Ogród Przemka

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Ogród Przemka

Post »

Piękne dalie - bardzo je lubię, ale u kogoś.
Mam trochę karp, które rok po roku przechowuję, rozrastają się niesamowicie.
Wykopywanie i magazynowanie zajmuje sporo czasu, więc nie powiększam kolekcji.
Podziwiam Cie, że znajdujesz czas na dbanie o te kwiaty - widać, że należycie się nimi opiekujesz, a one odwdzięczają się w zamian za to.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Madziu rzeczywiście z daliami trochę roboty jest ale póki co nie wyobrażam sobie lata bez nich.
Moniczko to dalia pomponowa Downham Royal. Na słoneczku lubi zjaśnieć.
Awatar użytkownika
Kirunia
200p
200p
Posty: 401
Od: 25 sie 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemku gratuluje!!!
Twój ogród wyglądał minionego lata przepięknie ;:215
Już rozumiem dlaczego nie miałeś czasu na pisanie w wątku. Ogarnięcie tylu roślin przy tak niesprzyjających warunkach musiało wypełniać Ci cały wolny czas ;:oj
Dalie masz niesamowite ;:180 Dojrzałam też śliczne fuksje i begonie. Wszystko dorodne, zdrowiutkie, rozkwiecone ;:108
A jaki panuje u Ciebie w ogrodzie porządek - nie dopatrzyłam się żadnego żółtego listka :heja

Możesz być z Siebie bardzo dumny ;:108

;:196
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Moniczko miło słyszeć takie słowa ale ja ciągle wymagam od siebie zbyt dużo i wiecznie mi coś nie pasuje ;:306 Listki żółte na pewno były tylko ładnie się na zdjęciu pochowały. Hortensje anabel na słońcu zostały spalone. Twoje fuksje do moich to pikuś.
Awatar użytkownika
Kirunia
200p
200p
Posty: 401
Od: 25 sie 2013, o 14:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Skromny z Ciebie ogrodnik Przemku ;:108
My tu wszyscy doskonale wiemy ile pracy musiałeś włożyć w Swój ogród by osiągnąć taki niesamowity efekt ;:oj

;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42153
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemku podziwiam Twoje dalie, przepiękna kolekcja! W ogóle masz kwiaty które wymagają szczególnej opieki, bo fuksje też trzeba przechować. Tym bardziej podziwiam!
Niektóre dalie są zjawiskowe ;:224
Awatar użytkownika
UlaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1394
Od: 27 cze 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemku, kolekcja dalii jest imponująca, pewnie to nie wszystkie, które posiadasz. Fuksje i begonie też ładnie kwitły, chociaż dla nich minione lata nie było sprzyjające, dostrzegłam też pelargonie, czy może zrobiłeś Twoim zdjęcia "z bliska" miło byłoby pooglądać. Róże zapewne też Ci ślicznie kwitły.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Ulka niestety zdjęć pelargonii z bliska nie mam. Róże kwitły bardzo ładnie aż sam się dziwiłem ale potem po ich kwitnięciu przestało padać. potem to była walka z suszą . Zdjęć nie robiłem prawie wcale w tym roku bo nie mam aparatu. Musiałem pożyczać ale to nie robota.
Na wszystko przyjdzie czas. Ja pelargonii nie mam tyle co ty kochana. Zapewne oczy by mi wylazły na wierzch na ich widok.
Kiruniu i Masko ;:196 dziękuję.
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2314
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Ogród Przemka

Post »

Nawet nie przypuszczałam że masz aż tyle odmian dalii ;:oj przepiękne odmiany ;:oj
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11649
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Przemka

Post »

Przemek nieustannie podziwiam twoją pracowitość. ;:180 Masz tak wiele pięknych roślin, ale ile one wymagają pracy. ;:oj Dalii w takiej ilości w życiu nie widziałam. Trudno powiedzieć, która ładniejsza, ale igiełkowe najbardziej mi się podobają. Czy lilie wykopujesz często. :?:
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Kochane moje dziewczyny Witajcie w słoneczny ale zimny dzień. Właśnie jestem po kolędzie. Zrobiłem kawkę i biegam po watkach.
Soniu dali trochę mam ale zdecydowanie żeby dorównać panu Staszkowi koledze Grzegorzowi i innym daliowiczom to jeszcze trochę mnie czeka zbierania odmian. Co z tych planów będzie nie wiem. Wszystko zależy od pogody latem. No i co ważne miejsce. Na następny sezon zamówiłem 40 sztuk. Muszę gdzieś to ulokować ;:306 . Niby jest wszystkiego dużo w ogrodzie ale jak tak patrzę po waszych ogrodach to sobie mówię kurczę ile ja jeszcze rzeczy nie mam. Człowiek taki głupi jest że jak już cos zobaczy to koniec bótów nie kupi na boso chodzi ale rośliny następne muszą być. Zresztą co ja wam będę mówił jak pewnie macie to samo. :;230 . Nie ustanie szukam fuksji odmiany Texsas Star, Claudia, The patriot. Może ktoś kiedyś zobaczy i napisze do mnie w tej sprawie. Soniu lilie wykopuję co 2 -3 lata. We wrześniu były wszystkie wykopane i w październiku wsadzone ponownie. Udanego tygodnia kochani ;:114
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

A ja sobie w tym roku wypatrzyłam piękne fuksje w największym sklepie on-line sprzedajacym fuksje i pelargonie. No i przyszły. No i miały takiego mączlika i mszyce, ze nie wiedziałam czego się najpierw pozbywać. No i sezon zakończyłam z takim samym bilansem fuksji jak poprzedni.... A tak mi się marzyły 3-4 drzewka fuksjowe z pięknie wyprowadzonym pieńkiem... Chyba się do Ciebie Przemku muszę zacząć uśmiechać :wink:
Awatar użytkownika
Przemekt23
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1197
Od: 13 gru 2013, o 19:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogród Przemka

Post »

Kasiu tak to już jest z nie którymi sklepami. Chcą kasę a towar mają taki że głowa mała. No ale to co napisałaś że przysłali ci z owadami to już przegięcie. Z dala od takich sklepów.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”