...tu będzie moje niebo... - Cynthia 2009 cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
x-d-a
---
Posty: 7092
Od: 3 sty 2009, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Cynthio,
kwiatki piękne, ale teraz przede wszystkim zdrówka Ci życzę.
Podobno dorośli gorzej przechodzą choroby zakażne wieku dziecięcego; mam nadzieję, że Ty nie czujesz się najgorzej, a strupki szybko i bez śladów Ci zejdą...
Dobrą stroną Twojej choroby może jest to, że będziesz mogła więcej czasu spędzić z nami na forum...
Pozdrowionka :lol:
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Renatko miło mi ,ze do mnie wpadłaś :)
M naprawdę dał czadu z tym komostownikiem :D
Już nie mogę się doczekać ,żeby pojechać na działkę i go napełnić ...a jest czym :!: :D
Na razie siedzę w domu z nosem przy szybie i podziwiam jak rosną na balkonie działkowe roślinki...tzn. te co na działkę niedługo pojadą :) :)

Taruś co Wy tam macie z tą wodą :?: :!: :!: :!:
Cały czas jakieś problemy :!: Powinniście zwołać jakieś zebranie i raz a porządnie zrobić z tym porządek :!:
Mam nadzieję ,że niedługo wszystko wróci do normy i woda już bądzie cały czas :!: :)
Jeżeli chodzi o mnie to siedzę w domciu i kuruję się :D
Bardzo dziękuję za pyszne jabłuszka,takie witaminki to lubię :D :D
Taruś roślinki chyba się przyjęły a peonia od Ciebie ma pączek kwiatowy więc jak nie odchoruje za bardzo tej przeprowadzki, to jest nadzieja ,że zakwitnie :) :)
Teraz jak pojadę to wszystkie roślinki od Ciebie koniecznie muszę obfocić :!: :D

Marcin u mnie to już podchodzi pod BIOHAZARD :!: :;230 :;230 :;230
Trzeba izolować całe piętro i stworzyć strefę wysokiego zagrożenia :;230
Fajnie ,że spodobały Ci się moje kwiatki :D
Wreszcie i mam coś ładnego do pokazania :!: :) :)

Lidko kwiatki pięknie rosną :!: :) :)
Gęsiówka kwitnie jak szalona,te pysiate ,futerkowe listki też ładnie zaczęły odbijać (zapomniałam nazwy :roll: ),jedynie serduszka trochę jakaś biedna się zrobiła ale już z pod ziemi zaczęła wypuszczać listki więc wszystko z nią o.k ;:333
Truskawka rośnie w skrzynce na balkonie i jeszcze jest taka roślinka ,jak będę na działce to muszę jej pstryknąć zdjęcie to powiesz mi co to :)
Zresztą jak pojadę na działkę to wszystkim zrobię zdjęcia i pochwalę się jak ładnie rosną :) :) :)


Ewuś dziękuję :)
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Iduś nie drapię...twarda jestem :roll: ...na razie ;:112
Na forum siedzę prawie cały dzień, tylko po cichutku bo mi się gadać jakoś nie chce...oglądam,oglądam,oglądam.....

Dalu dziękuję ,czuję sie zwyczajnie, może jestem trochę osłabiona :)
Fakt, na forum mam teraz dużo czasu ale troszkę smutno patrzeć na wiosnę przez okienko komputera...już nie mogę się doczekać jak ruszę na działkę,tylko za szybko to nie nastąpi bo M mnie pilnuje.. ;:124
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
gracia
100p
100p
Posty: 159
Od: 23 sty 2009, o 14:12
Lokalizacja: Mysłowice

Post »

Witaj Cynthio. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, ale i tak masz szczęście, bo osoby dorosłe rzadko chorują na ospę wietrzną. Jej odpowiednikiem u dorosłych jest półpasiec. Jeszcze raz szybkiego powrotu do zdrowia.
Pozdrawiam Grażyna

Działka - pasja Graci
Awatar użytkownika
ada.kj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5077
Od: 2 gru 2008, o 12:03
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Post »

Biedna jesteś Cyntuś. Też od dwóch dni jakoś nie miałam nastroju pisania na forum, lecz Twój wątek podczytywałam. Kompostownik bardzo udany. Zdolniacha z twojego M. I kwiatuszki też Ci już ślicznie kwitną. Piękne masz tulipanki. Już wiem co będę kupować jesienią :;230
Co my wiemy to tylko kropelka. Czego nie wiemy to cały ocean.
Pozdrawiam cieplutko Ada vel Krysia
Księżycowe rabatki u Adki adolinki
Awatar użytkownika
hal1959
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8778
Od: 13 mar 2008, o 19:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Post »

Basiu ospa Cię dopadła, tak późno :?: ,dorośli gorzej przechodzą ją ponoć :roll: ,ale Ty dasz radę,przecież nie masz czasu na chorobę ,pogoda na prace w ogrodzie,więc na pewno szybko Cię choróbsko puści :wink:
Pozdrawiam.Halina
Hal-Linki
Aktualne
Awatar użytkownika
Cynthia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5294
Od: 16 lut 2009, o 12:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: ...gdzieś pośrodku...

Post »

Grażynko dziękuję :) :)

Aduś z tulipanków jestem bardzo zadowolona ,chociaż dużo nie jest do końca takich , jakie kupowałam :!: Z tymi cebulkami to troszkę loteria... :roll:
Jeszcze będą kwitły dwie późne odmiany... mam nadzieję ,że do tego czasu już pojadę na działkę :)
Jesienią też planuję zaszaleć cebulowo :D

Halinko trzymam się dzielnie bo nie mam czasu na wirusy i takie tam .....duperele :roll:
Raz dwa rozprawiam się z mikrobami ;:163 ...i znowu działam w ogródku ;:215 :D
Pozdrawiam słonecznie - Baśka :)
elsi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4841
Od: 17 sty 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Post »

Cynthio, mój M. razem z dziećmi chorował na świnkę, był o wiele bardziej "cierpiący" niż one,
bo jak im trochę lepiej się zrobiło, to zaraz znalazły zajmujące zajęcie, a mąż po prostu chorował.
Dolecz chorobę, działka poczeka, pogoda jest zdradliwa, bo słonecznie, ale wiatr chłodzi.
Tulipany bardzo ładne :lol: , pomocnik cudny. Trzymaj się.
Pozdrawiam. Elżbieta
Ogród Elżbiety
Awatar użytkownika
RomciaW
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5313
Od: 12 gru 2008, o 20:58
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Łódź

Post »

Ojej Basieńko za każdym razem kiedy wyjadę na działkę u Ciebie choroba poprzednio Oskarek teraz Ty ale to już ostatni raz obiecujesz :?: :?: Bardzo Ci współczuję że się tak męczysz ,piękne masz roślinki trzeci różowy tulipan chyba taki jak
mój kompostownik extra dziecię przecudne, u mnie tak jak myślałam wszystko ,opóżnione strasznie sucho bergenie jakieś stare wysuszone myślę że na ten długi wekend będzie ładniej, zdrówka życzę i spokojnej nocki :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
roslynn
1000p
1000p
Posty: 1091
Od: 15 lut 2008, o 12:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kaszuby

Post »

Cynthio zdrowiej i odpoczywaj. Zresztą bieganie po forum bez pisania też jest bardzo przyjemne. co prawda nic nie napiszesz ale w tym samym czasie więcej ogródków uda Ci się zwiedzić :D
Sabina

Moje linki
Awatar użytkownika
iwonaxp
1000p
1000p
Posty: 1467
Od: 18 kwie 2008, o 10:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Krakowa

Post »

Witaj Basiu
Ja z odwiedzinami a ty biedulko chora :( Ty teraz się kuruj a nie myśl o pracach w ogrodzie , bo ospa dla dorosłych nie jest najlepsza , dlatego dbaj o siebie , smaruj się i nie drap - jak już ktoś wcześniej wspomniał . A ogród jest piękny i nie ucierpi jak parę dni do niego nie zaglądniesz :)
Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia:)
Pozdrawiam - Iwona
Mój mały ogródek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12961
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Post »

Basiu, ogrodek bedzie czakał to jest materia cierpliwa, a najwazniejsze zdrowiej, nie pamietam ale przy tej chorobie to raczej w mieszkaniu nie powinno byc dużo słońca, światła, jako matka dorosłych dzieci mogę powiedzieć to prawda zawsze jestesmy dziećmi to i choroba jest dziecinna ;:12
lataj po stronkach, ogladaj i czuj sie, ze tam jestes, będę Ciebie odwiedzać,
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
KDanuta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 24 kwie 2008, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: BRZESKO

Post »

Basiu życzę szybkiego powrotu do zdrowia :shock:

_____________
cieplutko Danuta
http://www.forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=19218
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”