Przez cała zimę analizowałm jakie rosliny i w jakich kompozycjach je zasadzić - chodzi o iglaki. Jedyne iglaki jakie przychodzą mi na myśl to tuje szmarg i płożaki. Conica jakoś się u mnie nie przyjmuje. Może Wy macie jakies porady co i w jakich proporcjach zasadzić? Zdjęcia, linki mile widziane. dzięki.
Witajcie, loguję się po długiej przerwie i patrząc na zdjęcia czasem nie wierzę, że to mój ogród... Tyle się pozmieniało:) Zresztą nie tylko u mnie bo u Was w ogrodach również. Czas uzupełniać wątek, do pracy
Asiu!...a już sie przestraszyłam,że zniknęłaś z Forum i nie będę mogła wyrazić swojej opinii o wspaniałej aranzacji Waszego ogrodu! Super rozwiązania z tymi murkami , rewelacyjna studnia i piwniczka.Podobaja mi się takie ogrody Pozdrawiam i zapraszam do siebie!