 
 Ja półtora miesiąca temu zakopałam dwie pestki i dziś wygląda to tak:


 
 

To mój 2-letni baobab afrykański kształtowany na bonsai, w stanie spoczynku. Raz czekałem na liście 6 miesięcyQodmira pisze:Co tam nikt nic nie pisze ; ( Smutno jakos ; p pochwalcie sie swoimi Adeniami albo czyms fajnym ; )












Dzięki za wyprowadzenie z błędu. Pozdrawiam!Farel pisze:Kiszi, to jest Portulacaria afra, nie grubosz drzewiasty.

Hm.... obstawiałbym 66-67 siewek. Niestety jakie to odmiany nie jestem w stanie udzielić takiej odpowiedzi ^^Qodmira pisze:Jeżeli ktos zgadnie ile mi wykiełkowało Adeniów z 400 nasion jest mistrzem nad mistrzami ;)


 
  czyli jednak przetrwało chorobę i budzi się do życia
 czyli jednak przetrwało chorobę i budzi się do życia  wstawię fotki jak już nie będzie trzeba używać profesjonalnego makro żeby je sfotografować
  wstawię fotki jak już nie będzie trzeba używać profesjonalnego makro żeby je sfotografować  cieszę się, że nie będę musiała go wyrzucać... Kamień z serca.
  cieszę się, że nie będę musiała go wyrzucać... Kamień z serca.