Problem z rozpoznaniem nawozu.

Stosowanie pestycydów, herbicydów, chemicznych i naturalnych środków ochrony roślin.
ODPOWIEDZ
nefistofeles
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 10 cze 2011, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Problem z rozpoznaniem nawozu.

Post »

W temacie nazwałem to nawozem a nie mam pojęcia czy to na pewno jest coś w rodzaju nawozu.

Ostatnio wiozłem swoim samochodem torby z takimi brązowymi kulkami o średnicy 1 -1,5cm w środku czarne, podobne do żużlu
Problem w tym że kilka z nich wypadło w moim samochodzie a moje dziecko wzięło to coś i jak to dziecko polizało
I teraz nawet nie wiem co to mogło być. Wiem tylko że służyło do wykładania doniczek... w jakim celu i co rosło w doniczkach nie wiem.
Jeżeli ktoś z was domyśla sie czym jest ta tajemnicza brązowa kulka - proszę o pomoc

Ps: Oczywiście kontaktowałem się z lekarzem. Cóż nie moja wina że nie wierzę naszej służbie zdrowia
Pawel01
200p
200p
Posty: 212
Od: 6 cze 2011, o 17:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Problem z rozpoznaniem nawozu.

Post »

Nie przejmuj się chodzi ci o keramzyt. Jest to nieszkodliwe. Jest to nic innego jak popiół :) A służy on do tego aby zrobić drenaż w doniczce dla rośliny. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3609
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Problem z rozpoznaniem nawozu.

Post »

Nic szkodliwego, jest to wyprażone, czyli jałowe nawet. Na pewno nie miało chęci połknąć, bo ma szorstką powierzchnię.
Waleria
nefistofeles
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 10 cze 2011, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Problem z rozpoznaniem nawozu.

Post »

jej , jak to człowiek łatwo wychodzi na głupka w dziedzinie której nie zna :) Faktycznie nie groźne :) Dziękuję bardzo :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pestycydy, herbicydy, nawozy, OPRYSKI, środki pro-ekologiczne”