Zielone rastharsis

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

A! Chciałam Wam jeszcze przedstawić mojego milusińskiego, który co jakiś czas podgryza mi roślinki. :lol:
Obrazek
Obrazek

Straszny śpioch, nawet pozować mu się nie chciało, ale i tak go uwielbiam. :D
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Sliczna kuleczka z tej Twojej Kuleczki , Sabinko.Słodziutki chomiczek.
a propos's paczuszek, to już zbieraj doniczki i magazynuj ziemię, bo te ode mnie już piszczą by do Ciebie jechać :D .
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Nio chomuś jest rewelacyjny - uwielbiam te zwierzątka za ich przesłodkie mordki i śliczne, malutkie, różowe łapeczki :D
Koleusy na pewno zasłużą na Twoje uznanie, tylko daj im czas do wiosny, teraz pewnie będą się troszku wyciągać...
Awatar użytkownika
deissy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1772
Od: 22 sie 2008, o 17:28
Lokalizacja: Nowa Brzeżnica/Dworszowice

Post »

Śliczny chomiczek,mój syncio tez ostatnio posiadał chomiczka ale niestety odszedł od nas.Koleusiki super na pewno będą ślicznie rosnąć.
Pozdrawiam cieplutko.
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

no to masz szczęśćie ,że ci sie koleusy ukorzeniły a mojego biało-zielonego szlag trafił :evil: maiałam ci ja wielkie krzaczysko i rozdawałam garściami na prawo i lewo a tetaz ostał mi sie ino doniczek :lol: róśł sobie całkiem ładnie i ....coś mu odwaliło po prostu sobie zgnił....mam jeszcze nadzieję ,że może od korzonka coś puści
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Reposit-09
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 1955
Od: 26 cze 2007, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Post »

Mnie też poszło jedno korytko :( Drugie wyglada ździebko kiepsko, ale... dycha :) Jak da radę do wiosny, to będziemy ciąć i dzielić - jak mówi Aga - na prawo i na lewo ;)
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

kati-1976 pisze:Sliczna kuleczka z tej Twojej Kuleczki , Sabinko.Słodziutki chomiczek.
a propos's paczuszek, to już zbieraj doniczki i magazynuj ziemię, bo te ode mnie już piszczą by do Ciebie jechać :D .
Ja też piszczę na myśl o nich. :P A ziemia i jakieś pojemniczki zawsze się znajdą. U mnie nawet kubeczek po śmietance do kawy się nie zmarnuje. :lol:
kari pisze:Koleusy na pewno zasłużą na Twoje uznanie, tylko daj im czas do wiosny, teraz pewnie będą się troszku wyciągać...
Na razie nie widzę u nich żadnych zmian. Tylko nie wiem, jak często powinnam je podlewać...
Obrazek
bayaga pisze:no to masz szczęśćie ,że ci się koleusy ukorzeniły a mojego biało-zielonego szlag trafił :evil: maiałam ci ja wielkie krzaczysko i rozdawałam garściami na prawo i lewo a tetaz ostał mi się ino doniczek :lol: róśł sobie całkiem ładnie i ....coś mu odwaliło po prostu sobie zgnił....mam jeszcze nadzieję ,że może od korzonka coś puści
bayago, nie smuć się! Jak będę miała na wiosnę co ciąć, to przyłączę się do dzielenia koleusa na wszystkie strony świata i dostaniesz ode mnie szczepkę. :) Tylko się przypomnij!
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

Przedstawiam moich nowych lokatorów, które dotarły do mnie w paczce od lwicy, czyli Edytki - dziękuję Ci jeszcze raz! :)

Grudniczek:
Obrazek
Ma kwitnąć na różowo. :)

Mandarynka:
Obrazek
Już posadzona"
Obrazek
Ma kwitnąć za 24/7 lat w zależności od rodzaju pestki. :lol:

Aeschynanthus tymczasem siedzi sobie w odrobinie wody w woreczku powieszonym nad grzejnikiem i czeka na korzonki. :D Jak coś puści, to go dopuszczę do pozowania. :wink:
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
rastharsis
200p
200p
Posty: 323
Od: 20 sie 2008, o 22:56
Lokalizacja: śląskie - Bieruń Nowy

Post »

A oto kwiatuchy, które dostałam na urodzinki, choć świętuję dopiero 23. :wink:

Afelandra od mojego lubego:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i prześliczny storczyk Phalenopsis od przyjaciół:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Tylko czekam, jak mu uschną wszystkie pąki, a potem opadną kwiaty, co stało się z jego poprzednikiem. :cry:

A tutaj skrawek mojego ogrodu:
Obrazek
Wygląda jak zaczarowana zimowa kraina. :)
Sabina
Pozdrawiam i zapraszam Zielone rastharsis
Rośliny to dla mnie zielona magia. ;)
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Jak miło Sabinko, że wreszcie się pojawiłaś. Myślałam już, że zakopałaś się w knigach i wyjść nie możesz :lol: :lol: :lol: .
Już po sesji?
Prezenciki urodzinowe cudne- niech się dobrze chowają. Tak przy okazji,chciałabym życzyć Ci Sabinko wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń.
Ogród faktycznie wygląda pięknie i tajemniczo pod tą pierzynką śniegową :D
a propos's roślinek dla Ciebie: begonia i niecierpek wypuszczają korzonki i niedługo wylądują w zastępczej doniczuszce. Peperomka troszkę opieszale się do tego zabiera, ale mam nadzieję, że uda jej się ukorzenić do wiosny :D. Zapomniałam o wielkanocniku, ale jutro na pewno pójdzie do doniczki i zaczniemy ukorzenianko.
A jak się ma adenium obessum?
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
treissi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8565
Od: 8 sty 2008, o 16:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Post »

Śliczne nowości! Zwłaszcza prezent od lubego :) Czemu mój nie kupuje mi takich prezentów :?
Pozdrawiam Monika
Moje wątki
Sprzedam zielone
Awatar użytkownika
adamanna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2645
Od: 24 kwie 2008, o 23:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post »

a mnie urzekł storczyk :P :P i fotki zaśnieżonego odrodu..... oglądając takie zdjęcia zawsze żałuję że nie dane mi mieszkać w domku z ogródkiem :cry:
Awatar użytkownika
katrina26
1000p
1000p
Posty: 2321
Od: 14 sie 2008, o 12:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolskie

Post »

Sabinko, dopiero teraz zauważyłam że jesteś z Bierunia! toż to rzut kamieniem ode mnie, ja jestem z Oświęcimia ;) i w dodatku urodziny mamy w tym samym miesiącu, tylko Ty trzy dni wcześniej :lol:
Prezent śliczny storczyki także mi się bardzo podobają, a maleństwa forumkowe niech zdrowo rosną :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”