Janeczko, jest bez podłoża bo tak przyjechał, koleżanka rozsadzała roślinki ze wspólnej puli. Faktycznie płatki ma inne niż wszystkie - to wpływ genów Phal. minus.
Co do zaćmienia to życzę Ci aby wszystko wróciło do normy. Szkoda, że nie możesz pojechać na krótkie choćby wakacje, to niesamowite jak dużo to daje...No ale cóż. mogę podpowiedzieć, że w zastępstwie świetnie się sprawdzają krótkie choćby, jednodniowe wyprawy do lasu, czy nad wodę. Słyszałam, że pojwały się grzyby, polecam grzybobranie

.
Kasiula, na prawdę jest słodki

. Jeśli zgubi kwiatki, to nic nie szkodzi, będę czekać na własne kwitnienie. Mam jednak zagwozdkę jak go posadzić. Korzeniska są długie i ciężko wywnioskować co upychać w doniczkę a co pozostawić na powietrzu
Aniu, to prawda, że w grupie prezentował się o wiele bardziej okazale ale pojedynczo jest też piękny i subtelny. Z resztą marzyłam o krzyżówce z "minusem"