Moja ostoja 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu, fajna lista różyczek :) Ashley i mnie wpadła w oko, ale w końcu zamiast niej wybrałam Concerto'94, na którą polowałam od zeszłego roku.
Nowościami od Tantau będziemy się razem cieszyć i wymieniać opiniami ;:108
Bardzo jestem ciekawa szczególnie Soul - ten kolor zapowiada się ciekawie. Mnie od zeszłego roku wzięło na purpury, bo jak się je posadzi między różowymi to dają ładny kontrast i rabata nie wygląda tak mdło :wink:
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja ostoja 4

Post »

:wit
Dorotka mi w oko też kilka innych jeszcze wpadło, ale przyjemność ich zamówienia zostawiłam sobie na wiosnę :D

Ogródkowe co nieco dla duszy


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogródkowe co nieco dla ciała

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Nadciąga jesień a z nią deszcze tak więc w sobotę trzeba będzie oberwać wszystkie pomidory, zarówno dojrzałe jak i te zielone.
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu a co to za czarny pomidorek ?? ślicznie wyglada ;:333
I te dla ciała i te dla duszy - pieknie wygladają ;:63 ;:63
dalie , róze , hortensje przepięknie kwitną ;:215 ;:215 nie odczuły wcale suszy - odpłaciły Ci się za opiekę cudownie kwitnąc .
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5492
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja ostoja 4

Post »

ewunia7 pisze: Dorotka mi w oko też kilka innych jeszcze wpadło, ale przyjemność ich zamówienia zostawiłam sobie na wiosnę :D
Masz rację :) Przyjemności trzeba sobie dozować i zostawić małe co nieco na wiosnę ;:108
A ogródkowe dla ciała mniam, mniam, bardzo apetycznie wyglądają ;:152
Awatar użytkownika
manenka71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2028
Od: 28 sty 2011, o 11:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pod Toruniem

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewciu ja na dworzu mam sporo pomidorow na krzakach ,jak je zerwie to gdzie mam je schowaci w czym ,kiedys wsadzilam do szafy pomidora i mi zgnil a nie dojrzał.
Pozdrawiam Marzena
Mój ogród Mój ogród cz.2
Awatar użytkownika
Sasanka18
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1977
Od: 1 sty 2010, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu ogród u Ciebie w pełnej krasie ,zielono jak by zaczynała się wiosna, może dlatego ,że masz kilka pięknych iglaków i sporo traw.
Mam pytanie czy możesz mi coś powiedzieć o trawie na zdjęciu po prawej stronie tej przy kamieniu, czy ma ona tendencję do rozłogów
bardzo mi się podoba ale nie chciałabym żeby zawładnęła całym ogrodem.
Gatunki pomidorów robią wrażenie kiedyś takich nie było.
Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu czy ogródkowe co nieco dla ciała to czarny pomidorek ;:oj jak to smakuje?
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7844
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moja ostoja 4

Post »

Witaj Ewuś :wit
Jakie piękne pomidorasy ;:138 ,a i ogródkowe cudeńka przyjemne dla oka .Pozdrawiam ;:167
Pozdrawiam Alicja
Awatar użytkownika
ilona2715
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3424
Od: 7 wrz 2010, o 11:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gortatowo

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu, miałaś rację ten żółty fiutek, to rzeczywiście pomidorek bananowy ;:108 jest ekstra, zresztą jak wszystkie inne, wyobraź sobie, że mój eM pomidorów do zeszłego roku nie jadał w ogóle, a teraz te z naszych krzaków sam zrywa ;:306 i zjada wydając nawet opinię, który lepszy :;230 , ale kupionego nadal nie ruszy. Widzę, że Twoje też ładnie obrodziły, a tak poza tym, to jestem niepocieszona, gdyż nie widzę, żadnych zdjęć z Twojego pięknego ogrodu z ostatnich trzech stron, (widzę tylko te z ostatniego postu), nawet jak najeżdżam na link, to pokazuje mi się błąd ;:223. Nie wiem czy to tylko u mnie tak, gdyż z wypowiedzi wynika, że inni je widzą, ciekawe z czego to wynika?
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moja ostoja 4

Post »

Witaj Ewuniu,ach te Twoje pomidorki tak smakowicie wyglądają i pewnie takie są ,czarny rarytas też duży urósł,czy on ma jakiś inny smak ,czy po prostu pomidorowy ;:306 ,róż tyle w ogródku i jeszcze nowości będą ,fajnie znowu będziemy oglądać,ja uwielbiam oglądać ,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja ostoja 4

Post »

:wit
Marysiu ;:196 piwonie to małe sadzonki kupione latem za grosze, więc jeszcze posiedzą sobie do przyszłego roku w mateczniku, no ale w przyszłym roku to będzie dylemat gdzie te 7 sztuk posadzić, na razie nie mam konceptu, ale zima przed nami to może jakiś pomysł do głowy wpadnie.
Tereniu ;:196 pomidorek nazywa się blueberry, fajnie wygląda na krzaku i jest dobry w smaku. Miąższ jest koloru ciemnoczerwonego. Kwiatuszki dziękują za pochwały.
Dorotka ;:196 apetycznie wyglądają i tak też smakują
Marzenka ;:196 niedojrzałe pomidory układam w skrzynkach, ale skoro jeszcze jest względna pogoda to zostawiłam na krzakach.
Marysiu ;:196 ta trawka to miskant Fontaine, nie rozrasta się rozłogami, tylko kępka się rozrasta
Majka ;:196 pomidorek w kolorze ciemnego granatu, a w smaku jest dobry ;:137
Ilonka ;:196 ale mnie uradowałaś opinią o pomidorkach, w tym roku mam kilka nowych, ciekawych odmian :D
Z tymi fotkami to jest coś nie tak, bo sama teraz też ich nie widzę, jak będę miała czas to powstawiam je jeszcze raz, dobrze, że je podpisałam.
Myślę, że to jest coś z fotosikiem u mnie.
Martuś ;:196 wczoraj i dzisiaj szykowałam miejsce dla nowych różyczek, czarny pomidorek jest w środku czerwony i smakuje pomidorkiem, fajnie wygląda pokrojony w plastry.
Alu ;:196 dziękuję, pomidorki lubię uprawiać, to taka moja słabość ;:1

Nasionka z pomidorków już zaczęłam zbierać, jak ktoś będzie chciał to się chętnie podzielę
Dzisiaj nie mogę pokazać nowych odmian pomidorków oraz kwiatów, bo z fotosikiem dalej coś u mnie nie tak.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42153
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moja ostoja 4

Post »

Ewuniu :wit :wit a co to za roślinka z niebieskimi kwiatuszkami na 1 zdj.? Pomidorki masz wspaniałe, to było lato wymarzone dla pomidorów, ja nawet doczekałam się dorodnych papryk ;:215
Dobrego tygodnia ;:196
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Moja ostoja 4

Post »

:wit
Marysiu ;:196 dziękuję, ten niebieski kwiatuszek to goryczka.
Jak fajnie, że papryka Ci urosła ;:138
Moja jest jeszcze zielona, a myślałam, że uda mi się z części swoich produktów zrobić sos słodko- kwaśny.
Miłego i ciepłego tygodnia ;:168
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”