Aleja Różana 33 cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Witam :wit
Nareszcie popadało, nie ma to jak woda z nieba a nie z konewki i węża :lol:

Ewuś dziękuję w imieniu powojników i bodziszków. Zobaczę czy da radę uszknąć epimedium :lol:

MagdalenaKCh witam nowego gościa, dziękuję za odwiedziny i uznanie dla moich roślinek....zapraszam do wizyt.

Moniś jeszcze trochę i będziesz miała jeszcze ładniej :lol:
Orlika białego i epimedium Lilafae dostaniesz (aż nieprawdopodobne że jeszcze go nie masz :lol: ) Prymulki muszę podzielić, tą Twoją też :D

Jolu dziękuję w imieniu roślinek ;:196 Bożykwiat zimuje bardzo dobrze, musisz tylko pamiętać gdzie go posadzisz bo później zanika, budzi się wiosną. Ja też jedną z prymulek z BR dzieliłam na trzy sadzonki :lol: Inne rośliny też dzieliłam.....

Anetko witam nowego gościa i dziękuję za wizytę na mojej działeczce. Cieszę się że moje rabatki przypadły Tobie do gustu. Różyczka o którą pytasz to Jacgueline du Pre.

Zeniu te moje powojniki to robią furorę na naszych działkach, co chwilę ktoś przychodzi i podziwia :lol:
No u mnie też sporo pączków na pozostałych różach, nie długo będziemy podziwiać ich piękne kwiatki....

Kilka migawek z mojej działki......

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Urzekła mnie dorodna kępka białych orlików ,śliczne ;:215
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Cudny biały orlik ;:167 No i ja podziwiam cały czas te uporządkowane rabaty, uwielbiam widoczki Twojej działeczki. Szkoda że jeszcze nie widziałam na żywo ale moja siostra coś się strasznie obija w tym względzie :;230 Do zobaczenia jutro ;:196
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Grażynko dziękuję ;:196 to jest drugi sezon tego białego orlika, też mnie powala jego widok. Krzaczek jest zwarty i pełny.

Justynko ;:196 zobaczę czy da radę już go podzielić, Monia też się do niego uśmiecha :lol: Nad zdjęciem tego białego orlika jest jeszcze jeden który kwitnie mi pierwszy raz od wysiania, to będzie pełny i chyba bardziej kremowy niż biały. Zobaczę jak się całkowicie rozwinie. Mam nadzieję że córcia znajdzie w tym roku czas i przyjedziecie do mnie w odwiedziny. Ja też się cieszę na jutrzejsze spotkanie, zaraz wychodzę na działkę wykopać Twoje roślinki :D
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

No kępka tych białych orlików jest boska po prostu ;:138
Awatar użytkownika
jola1313
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5412
Od: 21 sty 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Suwałk

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

MamciuTereniu.Zbierz proszę nasionka z tego białego orlika :oops: ;:180 .Tego 'zwartego'.Mam o podobnym pokroju(niskie z kwiatami do góry) fioletowo białe i różowo białe.Bardzo je lubię.
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Czas pokazać co nieco z mojej działki bo trochę mnie nie było a roślinki rosną i kwitnie ich coraz więcej :lol:

Iwonko ja też jestem zauroczona tą kępką orlików.

Jolu zbiorę nasionka tego orlika bo mam sporo chętnych :lol:

No to jeszcze trochę orlików....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I małe co nieco.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
Awatar użytkownika
justyna_gl
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3385
Od: 10 lut 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Torunia

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Cuda pokazujesz, wiedziałam że warto czekać ;:306 Śliczne orliki ale już nie muszę zazdrościć bo białego i różowego ponoć juz mam :;230 Powojnik i kwitną oszałamiająco, ile kwiatów ;:oj
Awatar użytkownika
anym
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5322
Od: 4 kwie 2013, o 19:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Grudziadza

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Teresko ślicznie u ciebie ;:138 orlików masz dużo i to jakich ładnych, szczególnie ten ciemny wygląda nieziemsko.
Różowe kłosy nad firletką to szałwia? Niesamowity kolor jak się nazywa?
Wierzę, że są kwiaty, które się rodzą z spojrzeń ludzkich oczu. Anka
Moje wątki, Aktualny
Awatar użytkownika
Frida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1770
Od: 31 mar 2008, o 13:50
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Rzadko piszę, ale staram się oglądać i dzisiaj zajrzałam do Twojego ogrodu. Bardzo mi się u Ciebie podoba, masz dużo ciekawych roślin. Jak zawsze zaczynam od róż, bo to moja miłość, ale zachwyciły mnie jeżówki, chryzantemy, no i pierwiosnki, które bardzo lubię i mam ich dużo, bo na wiosnę pięknie ożywiają ogród. Twój pierwiosnek, ten żółty z brązowymi brzegami, mnie zauroczył. Po prostu cudny!
Pozdrawiam, Danuta
Awatar użytkownika
Niunia1981
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10748
Od: 18 sie 2011, o 15:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubicz k/Torunia

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

anym pisze:Teresko ślicznie u ciebie ;:138 orlików masz dużo i to jakich ładnych, szczególnie ten ciemny wygląda nieziemsko.
Różowe kłosy nad firletką to szałwia? Niesamowity kolor jak się nazywa?
Ja wiem ja wiem ;:138 To szałwia Esmeralda ;:215 wiem bo mam u siebie sadzoneczkę od mamy ;:306
Pozdrawiam, Monika :)
Zielony świat Moniki cz. 9
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Witaj Tereniu . Zazdroszczę pięknie kwitnących powojników. ;:131 ale pozytywnie oczywiście. Bardzo ładnych orlików ci się uzbierało, wszystko rośnie jak na drożdżach. ;:333 . U mnie bardzo sucho, nie pamiętam kiedy padało. :wink: Po wielkich upałach od wczoraj zimno, dlatego ja w domku. ;:173 . Pozdrawiam. ;:167
Awatar użytkownika
MamciaTerenia
1000p
1000p
Posty: 1637
Od: 1 lis 2012, o 14:44
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Toruń

Re: Aleja Różana 33 cz. 3

Post »

Spędziłam cztery dni na działce (jeden u nas a pozostałe u dzieci...tak bardzo pracowite że musiałam dzisiaj odpocząć :lol: ).

Justynko no wiem że juz masz te dwa orliki, sama je wykopywałam :lol: Powojniki w tym roku kwitną bardzo ładnie, jeszcze kilka czeka na kwitnienie.

Aniu to fakt, orlików nazbierało mi się sporo. Oprócz tych co miałam, w zeszłym roku jeszcze wysiewałam i kilka jest na prawdę ciekawych. Ten cały ciemny dostałam od Justynki, to Barlow Black. Moja córcia trafnie odpowiedziała na Twoje zapytanie, to szałwia łąkowa Sweet Esmaralda.

Danuto witam Cię serdecznie na mojej działeczce i cieszę się że moje roślinki przypadły Tobie do gustu. Róże, to moja nowa miłość i te które posiadam zachwyciły mnie swoją urodą. Szkoda że ze wględu na ograniczoną ilość miejsca nie mogę mieć ich więcej. Pierwiosnki też uwielbiam i w tym roku powiększyłam swoją kolekcję. Pierwiosnek który tak Cię zauroczył to Gold Lace.
Zapraszam w wolnej chwili do odwiedzin.

Moniś ;:196 trafna odpowiedź :lol: Bardzo ładnie kwitnie u Ciebie ta sadzoneczka.

Zeniu u nas też bardzo długo nie padało, trzeba było codziennie podlewać. Wczoraj u nas temp. w dzień spadła do 14,5 st. po upałach dochodzących do 30 st. Dziękuję w imieniu powojników i orlików. Na działce nie byłam trzy dni, pewnie nie bedę wiedziała za co się jutro zabrać :lol:

Kilka migawek z ostatniego pobytu na działce.....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam, Tereska
Aleja Różana 33 cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”