Przydomowy ogród emerytki

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Piękne zdjęcia.Brunery mają takie ciekawe liście.
Widoki piękne. :wit
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3199
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Dobrze, że odwiedziłam Twój ogród, bo zobaczyłam prawdziwy festiwal róż a ja bardzo lubię oglądać róże, zwłaszcza te, których nie ma w moim ogrodzie ;:138
Nie mam ani jednej w tak czystym czerwonym kolorze. Na koniec hosty, ale tam też widzę różę :D .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
Shalina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1132
Od: 3 paź 2017, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Witajcie :wit

Beaby - Bea miło mi, że mnie odwiedziłaś i dziękuję za miłe słowa ;:167
Pozdrawiam cieplutko ;:167 ;:cm
danuta z- Danusiu dziękuję ;:167 Bardzo je lubię, ale trudno kupić nowe odmiany ;:167 ;:196
kania - Kasiu witam serdecznie i cieszę się,że mnie odwiedziłaś.Dwie czerwone róże to mają chyba ponad 40 lat i mało je nie straciłam,Dwa lata temu sporo mi wymarzło i od tej pory już nie kupuję.Gdzie ogądam, wszędzie są piękne, a ja nie mogłam poradzić sobie z czarną plamistością :cry: Twoje róże są cudowne ;:138 Pozdrawiam cieplutko ;:167 ;:196

Taką udało mi się ukorzenić :D

Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Halina
Przydomowy ogród emerytki
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko zdarza i mnie się coś przekręcić, ważne że wiedziałam iż pisałaś do mnie :lol: Może kiedyś uda się poznać Twoje okolice, kto wie.
Masz bogactwo roślin, zaczęłaś skromnie, a tu proszę tyle różnorodnego kwiecia, ogród wcale nie wygląda na czteroletni.
Przekonuję się do host z akcentem koloru żółtego na liściach są przepiękne ;:215 Tego sezonu kupiłam diw odmiany, mam nadzieję, że jak się rozrosną będą tworzyły piękną kolorystyczną kępkę jak u Ciebie.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Bobka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1119
Od: 28 lis 2020, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie blisko lasu

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

:wit Halinko Róże przepiękne ,no po prostu szał .
Róże i miejscówka nad wodą ,a przy wodzie na brzegu ławeczka ;:180 Super .
Fajnego tygodnia ;:167 Zdję ;:138 cia piękne
Annau
200p
200p
Posty: 424
Od: 26 cze 2020, o 19:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Piękne róże i azalie powalające. Bogate kwitnienie :wink: możesz napisać jak pielęgnujesz azalie i czym nawozisz? Ja mam już stare krzaki, które co prawda kwitną, ale u Ciebie to prawie liści nie widać :lol:
Awatar użytkownika
jarha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2637
Od: 17 lip 2014, o 23:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: skraj Jury Krakowsko-Częstchowskiej

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, przyszłam do Ciebie w odwiedziny i mnie zamurowało ;:oj Tyle pięknych kolekcji ;:63 Róże, piwonie, hosty, brunery .... i wiele innych ;:138 No naprawdę doznałam szoku ;:oj
A do tego w takiej pięknej okolicy mieszkasz ;:215 za płotem masz takie urokliwe widoczki .... prawdziwy raj na ziemi.
Z przyjemnością będę zaglądać i podziwiać Twoje poczynania ogrodowe ;:108
Pozdrawiam serdecznie ;:168 :wit
Pozdrawiam, Halszka
Mój ogród niepokazowy Cz.2
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Witaj Halinko na Naszym forum, mieszkasz w przepięknej okolicy , posiadasz dużą działkę i piękne piwonie. Widzę ,że masz ich dużo , cieszy się , bo będę tu często zaglądać . Ja co rok kupuję kilka nowych odmian, nie obeszło się i tej jesieni., ale piorytet wiodą w moim ogrodzie róże.Czekam jeszcze na piwonie i róże do posadzenia teraz , mają przyjść 2 itochy i jedna bylinówka .Halinko oby do wiosny , i będziemy podziwiać piękne kwiaty piwonii.Pozdrawiam ;:3 :wit
Awatar użytkownika
ewita44
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1780
Od: 11 maja 2018, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko
Pospacerowałam sobie po Twoim ogrodzie.
Piękne masz piwonie, spodobały mi się ta łososiowa,ta żółta z rumieńcem i ta dwukolorowa.
Jeżówki i hortensje wraz z różami robią wrażenie.
Ja zarówno z jeżówkami jak i z żurawkami rozpoczynam przygodę.
Krajobrazy ze zwierzętami bajkowe, lubię takie klimaty.Piękna okolica.
Masz piękną kolekcję różaneczników a i cebulowe - tulipanki , krokusy i żonkile wow!
Będę tu na pewno często "wpadać".
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16663
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko, strasznie się zagapiłam i dopiero dzisiaj znalazłam Twój wątek. :lol:
Przede wszystkim zauroczona jestem Twoim miejscem na Ziemi. ;:111 Przepiękna okolica, cudny kawałek Polski! ;:31
A Twój ogród niezwykle bogaty w najcudowniejsze rośliny kwitnące i pachnące. ;:215 Zwłaszcza kolekcja piwonii, które kocham za ich kwiaty i aromat, jaki rozsiewają wokół. ;:303 ;:303 Uwagę zwraca też zbiór azalii i rododendronów, poletko jeżówek, pięknie kwitnące pierwiosnki, ogromna ilość host, sporo bruner, żurawek i królowych ogrodowych: różyczek w takich energetycznych barwach. ;:138 ;:138
Bardzo ładne zdjęcia pozwalają oddać piękno ogrodu. Wielkie brawa dla Ciebie! ;:433 ;:433
Będę stałym gościem w Twoim ogrodzie. ;:108
Zdrówka. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
danuta z
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3366
Od: 26 cze 2011, o 11:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Po zdjęciach widzę,że masz same róże wielkokwiatowe. :D
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Halinko , cieszę się bardzo ,ze mogłam gościć w Twoim cudownym ogrodzie :) Wprost nie do uwierzenia ,ze w tak krótkim czasie , taki dojrzały:) Urzekł mnie bez reszty :) Cudowna lokalizacja ...wszystko co człowiekowi na emeryturze trzeba cisza, spokój , piękno...raj dla oczu i balsam dla duszy ;:108 ) We wrześniu , ubiegłego roku wojażowaliśmy trochę po Lubelszczyźnie ( zakwaterowani byliśmy w Nałęczowie ) a stamtąd codzienne wyprawy samochodowe do Lublina, Zamościa i mniejszych miejscowości Ryki , Końskawola ( oczywiście zwiedzić ogrody pokazowe i pobuszować po szkółkach). Po kondycji roślinek widać ,ze w ciągu wegetacji miały dosyć naturalnego nawodnienia . Mój region ( lubuskie) najbardziej dotknięty suszą hydrologiczną . W okresie wiosenno - letnim po 3 miesiące bez deszczu. Tragedia :) Okoliczne jeziora zmniejszyły swój wodny areał nawet o 1/3 . W ogrodzie mieliśmy staw 400m2 ...wysechł prawie zupełnie , pozostało bagienko porośnięte trzciną i pałką wodną . Chciałabym zdobyć usilnie źródło piwonii . Pozdrawiam cieplutko i życzę cudownej , dalszej przygody z ogrodem . Dla mnie dzień bez ogrodu , to dzień stracony ;:306
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Przydomowy ogród emerytki

Post »

Widzę Halinko, ze i róż ładną kolekcję posiadasz ;:167 Piękne zestawienie czerwonej róży z białą hortensją? - bo to chyba hortensja?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”