Szymon jak tam u ciebie ukorzeniające się maja Chibskusy?,mój siedzi w ziemi pod słoikiem listki aby na czubeczku malusieńkie i jeden pąk a reszta zżółkła i obleciała.
Witajcie,
na balkonie zbytnio ciekawego się nic nie dzieje.
Dzisiaj pojechałem na giełdę i kupiłem wrzosy, za jakiś czas powiem gdzie będą na balkonie rosły. Poza tym tegoroczna datura ma w planach zakwitnąć, odbiło jej, za chwilę pójdzie spać a ona chce kwitnąć. A hibiskusy stoją tak jak stały, nie zaglądam zbytnio do nich, daję im czas na ukorzenie, siedzą już od prawie dwóch miesięcy a inne od miesiąca.
To trochę nie ta pora, ale jednak
Gratuluję Szymon paków na Daturze, moja miała małe pączki ale opadły jej, wrzosy twoje kolorystycznie wyglądają, widac że twoje hibiskusy ukorzeniają się dobrze,u mnie nie wiem czy się uda
Szymon jak daleko pąkom datury do rozwinięcia się?edytuje post 19.10.2014
Z przykrością informuję że datura w domu zaczęła gubić liście, zrzuciła również wszystkie pąki i powiedziała niestety już dobranoc, i do wiosny, mam nadzieję że przezimuje ze spokojem na strychu.