Mamy się bać - Palikot grozi i straszy wsadzaniem do więzień

Humor, psychologia, podróże, pokrewne.
Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Mamy się bać - Palikot grozi i straszy wsadzaniem do więzień

Post »

Palikot zieje i szaleje z nienawiści, bezkarnie, jawnie już nawołuje do zabójstw! ;:202

http://niezalezna.pl/44743-pluc-wsadzac ... nad-prawem


Wpis Palikota pojawił się w sieci 7 lipca.

?Sfotografujemy mordę za mordą. Opublikujemy dane. Wywiesimy plakaty w miastach, dzielnicach, na ulicach ? wszędzie tam gdzie żyją. Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą. Będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia, gnębić w miejscu pracy. Niech czują się słabi, niech się boją. Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich. Udzielimy pomocy każdemu kto padnie ofiara ich przemocy? - pisał Janusz Palikot w artykule ?Stop faszystom!?.
Dobra zmiana. ;:333
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
rotos
1000p
1000p
Posty: 1383
Od: 7 mar 2009, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie - Rewa

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Nie zauważyłem (tak jak Prokuratura Rejonowa Warszawa-Praga Północ) żadnego nawoływania do zabójstw ze strony pana Palikota.
Jeżeli dostrzegasz coś takiego to koniecznie zgłoś to w najbliższej Twojemu miejscu zamieszkania prokuraturze!!! Może lepiej uzasadnisz wniosek niż bloger Sergiusz Muszyński.

Na pytanie zadane w tytule wątku (chociaż nie zgadzam się z zastosowanym tu zwrotem "taka nienawiść", bo bardziej pasowałby "taki sprzeciw" - słowo "nienawiść" bardziej pasuje do faszystów), odpowiadam: jestem jak najbardziej za głośnym sprzeciwem faszyzmowi.

Pozdrawiam
Adam
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13449
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Ratownik1 pisze:
Wyśmiejemy ich, ich znajomych, ich bliskich.
Mnie zabolał te fragment, a nie ten o wieszaniu ( plakatów ).
Awatar użytkownika
rotos
1000p
1000p
Posty: 1383
Od: 7 mar 2009, o 23:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: pomorskie - Rewa

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Racja Comciu - nie można winić znajomych, rodziny za czyjeś poglądy, czyny - nawet najbardziej ohydne.
Może tu by się znalazł jakiś paragraf na pana Palikota?

Pozdrawiam
Adam
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Ja tak faszystowskiego nawoływania tego całego Palikota do nienawiści, wieszania i dyskryminacji w miejscach pracy "inaczej niż on myślących" a więc wrogów , których trzeba eksterminować z rodzinami i przyjaciółmi to nie widziałem jak żyję :!:

Ciekawe czy następna jego odezwa to będzie postulat o zakładaniu komór gazowych dla nas i tych którzy wychodzą spokojnie na ulicę aby zademonstrować niezadowolenie lub pokazać spokojnie swoje idee lub poparcie np TvTrwam, zgodnie zresztą z prawem.
O komorach to dla jasności nie mój pomysł bo takie wpisy przeczytałem o takich pomysłach w sieci i nie wiem czy to żarty czy inny świat, to jakaś masakra chociaż nie wiemy do końca kto je pisał bo to były komentarze czytelników , nie samego Palikota. Ale sam kierunek jest makabryczny.

Dożyliśmy czasów strasznych - za poglądy, wieszanie, dyskryminacja i prześladowanie a do tego jego nawoływanie publiczne uchodzi mu bezkarnie jak widzimy z przyzwoleniem :idea: ;:202
;:223


Obserwuję ciekawą jego metodę:
wie, że taka nienawiść, którą promuje ze swoją grupką + w tym nawoływania publicznego, na poważnie, do wieszania na latarniach innych za "niejego poglądy" jest ekstremalną formą faszyzmu to aby to usprawiedliwić i umocnić dla niemyślących głębiej, takie zachowanie wprowadza na określenie osób konstruktywnie krytykujących jego złe zachowania spec-nazwę zupełnie bez sensu, logiki i pokrycia w rzeczywistości, nazwę: "faszyści"

Czyli obrona z wyprzedzeniem przez atak bez ogrodek bo wie, że i tak nic mu nie zrobi sąd. Dotatkowo osłabia znaczenie swojego zachowania i nazwy - sprytne , przebiegłe :idea:
Straszne i przerażające to dla mnie jest.
;:108
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Ja sądzę że jeśli on namawia do wieszania, powinniśmy stawić takim zachowaniom bardzo zdecydowany opór społeczny, np ja nie widzę sensu wpuszczania potencjalnych agresorów do nas na forum. My tu chcemy spokojnie bez straszenia śmiercią za poglądy żyć.

To samo powinni zrobić wszyscy zarządzający portalami , którym zależy na bezpieczeństwie obywateli przestrzeganiu prawa i prawa do życia każdego. Odciąć im przywileje, nie widzę sensu dawania im gratis kosztów serwera w prezencie bo to przecież kosztuje. Tu trzeba działać zdecydowanie.

Bo to, że ta grupka jest za aborcjami, eutanazją itp to już wiemy.
Teraz widzimy przyszedł czas na wieszanie za poglądy ;:223 Dokladnie jak za czasów Stalina. Dokładnie tak samo krzyczała jego partia - wieszać kontrrewolucjonistów na latarniach. Identycznie.

My, spokojni ludzie z prawami do miłości swojej Ojczyzny, nie powinniśmy się bać, niczego.
Dziękuję. .
8-)

PS. Piszcie o tym wszedzie w sieci, nagłaśniajcie Państwo i protestujcie aby nie obudzić się ktoregoś pięknego dnia w łagrze lub więzieniu , ZA SWOJE POGLĄDY. :wink:

Komentarze w przytoczonym artykule
http://niezalezna.pl/44743-pluc-wsadzac ... nad-prawem
....mówią same za siebie jakie jest oburzenie społeczeństwa na takie straszenie śmiercią ( może egzystencjalną, może fizyczną ) za poglądy... ;:202
Śmiercią w poście nazywam zarówno ewentualną śmierć fizyczną jak też i egzystencjalną - z braku środków do życia po wyrzuceniu z pracy za poglądy niezgodne z ich "jedynie slusznymi" poglądami.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Comcia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13449
Od: 9 maja 2008, o 14:28
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Chodzi o wieszanie plakatów a nie ludzi.
Wpis dotyczył gnębienia osób o faszystowskich przekonaniach, a takich na forum raczej nie ma...
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Wyraźnie napisał "powiesimy ICH " czyli rozumiem że chodzi o ludzi.
Gdyby powiedział "powiesimy JE" zrozumiałbym że chodzi o plakaty.
( to nie jest facet po podstawówce, ktory nie potrafi odmieniać przez przypadki. Wszystko zakładam że jest zaplanowane, czy to powiedziane jawnie czy też w domyśle)

Dalej używany jest, jako kontynuacja myśli, stale ten sam zaimek:
"będziemy na nich pluć, wsadzać do więzienia" ( no to chyba nie plakaty)
"Niech się boją" ( chyba plakatu nie straszy)
"Wyśmiejemy ich, ich znajomych, rodziny" ( na pewno nie chodzi tu o plakaty)

Tu liczy się każde słowo. Nie trafia do mnie zdanie : powiesimy ... ich .... czyli plakaty.
Pozdrawiam serdecznie.
Miłego dnia!
Admin.
Awatar użytkownika
Waleria
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3609
Od: 12 sty 2007, o 11:36
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opole

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

"Tam ich powiesimy, aby każdy widział z imienia i nazwiska kto jest faszystą." Po spokojnym przeanalizowaniu, doszłam do wniosku, że nie chodzi tutaj o wieszanie ludzi, tylko jednak o plakaty. Niestety, brak poprawnego sformułowania rodzi nieporozumienia. Oczywiście, zamiast "ich" powinno być "je". Imię i nazwisko byłoby znane z plakatu.
"Nie osądzajcie, abyście nie byli osądzeni." Podobno w demokracji można mieć poglądy dowolne, i nikomu nic do tego.
Waleria
Awatar użytkownika
robertP2
1000p
1000p
Posty: 4804
Od: 7 lut 2011, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

To ja na te podobno stwierdzę, że miejsce osób psychicznie chorych powinno być w psychiatryku, mo ...zmoderowano a gieje czyli inaczej pedały niech się nie wymądrzają .Mamy demokrację i z niej korzystam :uszy
Zamiast mercedesa kupa zielska
Porażka nie wchodzi w rachubę (?). Herkules Poirot nigdy nie przegrywa.
Awatar użytkownika
Administrator
---
Posty: 7615
Od: 28 gru 2006, o 10:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

Nie jesteśmy dziećmi. Wszystko jest jasne. Nawet gdyby nie było to o czym jasno powiedziała ta grupka, samo nawoływanie do plucia i takiej ekstremalnej nienawisci, gnębienia w miejscach pracy ! jest karygodne moim skromnym zdaniem. Chyba Państwo zgodzicie się ze mną że takie nawoływanie do przemocy powinno podlegać właściwej i jednoznacznej ocenie społecznej.
Ja też skorzystam z uprawnień trzymania się ściśle regulaminu...
:idea:

Dodano paragraf do Regulaminu forum - 2.5 porządkujacy zasady tu na serwerze forum.
Proszę zapoznać się. W przypadku braku akceptacji całości Regulaminu, proszę o post PW lub lub e-mail do któregoś z Administratorów.

Taki punkt powinien dodać do swojego regulaminu, każdy szanujący się i swoich Użytkowników, Administrator forum, portalu czy też blogu.

:idea:
Miłego dnia!
Admin.
Ratownik1
100p
100p
Posty: 132
Od: 8 sty 2012, o 18:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolica Warszawy

Re: Jak Wam się podoba taka nienawiść?

Post »

"....Były już członek Ruchu Palikota, posyła pod adresem swojego byłego szefa poważne oskarżenia. Aby wystartować do wyborów parlamentarnych z pierwszego miejsca, trzeba było zapłacić 50 tysięcy złotych! Za połowę tej kwoty można było kupić ok. 4000 głosów. Reszta z tych pieniędzy przeznaczana była na reklamy, banery, kolacje biznesowe itp.

? Mogę to powiedzieć głośno: Żeby dostać jedynkę było trzeba zapłacić do ręki 50 tysięcy złotych! To typowy projekt biznesowo-polityczny. Sam zainwestowałem w swoją kampanię 25.000 zł i to było za mało.


Michał Korol nie wróży sukcesu w następnych wyborach parlamentarnych partii Janusza Palikota. Twierdzi, bowiem, że partia pozbawiona jest regionalnych członków, którzy mogliby pociągnąć za sobą elektorat. W poprzednich wyborach parlamentarnych w 2011, Ruch Palikota zdobył 10 % poparcia i wprowadził do Sejmu 40 posłów. Ostatnie sondaże nie dają już jednak tak optymistycznych wyników....."


Cytat za http://Edytuj Usuń gazeta.pl NAZWA-przez-oprogramowanie-wykluczona/71391,50-tysiecy-zlot ... -wyborczej
Dobra zmiana. ;:333
ODPOWIEDZ

Wróć do „Strefa kreatywnego RELAKSU - Zagadki, humor, podróże, psychologia”