Witaj Misiu wieczorowo.U mnie słoneczniki to jedna wielka niespodzianka,nie bardzo zgadzaja się z opisem na opakowaniach.
Uploaded with
ImageShack.us
Kasiu,galtonię dostałam od koleżanki,bo ona zrezygnowała z roslin,które trzeba wykopywać,więc to bedzie pierwsza jej zima u mnie.Czytałam,że łagodniejsze zimy moze byc w gruncie,ale nie bedę ryzykowac,bo nie wiadomo przecież jaka ta zima bedzie,a szkoda by było ja starcic.
Uploaded with
ImageShack.us
Witaj Janko niedzielnie.Ja mam ostatnio ciągotu do czerwieni i bedę szukała więcej kwiatów w tym kolorze.
Uploaded with
ImageShack.us
Dorotko,nie ma problemu,mam kilka odmian aksamitek,podzielę się chętnie z toba.Koleżanki M przyniósł jeszcze jakieś ,więęc bedzie czym dzielic.
Uploaded with
ImageShack.us
Tynia,wysiewałam tez z ciemnymi srodkami,ale jedynie te niskie odpowiadaja zdjeciom z opakowania,a te drugie częśc wyszła jakaś karłowata,brzydka,a część 3 metrowe pały bez wyglądu.
Uploaded with
ImageShack.us
Halinko, wice wersa,twój też jest piękny,a takiej ilośći pieknych roslin nigdy ci nie dorównam.
Uploaded with
ImageShack.us
Aguś,uwielbiam dalie.Szkoda tylko,że trzeba je wykopywać na zimę.
Uploaded with
ImageShack.us