Zaglądałam, zaglądałam Elu, witaj Ale jak zobaczyłam Twoje dzieło, to muszę swoje trzy grosze. Ostatni kolorek jest w sam raz. Jeszcze chwilkę i już na dobre wszystko zakwitnie, ale będzie cudnie. Nie mogę się doczekać kwitnących róż, powojników.
Wioletko Epimedium warte polecenia . Rozrasta się pięknie i pięknie kwitnie POLECAM . Sadzonka była ładna , jest u mnie miesiąc ale rośnie cudnie .
Przyjechały powojniki , sadzonki też ładne . Szczególnie powojnik botaniczny piękna sadzonka jutro wstawię zdjęcie . I róże też już mam wsadzone , na tych się nie znam to jutro poproszę o radę . Wydaje mi się za wysokie na moje trzeba je przyciąć .
Kasiu ok . róż nie tykam .
A to powojnik botaniczny , łada sadzonka .
Dziękuję Wszystkim za mile spędzony czas a Wami na FO . Dziękuję że poświęcaliście mi czas i doradzaliście . Wiele się z Wami nauczyłam . Uwielbiam oglądać Wasze ogródki Do zobaczenia w nowym wątku