Lato na Modraszkowej

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

A dzisiaj nasz "Landlord" zafundował i zamontował nam podeściki i kratki:

Obrazek

Krzesełka się wygrzewają... na razie jeszcze bez nas :lol:

Obrazek

W to okienko się nie mieścimy :;230 i już chyba nie z-mieścimy... ;:224

Obrazek

... ostatni kuk z parapetu i wracam do dziupli

Obrazek

Ups, poduchy wygniecione, mała wpadka ;:131 Kto tym faktem nie zrażony - niech spocznie koło mnie, zapraszaju :wit
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
MaGorzatka
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2789
Od: 20 sty 2011, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Aniu, co za świetny pomysł!
Jak pomyślę, że są ludzie, którzy siedzą na dupach, nic nie robią, niczym się nie zajmą, tylko narzekają, że wszystko jest beznadziejne, że nic się nie opłaca, że im się nie chce, że im się nudzi - a Wy tu takie rzeczy, po prostu cudowne!
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęcia! Ale będzie pięknie :)
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Małgosiu, dziękuję, ale mnie uradowałaś tym postem ;:138


Zdjęcia będą, jak będzie co focić, póki co - to jest wszystko :lol: Ale i tak jestem pełna podziwu dla naszych właścicieli, że tak pozytywnie zareagowali na naszą - w gruncie rzeczy - zachciankę. Mają swoje sprawy na głowie, pracę, dziecko i kolosalny remont domu, a tu tylko jeden wykonany telefon, już po kwadransie okazało się, że akurat mister eR. ma czas, by na chwilkę zajrzeć i pomierzyć, a za trzy dni przyjechał i rach-ciach-ciach zmontował nam drewka :D

Teraz potrzebuję przynajmniej jednego dnia, by zrobić napad na Modraszkową po miętkę i trochę rozmaitości. A "dachowiec" będzie poczekalnią dla nowych zdobyczy ogrodowych - może i tęsknić za wsią będę odrobinkę mniej :D
Na targ we Wrzeszczu mam siedem minut piechotą a trafiają się tam prawdziwe pięknotki.
Pomysłów i chęci nam nie brak, reszta przyjdzie z czasem...
I przyjdzie kolejny wątek, żeby tu nie merdać raz w jedną - raz w drugą stronę :lol: Mam nadzieję, że wszystko jeszcze w tym tygodniu ;:204
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
stokrotka_polna
500p
500p
Posty: 714
Od: 20 mar 2012, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: gdzieś między Katowicami a Krakowem

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Margaretka, obłęd jaka piękna ;:215 ;:215 ;:215 .
A dach... kruca fuks, dachu Wam zazdroszczę. Już czuję, jaki będzie tam ful wypas ;:219.
"Nie deptać stokrotek pod płotem, bo chociaż stokrotka maleńka, to w każdej jest nuta piosenki i w każdej poezji kropelka."
Pozdrawiam Stokrotka
U stokrotki polnej cz. 1 cz.2
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

No to Stokroteczko - teraz jak sobie myślę, to mi wychodzi, że mam dwa dachy - jeden nad głową, a drugi pod.... :;230 Dobrze liczę? :uszy
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
stokrotka_polna
500p
500p
Posty: 714
Od: 20 mar 2012, o 16:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: gdzieś między Katowicami a Krakowem

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

:;230 :;230 :;230 Od przybytku głowa nie boli.
"Nie deptać stokrotek pod płotem, bo chociaż stokrotka maleńka, to w każdej jest nuta piosenki i w każdej poezji kropelka."
Pozdrawiam Stokrotka
U stokrotki polnej cz. 1 cz.2
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42151
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Aniu Gloria dei za piękna jak dla mnie. Biszkoptowe goździki, chociaż może nie biszkoptowe, a te margerytki przecudnej urody. Tylko nie zasiedź się na tym tarasie kochana, bo masz Modraszkową, a póki co przycupnę koło Ciebie na tym wygodnym krzesełku i pozaglądam innym na dachy - może coś tak mają?
Awatar użytkownika
delosperma
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2418
Od: 20 mar 2012, o 00:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Aniu, super pomysł z tym dachem i błyskawiczne działanie ;:138 . Wszystkie kwiaty cudne, a ten złocień przypomina ten NN ,którego ma moja niedobra sąsiadka, tylko kolor inny. Myślę ,Ze Twój ładniejszy. Szkoda ,Ze nie mieszkam blisko, bo bym sobie kupiła. :tan
Maria motyczką dziabnięta
Moje wątki Aktualne: https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 4850Wiosna" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Maśku - CIASTECZKOWE! To zupełnie inny odcień, jak to - nie wiesz? Ciasteczkom można lukier dobierać dowolny :;230 Glorii urządzimy dziś w takim razie oficjalny chrzest bojowy, anty-szerszeniowy ;:136 Będzie zaszczytem dla mnie, jeśli zechcesz spocząć. Jak wróci moja współ- do domu, to jej dostawimy trzecie krzesełko. Bez poduchy :lol:
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
Lusia 57
1000p
1000p
Posty: 1429
Od: 8 sty 2011, o 13:42
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kociewie

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

A ja poproszę o namiary na tego Pana z ryneczku bo margerytka cudnej jest urody. Ten dach pod nogami to całkiem duży letni pokój. A jak pięknie go dekorujecie.
dorotam
50p
50p
Posty: 77
Od: 23 wrz 2010, o 13:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Super pomysł. Zaznaczam wątek bo jestem bardzo ciekawa efektu.
Złocień piękny, takiego szukam, to jest złocień krzewiasty 'Pacific Candy'
Dorota
Awatar użytkownika
anabanana
1000p
1000p
Posty: 1112
Od: 5 lut 2012, o 12:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Stary Las (Kociewie) / Gdańsk

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

Marysiu z motyczką właśnie: ten kolor ;:oj no mnie koleżanka moja z dachu zestrzeliła po prostu, ma farta do zakupów. W życiu takiej nie widziałam wcześniej, jakoś wielką fanką pełnych złocieni nie byłam. Ale chyba zacznę :wink:

Lusiu, ja muszę Betkę podpytać dokładnie. Pan urzęduje w każdym razie w dni targowe oraz niedziele ponoć (!) Jeszcze nie miałam okazji tego sprawdzić - jak na razie jedynym widzialnym znakiem jego działalności jest dla mnie ta właśnie margaretka :lol: Ale obadam sprawę - "na dniach"!

Dorotko - witaj :wit miło Cię gościć, dziś wydanie specjalne z daszku :lol: Ale na efekty przyjdzie poczekać troszkę, u nas sakiewki permanentnie puste, więc chyba będziemy na torach SKM na trofea polować pod osłoną nocy :;230 "Pacific Candy" jest najbardziej podobny ze wszystkiego, co wylazło z moich poszukiwań internetowych, tylko ten ciemny środek mi ciut nie pasi - ale to pewnie kwestia "stadium rozwoju" rośliny... Ustalamy że to on właśnie :uszy
Gdybym nie była człowiekiem, byłabym grzybem.
Modraszkowa Łąka, Lato na Modraszkowej
Ogrody postrzelone lub nie całkiem
Awatar użytkownika
Marysiek
100p
100p
Posty: 185
Od: 15 sie 2011, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pomorze

Re: Lato na Modraszkowej

Post »

;:oj ;:oj ;:oj Pięknie!! Gęba mi się z zachwytu otworzyła i nie chce się zamknąć :;230 Teraz będziesz musiała się rozdwoić! Ale daszek super- już wyobrażam sobie, jak będzie wyglądać w przyszłości- cały porośnięty "zieleniną" :heja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”