Ogród z furtką

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
Kaszka
100p
100p
Posty: 114
Od: 10 paź 2014, o 16:57
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród z furtką

Post »

A co tutaj tak cichutko?
Awatar użytkownika
MonaeS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 614
Od: 22 mar 2010, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: rogatki Lublina

Re: Ogród z furtką

Post »

Tak masz rację Kaszko u mnie wielka cisza :( . Zmagam się z / mam nadzieję/ tymczasową niepełnosprawnością i czekam, że może druga operacja poprawi mój stan zdrowia. Ogród oglądam tylko przez okno. Dzisiaj pierwszy raz wyszłam, bo szron na drzewach tak rozświetlił wszystko, że sięgnęłam po aparat aby to utrwalić. Okazało się, że a aparacie mam jeszcze nie wgrane zdjęcia z początku października, to dowód jak bardzo zobojętniałam na to co dzieje się w ogrodzie.
Mam nadzieję, że do wiosny zdążę wrócić do sił i zapału by popracować w nim.
Aby ten wątek zupełnie nie umarł pokażę kilka migawek.
Na początek trzy fotki z pięknej jesieni.


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z furtką

Post »

Witaj. Zdjęcia zimowe są genialne!! Cudne po prostu. Taka zima to ja rozumiem ;:108 . Mimo wszystko z niecierpliwością czekam na zdjęcia wiosenne. Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Ogród z furtką

Post »

Witaj moja imienniczko ;:196 Trafiłam do Ciebie przez przypadek i naprawdę bardzo spodobał mi się Twój ogród. Jest wypieszczony idealnie po prostu. Pozwolisz, że o ile możliwości finansowe nie przeszkodzą- zainspiruję się trochę Twoim ogrodem, bo ja jestem na samym początku jeśli chodzi o tworzenie swojego zakątka i mam coraz większy mętlik w głowie ;:oj

Życzę Ci też zdrówka, bo niestety doskonale wiem, jak to jest, gdy go brakuje. Pozdrawiam Cię ciepło ;:196
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
MonaeS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 614
Od: 22 mar 2010, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: rogatki Lublina

Re: Ogród z furtką

Post »

Miło mi cię gościć Ewelino. Dzisiaj był pierwszy dzień takiej prawdziwej zimy. Na początku stycznia był duży mróz, ale nie było śniegu.
Ja ze spokojem czekam na wiosnę, cieszę się, że dzień robi się coraz dłuższy, to i wiosna przyjdzie raptem.
Za miesiąc będę wysiewała werbenę, stipę, szałwię omszoną i chyba tylko tyle.

Witaj Aniu. Właśnie wczoraj zajrzałam do twojego wątku. Masz przed sobą ciekawy etap tworzenia ogrodu, ale i trudny. Pamiętam, ile czasu i nocy poświęciłam temu jak ma wyglądać mój ogród. Też miałam mętlik, też oglądałam wiele innych ogrodów i też nie wiedziałam co dalej.
Bardzo proszę zaglądaj do mnie ile chcesz, pytaj o wszystko i mam nadzieję, że poznamy się na forumowym spotkaniu.



Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

to widok z mojego kuchennego okna

Obrazek

Jutro choinka będzie rozebrana, zostanie tylko ta z brzozowych witek

Obrazek
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród z furtką

Post »

Aniu co prawda nie wiem co za choróbsko Cie dopadło. Jednak skoro mówisz o operacji, to musi być poważnie. Nie martw się więc ogrodem. Dbaj o siebie i wracaj do zdrowia. Ogrodowi poświęciłaś już tyle serca i czasu, że na pewno spokojnie poczeka na powrót swojej zdrowej Pani. ;:168
Zdjęcia jak zawsze śliczne. Może nie udzielam się zbyt często ale zawsze do Ciebie zaglądam jak się watek ożywia, bo masz naprawdę piękny ogród. ;:215
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z furtką

Post »

Witaj. Ja też nie będę siała zbyt wiele bo część pójdzie do gruntu. Twój ogród w oszronionym wydaniu jest cudowny. Trawy dodają takiego niesamowitego uroku, że powinny znaleźć się w każdym ogrodzie. Ja z pewnością posadzę jeszcze kilka . A ozdoby świąteczne masz bardzo ładne. Lubię takie kolory. Miłego dnia i dużo zdrowia życzę ;:168 :wit .
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11649
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród z furtką

Post »

Aniu dużo zdrowia. ;:196 Dla mnie ogród okazał się doskonałą rehabilitacją psychiczną. Choć ból kręgosłupa czasem przeszkadza. :) Cudne zdjęcia pokazałaś. ;:oj Pięknie pobielone rośliny, jeszcze lepiej widać jaki ład panuje na rabatach. ;:215
Awatar użytkownika
nirali
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 930
Od: 16 lis 2011, o 12:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: z forum ogrodniczego.info

Re: Ogród z furtką

Post »

Aniu jestem pełna podziwu ;:180
Pamiętam początki ;:224 i w tak krótkim czasie stworzyłaś ogród który skradł moje serce.
Wszystko pięknie skomponowane,rabatki przemyślane i aż oczu nie mogę oderwać od monitora!!
Po prostu masz smak, gust :wink: :D
Pozdrawiam Cię z całego serca ;:196 ;:168
Pozdrawiam Kasia.

niralowy ogród
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród z furtką

Post »

Aniu zdjęcia cudne, wręcz bajkowe ;:167 A to porównanie z bramą latem i zimą rozłożyło mnie na łopatki, sama nie wiem które ładniejsze.
Zdrówka kochana ;:196
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z furtką

Post »

Witaj. Ostatnio przeglądam i czytam o iglakach bo chciałabym posadzić u siebie jeszcze kilka. Wpadł mi w oko ten okaz po lewej stronie od katalpy. Czy to jest świerk srebrny ?? Przycinasz go ?? A może to coś innego na iglakach nie znam się za bardzo . Będzie miło jak podpowiesz. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
MonaeS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 614
Od: 22 mar 2010, o 22:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: rogatki Lublina

Re: Ogród z furtką

Post »

Aniu dziękuję ci za miłe słowa. Ja ciągle czekam na powrót do zdrowia i mam nadzieję, że do wiosny będę w lepszej kondycji.
Często chodzę twoimi śladami na forum, tylko nie pozostawiam po sobie śladów, ale miło mi że nasze ścieżki czasami się krzyżują.

Soniu dobrze się składa, że moje niedomagania przeżywam w zimie, bo latem trudno się oprzeć aby trzymać ręce z tyłu. Dziękuję, że mnie odwiedzasz i zapraszam.

Kasieńko czy pamiętasz, że między innymi twój ogród był dla mnie inspiracją i ty byłaś pierwszym nauczycielem fotografii. Nie dziw się, że tak teraz wygląda.
Całuję do zobaczenia.

Ewelino zgadłaś że to drzewo przy furtce to świerk srebrny. Bardzo mi zależy aby nie urósł za duży więc co roku w maju uszczykuję każde końcówki odrostów, a w tym roku na wiosnę chcę go uformować nożycami szpalerowymi by nadać mu ładną formę stożka i zagęścić. To samo czeka ten świerk na zdjęciu.
Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród z furtką

Post »

No proszę czyli jednak coś wiem :wink: . Bardzo ładnie wyglądają tylko szkoda, że takie duże rosną. Dobrze, że można je troszkę opanować i uszczykiwać , w taki sposób robią się bardzo gęste . Sąsiadka ma ale nic z nim nie robi i już jest spory.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”