Marylko, w głębi to dzwonki. Mogę ukopać
Dobrze, że wilczomlecz ściełaś, tylko nie pamiętam, czy Ci mówiłam, że jego sok jest trujący, ale nie tylko dla ludzi, ale i dla roślin, dlatego trzeba sekator umyć.
Ale chyba wszystko w porządku jest z innymi roślinkami, skoro nic nie piszesz, że coś się zmarnowało
Evo,Maju nie pamiętam nazwy preparatu, poleciła mi go pani w sklepie. Opryskiwałam na mączniaka rzekomego. Na razie róże są ok, oprócz Edena, dlatego właśnie zrobiłam oprysk. Teraz zrobię na plamistość.
Maju, trawniczek faktycznie wyszedł ok. Szykuję się do kolejnej części, ale to dopiero w sierpniu, żeby uniknąć upałow.Chociaż ta część powstawał w najwięjksze upały, ale potem deszczyk mi sprzyjał.
Zobacz jak wygląda trawka po pierwszym koszeniu
Tak wyglądała trawka przed koszeniem
A tak po
Uważam, że jak na pierwsze koszenie wygląda rewelacyjnie. Podlałam dzisiaj jeszcze biohumusem miejsca, gdzie zieleń jest mniej intensywna. Mam nadzieję, że pomoże.
I gorące zdjęcia z dzisiaj
Ta NN wygląda prześlicznie. Zdjęcia nie oddają jej urody
