Familokowego ciąg dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11701
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu ja również dołączam się do gratulacji:) Amelka to śliczne imię ;:108
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, to ja - Jola, stara znajoma, też składam Ci gratulacje z okazji przyjścia na świat prawnusi Amelki. ;:138
Gratulacje dla rodziców. Amelia to piękne imię.
Pięknie kwitną Twoje róże 'Bordure Champagne' elegancja - francja; 'Purple Tiger' fantazyjna, bardzo mi się podobają.
Pochwalę się, że różowe chryzantemy , które mi wysłałaś jako małe patyczki w zeszłym roku, bardzo się rozrosty i obecnie pięknie kwitną.
Jak je widzę, zawsze Ciebie miło wspomnę :wit
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12961
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu szczęściaro zdrówka dla Amelki, rodziców i dziadków - czeka Ciebie teraz zakup różyc np. Amelia Renaissance ;:138
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

No i proszę - jak u Ciebie wciąż pięknie kwitną róże, ale kiedy się ma ich dużo, to zawsze coś kwitnie. Ja w tym roku zdecydowanie powiększam ich ilość :)
Serdeczne gratulacje z powodu Amelki . Ale nie przypuszczałam ,że to prawnusia , co najwyżej wnusia ;:108 ;:63 ;:196 Śliczne imię wybrali, n ie jakieś udziwione a po prostu śliczne ;:63
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Sasanka18
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1977
Od: 1 sty 2010, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu gratulacje prawnusi ;:196
Ania ma rację, ta róża musi być u Ciebie .
Aniu widzę ,że czujesz się lepiej -zdrowiej kochana czekamy na Ciebie ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MARYSIU ;:196 dziękuję w imieniu dziadków i rodziców .Jestem ciekawa tej róży a przy okazji jeszcze parę wskoczy :wink: bo jak to zamawiać tylko jedną :;230
KAROLA to już chyba ostatnie tchnienie tych cudnych róż Bordure Champagne i Claire Marshall.To przecudne róże ;:167 Dzisiaj znów porobiłam im parę fotek

Obrazek

ANUSIU jestem ciekawa tej róży, bo Tolinka ją zachwalała ,ale dana róża inaczej rośnie w każdym ogródku .Mam nadzieję ,ze będę z niej zadowolona tak jak z tych poniżej

Obrazek

Obrazek

JOLU patrząc na fotki i wpis u Marysi zaraz wiedziałam ,że przecież znam ten ogródek i jego właścicielkę ;:196 Cieszę się dołączyłaś do nas .Moje chryzantemy jeszcze w tym roku nie kwitną ,ale mają już coraz więcej pąków

Obrazek

Obrazek

ANIU dziękuję w imieniu Amelci jak wróci do domu z mamą to zrobię jej fotkę oczywiście jeśli rodzice się zgodzą ,żeby ją opublikować inaczej będzie tylko różyczka Amelia ,którą na razie pokazała Tolinka

Obrazek

Obrazek

TOLINKO czy ona pachnie tak jak Isabel R ,bo na stronie F ma 3 ptaszki zaś na HMFie piszą Mild to strong fragrante wiec sama już nie wiem .Kurcze to krzaczor będzie w przyszłości, a wolałabym tylko te 100 ale jest jeszcze krótkie cięcie :wink: ;:180

Obrazek

DOROTKO jakoś nie mam do tej panny Chantal serca już The Prince mi marudzi a obok niego ona .Dzisiaj przyglądałam się Tradescantowi i wypuścił ładny młody pęd i znów ma 2 kwiaty .Będzie jeszcze z niego porządna róża .Ja chyba swoja Chantal oddam w dobre ręce

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu wpadłam na chwilkę i taką sensację wyczytałam ;:138 gratulacje dla prababci i rodziców a Amelce dużo zdrówka ;:4 ;:196
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MAJKA jak miło Cię widzieć sto lat nie pisałyśmy .Widzisz calutki sezon wybierałam się do Ciebie ,ale znów tak wyszło jak wyszło ;:224 .Zresztą masz urwanie głowy z budową.Chcesz może patyczki Elżbietki węgierskiej ,albo teraz nie masz głowy do ukorzeniania
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
JacekP
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11151
Od: 5 mar 2007, o 13:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa-Zachód

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jadziu, ty powzdychałaś u mnie nad daliami, to ja u Ciebie nad różami powzdycham, bo pięknie je prezentujesz, opisujesz i aż się chce nad nimi postać dłużej ;:333
Awatar użytkownika
mar33
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6359
Od: 13 mar 2012, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Prababciu Jadziu gratulacje !!!!!!!
Pozdrawiam Maria "Przyroda jest lekarstwem w każdej chorobie" Hipokrates
Moje wątki- zapraszam. Ogrodowy - aktualny cz.8
Mój wątek personalny
edulkot
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9887
Od: 4 lut 2011, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Śląsk

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

JAKUCH pisze:MAJKA jak miło Cię widzieć sto lat nie pisałyśmy .Widzisz calutki sezon wybierałam się do Ciebie ,ale znów tak wyszło jak wyszło ;:224 .Zresztą masz urwanie głowy z budową.Chcesz może patyczki Elżbietki węgierskiej ,albo teraz nie masz głowy do ukorzeniania
Jadziu ja czasami nawet nie wiem jak się nazywam, normalnie urwanie głowy z psami, budową. Całymi dniami stoję przy garach i szykuję wyżywienie dla 3 kotów, 9 psów i 11 ludzi, dobrze że większość zaopatrzenia budowy już nie jest na mojej głowie.
Ogród leży odłogiem, zresztą przy tej suszy to i tak niewiele da się przesadzić.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

MAJKA wyobrażam sobie, bo kiedyś weszłam TAM Piesy śliczniusie ;:167 i szkoda ,że nie jestem młodsza, bo bym sobie jednego przygarnęła . ;:108 Spróbuję parę patyczków Elżbietki dla Ciebie ukorzenić a może jeszcze ktoś by reflektował ona jest praktycznie bezkolcowa
MARYSIU ;:196 ;:180 Byłam właśnie odwiedzić malutką Amelkę w jej domku, bo już dzisiaj jest w domu.
JACKU ;:180 ja wciąż wzdycham do Twoich dalii ,ale jak wiesz ,że w moim ogródku przede wszystkim królują róże

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciąg dalszy

Post »

Jaka cudna Pretty...[podobną widziałam w Wojslawicach, a może taką samą :)
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”