W ogródku u Ewy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Długo mnie nie było :oops:


Obrazek

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Piękna kolekcja liliowców !!!
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewcia ma nie tylko piękną kolekcje liliowców ale wszystko co u niej rośnie jest dorodne. ;:138 ;:138 ;:138
Miałam przyjemność z Sonią -cyma 2704 odwiedzić ogród Ewci.
Jestem pod dużym wrażeniem roślinności i pięknych rabatek stworzonych przez uroczą właścicielkę przepięknego ogrodu.
Teraz nieobecność Ewy na forum usprawiedliwiam. Tak to prawda Ewcia ryła w ogrodzie,upiększała go i tego efekty widać. ;:215
Mam nadzieje ,że dokumentowała nam zmiany i przez zimę będzie nam pokazywać. ;:108 A może teraz aktualnie i na bieżąco. ;:7 :wit
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Aluniu, dziękuje za miłe słowa i super spotkanie :) u mnie są zwyczajne roślinki natomiast Twój ogród to ogród Kolekcjonera i to przez wielkieeee K.


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Długo mnie nie było z Wami ponieważ pracowałam ciężko w ogrodzie :) Duże auto ziemi do wyrównania trawnika i podsypania rabat, warzywnik przeniesiony do skrzyń .... i tak wiele pomysłów do zrealizowania że głowa mała :heja

Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Paulii
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2462
Od: 25 lut 2013, o 15:03
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PsiaSkórka południowe mazowsze

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witaj Ewo :wit Przepięknie Ci kwitną liliowce :D
Warzywnik pięknie się będzie prezentował w tych skrzyniach tylko te skrzynie powinny być bardzo dobrze zaimpregnowane.
Mi się już takie skrzynie zaczęły sypać :roll:
Pauli :) "To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące"
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ano długo Cię nie było, ale roboty miałaś huk :shock: no i pomysły się w głowie kłębią ;:306 oj kłębią :0 Masz śliczne liliowce, co za kolory , czemu ja nakupiłam tylko w brązowej tonacji :( :?: no nic , teraz będę tylko na inne patrzeć :) a zwłaszcza jak pojadę do Wojsławic na święto liliowca :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11616
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewuniu miło, że pokazałaś ogród po przeróbkach. ;:215 Kolumnowe jabłonki Mikołaja teraz dużo wyższe. :shock: Portrety liliowców cudne, tak szybko przekwitają. Ja oczywiście bladawca z zielonym środkiem podziwiam. :) Masz już tak ładne rabaty, że szersze kadry też mile widziane. ;:108 Pracuj spokojnie i czasem odpoczywaj. ;:168
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witaj Ewka, obejrzałam cudowną kolekcję tulipanów, lilii i liliowców, pięknie kwitnącą magnolię Susan, śliczną białą hostę, zachodzące zmiany w ogrodzie, oczywiście jestem pod wrażeniem warzywnika w skrzyniach ;:108 i gustowny prezent od męża, takie samo ptaszysko i kilka innych oglądam codziennie na żywo tam, gdzie obecnie pracuję ;:108 są naprawdę ekstra dopracowane.
evastyl
1000p
1000p
Posty: 1933
Od: 13 sie 2009, o 18:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Przyszłam z rewizytą .
Super zmiany w ogrodzie ...bardzo lubię takie podwyższone rabaty zwłaszcza na warzywa ...też mam podwyższone ale tylko 15cm i ciągle brakuje w nich ziemi , na szczacie kompostownik jest do wybrania to jak znalazł :)
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Zajrzałam z ciekawości do Twojego ogródka i zostałam na dłużej. Masz ciekawe roślinki i zatrzęsienie lilii ;:215 Przez zupełny przypadek udało mi się rozmnożyć lilie przez łuski. Dwie, z kupowanych cebul na wiosnę miało oderwane łuski. A ponieważ kilka dni wcześniej czytałam artykuł o takim rozmnażaniu, to postanowiłam spróbować. Dość krótko trzymałam je w doniczkach, a następnie powędrowały do ogrodu i rosną :tan
Kilisznika kupiłam na wiosnę, ale niestety okazał się zwykłym powojem polnym. Jestem zła i będę reklamować. To nawet nie chodzi o pieniądze, ale chwastów w donicach (mój miał zdobić balkon) hodować nie będę ;:219
Z Twoich ciekawostek zapisałam sobie Leycesteria formosa. Podoba mi się i mam na nią chętkę ;:108 Może się skuszę.
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witam miłych gości :)
Paulii, warzywnik z braku miejsca wylądował w skrzyniach, zaimpregnowany a czy dobrze hihi to się okaże :wink:
karolacha oj jak ja Ci zazdroszczę tych Wojsławic że tak blisko masz. Liliowców przybywa niestety kolory niektórych mi się nie podobają lubię ciemne, pastelowe i te w odcieniach różu a te żółciory jakoś do mnie nie przemawiają.
cyma2704 Soniu pracy ogrom mam bo marzy mi się taki uporządkowany ogród a mam burdello i jedno na drugim. Próbuję, nie wszystko chce u mnie rosnąć hihi ale nie poddaję się.
ilona2715 Ilonko dziękuję za miłe słowa. Tulipany dopiero zagościły w moim ogrodzie i niestety niektóre cebule na kosz poszły nie wiem czemu zgniły :( Host przybywa bo bardzo ale to bardzo je lubię tylko dużych drzew mi brak w cieniu znacznie lepiej by im było.
evastyl Ewuś witaj w moich skromnych progach. Twoje perełki ogrodowe bardzo przypadły mi do gustu. Podwyższone rabaty widzę dużo lepiej wyglądają nawet te niewiele wyniesione a i rośliny cieplej mają.
Iwonka1 Iwonko witam serdecznie i na pewno przyjdę z rewizytą :) Leycesteria formosa wypadła mi w tym roku ale to raczej wina przędziorka niż zimy. Kielisznik super wygląda jak kwitnie, wadą jego jest duże podobieństwo do chwastu i to, że jak się już zadomowi to rozłazi się po ogrodzie. Teraz sadzę go zadołowanego w dużych donicach z tyczkami bambusowymi bo się na nie ładnie wspina.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W ogródku u Ewy

Post »

No,w końcu Cię tam odkopali ;:306 Pewno w amoku sama się posadziłaś i się przyznać nie chcesz :?: ;:173
Te warzywniki w skrzynkach to fajna sprawa,mniej schylania,ale chyba trzeba więcej podlewać?
No i tradycyjnie-jak tam twoje/moje klony palmowe? :lol:
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Wg życzenia są i klony:
Mój staruszek kwitł w tym roku :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek
tegoroczne nabytki z przeceny hihi więc się powtarzają niektóre:


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”