Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Jak zachować doskonałe zdrowie, kondycję i urodę? Porady, zdrowa żywność, najlepsze przepisy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
harpia411
200p
200p
Posty: 411
Od: 8 paź 2009, o 16:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Nie zapomniały ;)

U mnie waga leciała od 8 sierpnia do dziś 12 kg mniej ;) i na tym się skończyło ;( od dwóch tygodni waga stoi w miejscu ani grama mniej.Poczekam jeszcze dwa tygodnie i jak nie ruszy to przejdę na III etap.
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=29378" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4499
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Witam :)
Ja też weszłam na tę dietę od 15 września , czyli troche więcej niż miesiąc :lol: Przez ten okres zleciało 8,70 kg w dół. Jestem na II fazie i chyba jeszcze jakiś czas zostanę, tak do 70 kg bym chciała zrzucić. Dieta przynosi efekty w postaci mieszczenia się w ulubione ubranka :tan
Trzymam za Was mocno kciuki, by każda z Nas miała sukcesy ;:4 Będę co jakiś czas zaglądać i pisać jak mi idzie.
Pozdrawiam Ania
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
Awatar użytkownika
Beatrice
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2038
Od: 24 maja 2009, o 21:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Ja nadal trzymam się, ważę 69,5, chciałabym może mniej ale już nie ma tragedii z wyglądem. Noszę rozmiar 40-42 i jestem zadowolona
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4499
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Beatko a jak długo trzymałaś P II :?: I teraz już jesteś na IV fazie :?:
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
Awatar użytkownika
Beatrice
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2038
Od: 24 maja 2009, o 21:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Aniu, ja te dietę stosuję bardzo wybiórczo.
Mam od marca sklepik z warzywami, więc mam dużo ruchu i niestety dźwigania.

Dietę-I poziom stosowałam tylko dwa dni, potem przez kilka do kilkunastu dni II poziom.

Myślę, że Dukan mi pomógł, ale chyba schudłam przez sklep, wstaję o 4:00, pracuję do 21:00, w tym czasie przerzucam około 500 kg worków z warzywami no i niestety stresy, ja nie jem jak mam problemy, a niestety 6 pogrzebów bardzo bliskich osób w ciągu niecałych dwóch lat też zrobiło swoje, pewnie już dawno zresztą zauważyłaś, że mniej piszę na forum, chociaż czytam zawsze :)nie mam czasami siły ani chęci odpowiedzieć na post, podziwiam kwiaty, ogrody ale brakuje mi weny by odpisać. Od zeszłego roku(styczeń) moje życie ciągle się zmienia i jest to zmiana na niekorzyść.

Podsumowując: niektórzy tyją od stresów, niektórzy chudną. Ja zaliczam się do tej drugiej grupy, dlatego nie chcę nikomu wmawiać, że schudłam tylko dzięki diecie Dukana
Awatar użytkownika
kaisog1
500p
500p
Posty: 633
Od: 16 cze 2008, o 17:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Słuchajcie ja mam pytanie.... Jestem na tej diecie, czytałam książkę i... no właśnie. Jest w necie wiele przepisów na II fazę gdzie znajdują się otręby, czy mąka kukurydziana. Jednak albo ja czytałam "wybiórczo" albo jakaś nieprzytomna jestem ale nie mogę znaleźć za cholerę w tej książce, że mąka i otręby są dozwolone.... jedyna wzmianka o otrębach pojawia się w przepisie na placki. Trochę to głupie bo sam Dukan pisze, że jeżeli nie ma czegoś na liście to jeść nie wolno - a otrębów tam nie umieścił... Oświećcie mnie proszę....
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

A czy ktoś stosował już Colon Flush albo Zuccarin ?
Czy był jakiś konkretny skutek ?
Grażyna.
kogro-linki
ostatnia szansa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2980
Od: 26 lis 2009, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Sliweczka pisze:Witajcie.
:wit
Pozdrowienia dla Ciebie Śliweczko - znamy sie z innego forum ;:7
Moje nowe imię Szansa :)
"Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia."
Awatar użytkownika
Jolusia
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 25 gru 2008, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niemcy, Toruń

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

kaisog1 pisze:Słuchajcie ja mam pytanie.... Jestem na tej diecie, czytałam książkę i... no właśnie. Jest w necie wiele przepisów na II fazę gdzie znajdują się otręby, czy mąka kukurydziana. Jednak albo ja czytałam "wybiórczo" albo jakaś nieprzytomna jestem ale nie mogę znaleźć za cholerę w tej książce, że mąka i otręby są dozwolone.... jedyna wzmianka o otrębach pojawia się w przepisie na placki. Trochę to głupie bo sam Dukan pisze, że jeżeli nie ma czegoś na liście to jeść nie wolno - a otrębów tam nie umieścił... Oświećcie mnie proszę....
Popatrz tutaj http://www.dieta-dukan.pl/index.html

Maki kukurydzianej nie wolno urzywac tylko skrobie. ;:65
Pozdrawiam Jolanta
Storczyki Jolanty

:wit
Awatar użytkownika
AnnaL
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4499
Od: 2 lut 2008, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podlaskie

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

A jaka jest różnica między mąką kukurydzianą a skrobią kukurydzianą :?:
Początek mojej przygody.
Początek ... cz.II, cz. III - http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=29&t=36123" onclick="window.open(this.href);return false;
Fotogaleria Garnek - moje kwitnienia i miejsca gdzie bywam :)))
Awatar użytkownika
Jolusia
1000p
1000p
Posty: 1055
Od: 25 gru 2008, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niemcy, Toruń

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

AnnaL

Maizena to krochmal kukurydziany = corn starch, czyli w dokładnym tlumaczeniu skrobia kukurydziana... czysta skrobia!Jest substancją zapasową.

Mąka kukurydziana, jak każda inna mąka z innego zboża to nie tylko skrobia, ale i minerały itd , powstaje z ziaren.
Pozdrawiam Jolanta
Storczyki Jolanty

:wit
Awatar użytkownika
Meva
200p
200p
Posty: 445
Od: 11 lut 2010, o 14:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

mąż schudł ponad 20 kg- przez rok- czyli nie jakoś drastycznie :)

Przez dwa pierwsze tygodnie jadl tylko:

śniadanie
: twarożek niskotłuszczowy ze szczypiorkiem- pełna micha + 2 jaka na twardo w tym umoczone,
w ciągu dnia: kurze piersi piekłam- pełen piekarnik- co najmniej 20 podwójnych- przywaliłam przyprawami, poleżały dobę i wsadzałam na blachę do piekarnika, albo kebaby- przyprawy do kebabów i mięso mielone wołowe- (tak ze sklepu i bez wariowania by było w ogóle bez tłuszczu! )
z przyprawą kebabową , tartą cebulą- wychodziły suche mięsne placki- ale doskonale by sobie pracy przygryźć - no i ogór kiszony lub konserwowy do tego ;)
Kolacja?
puszka tuńczyka polana octem winnym!
i tak dwa tygodnie!
potem warzywka z tym co wcześniej jeszcze - ale co drugi dzień, potem już warzywka normalnie, ale pieczywo sporadycznie... ale oczywiście nadal zero cukru czy masła!
A teraz już - tak już z 9 miesiecy od rozpoczęcia diety - i chlebek normalny i normalne ciasto (słodkie ;) a organizm nadal ok )

i wystarczyło! :)
ze 125 zeszło na 97 na dziś dzień ;)
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Baryczka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3109
Od: 8 wrz 2008, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Dolina Baryczy

Re: Warto schudnąć-rewelacyjna dieta Pierre?a Dukana

Post »

Ewo, Twój mąż osiągnął świetny wynik! Tak trzymać!
Podziwiam Twojego męża, że zniósł tak monotonną dietę, ale widzę, że mojemu P. też, by to nie przeszkadzało. Ja staram się przyrządzać obiady, tak by się nie powtarzały zbyt często, ale to raczej ze względu na mnie- nie dałabym rady jeść jednego dania przez tyle dni.

Mój Piotr zrzucił ok. 26 kg, na dzisiaj ma jakieś 88kg (czyli jeszcze 3kg). Niestety nie znajduje czasu na zwiększenie aktywności fizycznej, czasem wybiera się na basen, ale zwykle jest tak zmęczony po pracy, że zasypia przed tv. Karimata do ćwiczeń była używana tylko raz :( Niestety u nas, na wsi, nie mamy możliwości pójścia np. na siłownię.
Boję się, że przez zimę przybędzie Mu parę kg.

Trzymajcie się dziewczyny! :wit
* Moje miejsca na forum *
Pozdrawiam! Kamila
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bądźmy ZDROWI i piękni... jak nasz ogród”