Ja jeszcze trochę poczekam z podwijaniem. Moje przebiśniegi jeszcze pączków nie mają Krokusy , narcyzy i tulipany powystawiały noski , ale nie rosną , za zimno na naszych Kresach. Za to na trawniku przy bloku dwa świeżutkie kretowiska
pipio-u mnie sniegu ani ani a mroz co noc do -8
czy tam cos jeszcze powschodzi tade k-minelo kilka dni i jak u Ciebie juz cos sie pokazalo ? JAKUCH-wiosna zawita do wszystkich troszke cierpliwosci
Bratku wierzyć mi się nie chce, że to już tegoroczne kwiatki. U mnie dalej zamarznięta na kamień ziemia, a dzisiaj rano odśnieżali chodniki na osiedlu, tyle białego dziadostwa znów nasypało.
Brateczku , minęło już sporo dni , a wszystko , jak w stop klatce. Ziemia zmrożona, rośliny wyglądają znacznie gorzej niż po stopieniu śniegu. Żurawki , ciemierniki i prymulki brązowo szare . Ząbkowane mają już pączki , a liści nie ma. Te pączki to na pewno sprzed mrozów. Za krótko było na wypuszczenie. Przeiśniegi na 2 cm wyszły z ziemi i stoją w miejscu.