Miłego początki...u ZULI

Zdjęcia naszych ogrodów.
ZULA
100p
100p
Posty: 120
Od: 8 sie 2007, o 21:39
Lokalizacja: WARSZAWA

Zmiany w ogródku

Post »

cały czas ciężko pracuję w ogródku, więc nie mam czasu dbać o ten wątek, ale on cały czas się zmienia i przybywa roślinek a efekt coraz ładniejszy, pogoda słońce i deszcz sprzyja więc wszystko ładnie się rozwija ...

aktualne zdjęcia - efekty mojej pracy - skromne mnie cieszą , jestem cierpliwa i wiem, obserwując formumowiczów, że z biegiem lat będzie coraz piękniej

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
tadeusz48
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3402
Od: 5 wrz 2007, o 17:20
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Post »

Witaj ZULA, coś za rzadko zaglądasz do Naszego Forum. Zachęciłaś pięknymi zdjęciami dwa lata temu , do oglądania zdjęć Twojego ogrodu i tylko narobiłaś nam smaku. Mam nadzieję że już wykonałaś ważniejsze prace w ogrodzie i tym razem zostaniesz z nami na dłużej i częściej będziesz pokazywać zdjęcia ze swojego ogrodu.

Mam jeszcze prośbę byś wstawiając zdjęcia ze swojego ogrodu zaznaczała formę prezentacji zdjęć jako "pełny wymiar",o wiele łatwiej się je ogląda, i nie trzeba czekać aż się "otworzą".
ZULA
100p
100p
Posty: 120
Od: 8 sie 2007, o 21:39
Lokalizacja: WARSZAWA

Post »

Tadeuszu,

ale ja cały czas śledzę forum, czytam, podglądam, kupuję i sadzę, rozsadzam, pielę....wolę jedank więcej czasu grzebać w ziemi niż w komputerze (o zgrozo - niech szef się nie dowie, robię to przeważnie w pracy!), a po takiej przerwie lepiej widać efekty - "przed" dwoma latry i "po" ..dwóch latach .
Ale jestem i Was nie opuszczam póki co.
Zdjęcia będę zamieszczać tak jak radzisz, wydawało mi się , że mniejsze zajmną mniej miejsca na serwerze i zaoszczędzę miejsca dla innych forumowiczów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”