Miniaturka i inne moje ulubione

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mis20
1000p
1000p
Posty: 2422
Od: 6 lis 2010, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

ale śliczne nowości ;:138 ;:138 a pędzik na MM super, wydaje mi się , że to są miniaturki ale niech ktoś bardziej doświadczony się wypowie. zazdroszczę Ci przecen.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Ale pięknituki MM - jeden z moich jest właśnie takim mikruskiem i też ma pędzik ;:108

Świetne , kupione cymbidia :D I gratuluję pędzika na Twoim cymbidium.
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
GrazynaW
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 6700
Od: 14 sty 2009, o 18:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Ale Ci się okazje w cymbidiach trafiły!!Czy na II zdjęciu cymbidium ma takie wielkie psb?
Awatar użytkownika
Storczykowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11982
Od: 7 lut 2008, o 19:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: ...

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Przepiękne storczyki i ich kwitnienia... Nawet masz Phal. bastianii, to chyba dość rzadki storczyk. A Phalaenopsis Mini mark zwykle są małe, mniej więcej wielkości miniaturek, ale są przeurocze...
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

justus27 mi się wydawało ,że niektóre MM rzeczywiście są większe niż moje i widzę ,że sie nie myliłam ale często w komputerze nie do końca można stwierdzić jak duża jest roślina.

[Grażyna Widera/b] te psb nowego cymbidium są ogromne ,w ogóle to roślina wyszła z doniczki taka jest wielka -powiem ,że liczę nieskromnie na solidne kwitnienie w przyszłym sezonie ,wyciełam 4 uschnięte pędy na tym olbrzymie .

Storczykowa jak już wyżej pisałam niedawno odkryłam ,że jedne MM jednak są zupełnie maleńkie ,a inne ciut większe .Te które widziałam na forum bardzo były zróżnicowane wielkością,ale zgadzam się z Tobą są cudne i urocze i nawet moja córcia ,która jest zielona w storczykach właśnie na MM zwróciła uwagę i na jego słodkie kwiatuszki.
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
akwarybka
500p
500p
Posty: 577
Od: 23 maja 2010, o 01:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Norwich / Anglia

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Agnieszko, przeczytałam cały Twój wątek i muszę powiedzieć, że masz złotą rękę do roślin! Same piękności i jak się wspaniale odwdzięczają za opiekę! Cuda, cuda! ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
justus27
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16365
Od: 18 mar 2009, o 18:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorlice/małopolska

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Agnieszka- jakbyś Chciała zobaczyć różnice wielkości MM, to zapraszam na mój wątek. Wstawiłam fotki dwóch, jeden maleńki, drugi o niebo, większy. Oba-zapędzikowane. ;:108
parapetowce
Tylko marzenia serca się spełniają.
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Witam wszystkich bardzo cieplutko w Nowym 2011 Roku i życzę najpiękniejszych kolekcji storczyków pod słońcem ;:3 .
Czytam Wasze watki i ciesze sie ze wszystkich kwiatów jakie nam kwitną ,bo nasze kwiaty sa takie kolorowe i ciepłe zupełnie jakby były zapowiedzią wiosny i tego się trzymajmy :D
Moje królestwo troszkę się przerzedziło przez zimę ale trudno straty jakieś musza być :( szkoda bardzo ale będzie miejsce na nowe.Ja straciłam trzy falki, jakaś plamistość liści je zabrała pojawiły się spore brązowe plamy najpierw jedna potem następne i nawet obcięcie liści nic nie dało. .Wszystko zrobiło się brązowe i szybko je wywaliłam żeby reszta nie zachorowała.Odeszła tez Nelly i miltonia którym słabo przesychało podłoże i pomimo przesadzenia bulwy zaczęły brązowieć tak jak liście falków.Może to było zarażliwe ? Na szczęście minął już jakiś czas od tych strat i reszta się trzyma jakoś .
Rośnie pęd na MM i phal.bastiani malutko bo malutki ale sztuka się liczy Jak mi się uda dzisiaj to wkleję trochę zdjęć co zakwitło .
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Moje kwitnienia noworoczne: Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
kasiunieczka_32
1000p
1000p
Posty: 1632
Od: 19 maja 2010, o 08:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: SOPOT

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Pięknie i kolorowo wchodzisz w Nowy Rok ;:63
Brassada obłędna :shock:
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Jest jeszcze wiele pędzików na falkach ale jak tak będzie zimno to wszystkie pędy bez pączków zostaną. Na cymbidium pączusie co raz większe ,MM tez wydłuża pędzik i tak jakos czekam od jednego pęknietego paczka do drugiego :D Obrazek Obrazek Obrazek Obrazekw tym roku cambria tylko jeden pęd wypuściła szkoda .-przepraszam ale mało tego ,że jeden pęd to jeszcze leży na boku leniuszek :;230 :;230 :;230 Obrazek
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
agnieszka__
500p
500p
Posty: 657
Od: 22 paź 2009, o 23:29
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: słoneczne południe

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Kasiu witam w Nowym Roku i miło mi ,że brassada się podoba na razie ma tylko jeden pęd kwiatowy ale ma jeszcze trzy nowe psb i może za miesiąc dwa coś z nich wyrośnie
zielone jest piekne
pozdrawiam Agnieszka
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 18&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
kasia74
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2806
Od: 1 cze 2010, o 23:15
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Głogów/Dolnośląskie

Re: Miniaturka i inne moje ulubione

Post »

Witaj Agnieszko w Nowym Roku
Żółta woskowa gwiazdeczka super ;:167 i piękne fioletowe dendrobium w moim ulubionym kolorze. Brassada wygląda uroczo ;:3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje storczyki !”