Piękna!!! Za 15 zł tyle muszelekmewa pisze:wydawała mi się za droga nad morzem ,więc zrobiłam sama(koszt ok 15 zł)

Piękna!!! Za 15 zł tyle muszelekmewa pisze:wydawała mi się za droga nad morzem ,więc zrobiłam sama(koszt ok 15 zł)
Jakie piękne te płytki!mewa pisze:Ilonko kupiłam barwnik do betonu (pomarańczowy proszek) dodawałam troszkę do gipsu podczas wyrabiania ( bałam się dużej różnicy kolorystycznej) a formę smarowałam barwnikiem rozcieńczonym wodą z odrobiną oleju ( jadalnego)- tak mi podpowiedział kolega ,który pracuje w firmie produkującej takie płytki.