na nie uwagi.
doniczkowe , prace mojej córki ZAPRASZAM.
Przepraszam za błędy w tekstach .Winą jest sprzęt z którego korzystam .
sj410
200p
200p
Posty: 320
Od: 17 sie 2009, o 18:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Włocławek

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Dolnoslonzok wielki ;:180 dla ciebie.
Wojtek3362 dla ciebie również ;:180 dla tego co robisz by polepszyć życie zwierząt.
Ewo pierwsze zdjęcie mnie rozbroiło. A mówią, że "gryzą się jak pies z kotem". Zaprzeczenie oczywiste.
Pozdrawiam Hania.
Awatar użytkownika
Dolnoslonzok
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2027
Od: 5 wrz 2010, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Oldrzyszowice,w widłach Odry i Nysy Kł., pow. Brzeg, woj.opolskie, hist. Dolny Śląsk, Nizina Śląska.

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

O, w naszym przytulisku w Brzegu ( gdzie przebywają same psy, gdyż to przytulisko miejskie zwie się "Przytul psisko") nasze zwierzaki mają się bardzo dobrze. Mamy ich teraz 25 , ale w czasie wakacji stany się zwiększają . Obecnie mamy drugi tego roku nawrót parwowirozy, ale psy w większości dają radę. Niestety, w nocy z soboty na niedzielę odszedł wyrzucony i zaniedbany ( wychudzony ) młody amstaffek, któremu nie pomogło podawanie surowicy i trzy doby pod kroplówką. Od roku prowadzimy wolontariat , a w maju tego roku założyliśmy stowarzyszenie "Brzeskie Towarzystwo Miłośników Zwierząt". Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt i tych, którzy jeszcze nie wiedzą, że nimi są. ;:136
sj410, dzięki ;:136 .
Wojtek3362, dobra energia ściąga te psiaki do Ciebie. ;:108
Awatar użytkownika
kocica
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3251
Od: 22 wrz 2007, o 16:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pd kraniec Mazowsza pod Kozienicami
Kontakt:

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Jeżeli chodzi o zgodne życie psów i kotów to wszystko zależy nie od psa tylko od kota. Nasze koty zupełnie nie boją się psów, nawet nowych, które do nas trafiają. Bezczelnie sobie spacerują pod nosami nowych przybyszy, albo zupełnie ich ignorują i nawet jeśli pies jest zły, że ma przy sobie takie coś innego gatunku to po kilku dniach się wycisza, potem już tylko obserwuje, a po miesiącu jest tak:

Obrazek

Jedna z suń tymczasowiczek, która dostawała amoku na widok kota. Po dwóch miesiącach u nas znalazła wspaniały dom z dwoma wielkokotami domowymi.
Moje wątki
Pozdrawiam, Ewa.
Awatar użytkownika
Aszka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4040
Od: 16 wrz 2008, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pólnocna wielkopolska.Strefa 6B

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Ewa,widok słodki ;:3
u mnie podobnie ale tylko duży i mały.Tobi wchodzi na Diane i śpi
Obrazek Obrazek

u nas w domu są psy od zawsze i w okresie gdy nie byliśmy ogrodzeni "dobrzy" ludzie podrzucali nam swoje pupile.Przywiązywali do drzewa i ....w długą.Bez komentarza :(
x-U-ie
---
Posty: 2777
Od: 23 cze 2009, o 16:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

A ja równo tydzień, od zeszłej soboty rano mamy koteczkę. Już wtedy było wiadomoże straciła jedno oczko, była ogólnie słabiutka. Jeszcze w ciągu godziny M poszedł z małą do Veta, bo ja niestety miałam zaraz klientkę, a dziś Zuzia wygląda u mnie tak. A nasza sunia już nie dość że nie atakuje, to wręcz powoli podejmuje wyzwania do zabawy.
Obrazek
Awatar użytkownika
luczek95
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2329
Od: 13 lip 2009, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląsk

Re: Pochwalmy się swoimi pupilami - zwierzątkami.

Post »

Ramulus nematodes blue ;)
Przednie odnóża są równe długości jego ciała ! :)
Na zdjęciu pokazany jest samiec. Samice są zielone
Obrazek Obrazek
- Domowi, zieloni przyjaciele cz.2
Łukasz- nick zakładany dawno temu :)
Zablokowany

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”