Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
renim
500p
500p
Posty: 624
Od: 30 sty 2010, o 16:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Cieszę się Tamaryszku, że pokazałaś nowo tworzoną rabatę. :D Oj jak przypomina moje rabaty. Przynajmniej wiem, że jestem na dobrej drodze, że tak wyglądają początki. W moim białym zakątku niestety w jesieni nic nie będzie kwitło na biało. Muszę poszukać takich roślin. Obecnie jest on kolorowy, bo zakwitły liliowce. :D Widzę w warzywnika siatkę przeciwko ptakom. u nas jest plaga szpaków. NIe dopilnowałam wiśni i zjadły, borówki mam przykryte. Jestem pełna podziwu dla czyszczenia strumyka. Pamiętam poprzednią relację z tej operacji. ;:138

pozdrawiam ;:3
daffodil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2217
Od: 22 lut 2011, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Beskidy

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Tamaryszku witaj. Ale sobie u Ciebie urządziłam fantastyczny spacer. Zawsze jak jestem u Ciebie to nie mogę wyjść z uznania dla Twoich starannie skomponowanych rabat ;:180 Twoje rabaty są wysmakowane, zapadające w pamięć. Masz naprawdę niesamowity zmysł i rękę do roślin. Wiesz, a'propos Twoich świerków spróbuj je opryskać 3% roztworem siarczanu magnezu. Mój cyprysik nutkajski też lata temu został posadzony w niefortunnym glebowo miejscu i teraz zaczął podsychać. Mądra osoba doradziła mi taki oprysk i u mnie pomogło. No i podlewam go regularnie.
Mam jeszcze pytanie, ile lili Dimension masz razem posadzonych?
A... zazdroszczę spotkania. Super musiałaś spędzić czas.....
KDanuta
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 24 kwie 2008, o 10:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: BRZESKO

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Każda odsłona Twojego ogrodu jest rewelacyjna, a ciemne lilie cudo ;:138 ;:138 ;:138
x-ag-a
---
Posty: 13320
Od: 23 kwie 2011, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Izo, byłam dziś w raju ;:167 Jestem zachwycona Twoim ogrodem i ogromem pracy jaki weń wkładasz... na żywo jest jeszcze bardziej inspirujący - oby nie skończyło się rewolucją w moim ;-)
Dziękuję z całego serca za gościnność; daj znać proszę czy mogę wkleić parę zdjęć Twojego ogrodu widzianego moim okiem.
Do następnego razu!
Soczewka
1000p
1000p
Posty: 2982
Od: 9 mar 2010, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

A mi jest strasznie przykro, że w ten dzień musiałam być w pracy i testować nowy program. ( zwłaszcza, że i tak nic nie działało ;:223 ). Tak bardzo chciałam zobaczyć Izo Twój ogród na żywo i spotkać się ze znajomymi. Może innym razem nadarzy się okazja
Pozdrawiam Monika
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
Sosenki4
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6846
Od: 8 lut 2012, o 12:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Tamaryszku, jak udało się spotkanie u Ciebie. Niestety nie mogłam być, bo odległość jednak spora. A na koniec dnia dostałam bardzo smutną informację i jest mi jeszcze smutniej.
Poszłam za to na spacer do lasu i musiałam się wrócić ze szpadlem, bo spotkałam rozchodnik kaukaski i macierzankę. Już są u mnie ;:168
Awatar użytkownika
Isia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2939
Od: 27 maja 2007, o 17:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Izuś było cudownie, wspaniale, przepięknie.....bardzo dziękuję ;:196 Iza jest bardzo skromną gospodynią martwiła sie że ogród wypadnie nie tak jak trzeba, pogoda nie dopisze etc a było świetnie. Ogród na żywo to coś pięknego, mnóstwo wspaniałych kompozycji, niesamowitych aranżacji, pomysłów no i oczywiście Izy perfekcja - jedno z drugim pięknie zgrane kolorystycznie i kształtem. Tak wiem zaraz dopiesze tyle pracy jeszcze to prawda terenu wolnego jest jeszcze dużo, pomysłów również ale jest już baaaaaaardzo pięknie. Wcale nie chciało mi się wracać. Gospodarze mili i gościnni, a miejsce bardzo przytulne i klimatyczne. Jeszcze raz bardzo dziękuję ;:167 ;:168
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Izuniu w Twoim zjawiskowym ogrodzie nawet warzywniak wygląda cudownie, tak wspaniale zadbany, a obwódki z cegieł powodują, że także jest ozdobą ogrodu.
Mój warzywniak zawsze traktuję jakoś po macoszemu, nigdy do końca nie oplewiony. :oops:
Mam podobny klematis- Summer Snow, który także posadziłam przy iglaku, ładnie płoży się pędami.
Kępa liliowców Stella d, Oro z pewnością już kilkuletnia, że tak pięknie rozrośnięta, mojemu jakoś nie bardzo to wychodzi, a należy do moich ulubionych liliowców, gdyż długo kwitnie.
Pozdrawiam Cię serdecznie. :)
Awatar użytkownika
justi177
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3224
Od: 22 wrz 2011, o 17:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowsze, 6a/6b

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Witam :wit
Wpadłam tutaj Izo, jakoś naokoło, tak przypadkiem........ i osłupiałam :shock:
Widoki, jak w angielskich ogrodach......

Duuuuuużo pięknych kompozycji, roślin, wszystko wypracowane i klimatyczne, strumień.... ;:oj ....nie wiem już nawet, co napisać...jestem zachwycona Ogrodem ;:180

Pozdrawiam serdecznie i idę nadrabiać zaległości.....już się nie mogę doczekać...bardzo chcę widzieć i wiedzieć więcej ;:65
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16062
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Iza , badzo dziękujemy za wizytę. Za piękne widoki, miłą gościnę i możliwość porozmawiania na interesujące nas wszystkich tematy w pięknym ogrodowym otoczeniu, który daje inspirację i zachęca nas do przemyśleń nad nadszymi własnymi ogrodami i ogródkami.
Awatar użytkownika
Edyta1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1926
Od: 20 paź 2011, o 00:06
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Ogród piękny, mili gospodarze i przemiłe spotkanie ;:167 . Bardzo dziękuję za zaproszenie i gościnę ;:196 .
Pozdrawiam - Edyta
Zapraszam do mojego ogrodu
Awatar użytkownika
sweety
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 14108
Od: 20 mar 2012, o 09:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: śląskie, Podbeskidzie

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Nie wiem, jak to się stało, ale dopiero teraz trafiłam do Twojego cudownego ogrodu :D Niczego w nim nie brakuje- śliczna roślinność, w tym wysokie drzewa, gustowne detale, a nawet - własny, pięknie obsadzony strumień ;:167 ;:167 ;:167
Wrócę tu na pewno, by czerpać natchnienie ;:197
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Mój Świat ? Tamaryszek - cz.3

Post »

Dziękuję Izo za przygotowanie i ugoszczenie nas w swoim ogrodzie :!: Było super - rozmowy, zwiedzanie Twojego ogrodu, jedzonko, prezenty. Jeszcze raz dziękuję :!:
Myślałaś o żółtych kwiatach na miejscu wykopanego żylistka. Moja propozycja to: gailardie, dzielżany, któraś z tojeści (np. o ozdobnych liściach 'Aleksander'), wiesiołki (też spory wybór), nawłoć miniaturowa, słoneczniki bylinowe lub słoneczniczki, tojady żółte, oman wąskolistny, któryś z dziurawców (kielichowaty, Hidcote'a, barwierski itp). Wybór roślin duży
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”