Opryskiwacz K-45

Masz pytania dotyczące produktów MAROLEX ? Tu jest miejsce, gdzie można zadawać pytania do ekspertów MAROLEX. Porady i wskazówki techniczne.
ODPOWIEDZ
janciu1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 18 maja 2013, o 13:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Opryskiwacz K-45

Post »

Witam
Mam problem związany z opryskiwaczem spalinowym TURBINE k-45 mianowicie chodzi o to że dzisiaj odpaliłem chodził zrobiłem to co miałem zrobic i nagle zgasł. Sprawdziłem iskra jest dodam że opryskiwacz w bardzo dobrym stanie nie ma żadnych przedmuchów itd. przeczyściłem kranik i zbiornik paliwa cały gaźnik nadal nie odpala. Dodam jeszcze że jak chce go odpalić nie załapuje a świeca jest sucha, a gdy ja zamocze w benzynie i wkręce zaczyna łapać ale nie do końca tak jakby nie dostawał paliwa a paliwo jest w gaźniku, miałem jeszcze jeden taki sam opryskiwacz chodził cały czas tylko wentylator się zepsól przełożyłem gażnik i nadal to samo może ktos pomoże w temacie?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
gemciu83
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 18 maja 2008, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

Może fajka od świeci nie przewodzi ?
janciu1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 18 maja 2013, o 13:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

gemciu83 pisze:Może fajka od świeci nie przewodzi ?
Właśnie z tym jest ok, ale tak jak wcześniej pisałem paliwo nie dochodzi mam identyczny drugi gaźnik zmieniałem i nadal to samo....
MarcinBrz
200p
200p
Posty: 294
Od: 19 lis 2010, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Krosno, Podkarpacie

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

Zatkaj doprowadzenie powietrza do gaźnika i wtedy sprobuj palić. Zamiast świecę moczyć w benzynie, weź strzykawkę i nalej troszkę na tłok przez otwór po świecy.
Pozdrawiam, Marcin!
Mój ogródek
janciu1
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 18 maja 2013, o 13:02
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

MarcinBrz pisze:Zatkaj doprowadzenie powietrza do gaźnika i wtedy sprobuj palić. Zamiast świecę moczyć w benzynie, weź strzykawkę i nalej troszkę na tłok przez otwór po świecy.
Też próbowałem tak że zatkałem doprowadzenie powietrza no i troszkę nalałem benzyny do tłoka i powiem że prawie łapał już dymek szedł i gasł, coś dziwna sprawa bo niby mam drugi gaźnik zmieniałem i nadal to samo a tam nic takiego nie jest bardzo skomplikowanego w tym gaźniku ale nadal nie chce odpalić...
MarcinBrz
200p
200p
Posty: 294
Od: 19 lis 2010, o 15:36
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Krosno, Podkarpacie

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

Sprawdzałeś, czy paliwo dopływa do gaźnika? Może ma jakiś filtr, jest przytkany.
Pozdrawiam, Marcin!
Mój ogródek
robert45
200p
200p
Posty: 250
Od: 6 mar 2006, o 12:56
Lokalizacja: małopolskie

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

Czy paliwo (mieszanka) jest "świeże"?
Awatar użytkownika
gemciu83
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1305
Od: 18 maja 2008, o 09:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: PTB
Kontakt:

Re: Opryskiwacz K-45

Post »

U mnie kiedyś coś chyba podobnego z kosiarką miałem i to była uszczelka chyba na gaźniku albo przy zbiorniku paliwa.
Więc tutaj poszukaj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj ekspertów MAROLEX. Pytania i porady techniczne.”