W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
Zablokowany
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Malkar pisze:Kochani, ma ktoś w domu fontannę dla kota- takie poidełko? Zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy to "ustrojstwo" zachęci mojego Arisa do picia wody. Bardzo mało pije, a ostatnio okazało się, że cierpi na syndrom urologiczny. Po kroplówce z lekami jest lepiej ale boję się powtórki.
Właśnie zamówiłam Lucky Kitty poidełko fontanna dla kota , białe z ceramiki. Dziś ma być paczka . Sama jestem ciekawe czy moje w ogóle się zainteresują tym poidełkiem , moje lubią wodę z kranu a w tym poidełko woda spływa po ściankach. Zdam Ci relację :wit
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
Martika68
200p
200p
Posty: 360
Od: 7 gru 2011, o 09:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

I ja też jestem ciekawa tej relacji :) .
Martika
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Jak już wczoraj wpomniałam zamówiłam dla swoich kociaków poidełko Lucky Kitty. Po pracy szybciutko do domu obejrzeć to cudo , bo gabarytowo wielkie i ciężkie bo to przecież ceramika . Otwieram pudełko i pierwsze skojarzenie bidet ;:202 i już wiedział ,że to nie to. Rozłożyłam , włączyłam i .... pierwsze kocie podeszło niepewnie spróbowało wody i odeszło , drugie umyło łapki i tyle.

Chciałam moim kotom zafundować małe udogodnienie ale wg mnie zbędny gadżet. Może też racji tego, że wybrałam chyba najdroższe poidło ze wszystkich dostępnych. To poidło nie ma fitra i woda i tak po dniu wg mnie będzie nieświeża.


Jak będą chciały się napić i tak wskoczą nad zlew , w misce jest zawsze czysta woda zmieniana dwa razy dziennie , pozostaje jeszcze woda w toalecie gdzie chętnie zaglądają :wink:

Poidło wraca do sklepu ;:185
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Zapomniałam dodać , na forach wypowiedzi dotyczące poideł są jak najbardziej pozytywne , wszystko zależy od tego co kto oczekuje.Jeśli chodzi o hałas to mimo wszystko pompkę słychać nie jest to może tak uciążliwe ale w nocy może przeszkadzać
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Lato powoli dobiega końca..Niedługo trzeba będzie zbierać się do powrotu do miasta. Moje koty na pewno nie będę szczęśliwe. Mieszczuchy świetnie zaadaptowały się do działkowych warunków.

Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
masik
1000p
1000p
Posty: 1077
Od: 4 wrz 2012, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Witam
Jestem świeżynką na Waszym forum ( świeżynką piśmienną, bo czytającą jestem od dawna).
Przeglądając poszczególne działy i tematy trafiłam tutaj no i wymiękłam. Wszystkiemu winne są dwa moje koty i ich dotychczasowe zamiłowanie do "przycinania" wszelakich roślin w domu. Postanowiłam podjąć kolejną próbę zbratania moich futrzaków z doniczkowcami. Odpukać w niemalowane. Jedyna roślinka jaką mam w domu (adenium obesum) żyje sobie spokojnie. Koty też żyją. Obwąchały trującą roślinkę i...straciły do niej zainteresowanie. Może wreszcie "wydoroślały"?
Rosnące na balkonie: bluszcz, clematis i wiciokrzew ( sadzone z przypadku ) a także jakiś rodzaj powojnika nie wzbudzają w nich żadnego zainteresowania.

Jak nauczę się jak dodawać zdjęcia przez Fotosik natychmiast je zamieszczę ( bo na Fotosiku już są tylko co dalej ;:223 )
Awatar użytkownika
masik
1000p
1000p
Posty: 1077
Od: 4 wrz 2012, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Eiger i Russel w okresie nieustających pląsów i snu z doskoku ( Russela już z nami nie ma. Gania mychy w kocim raju. Kamienie w nerkach, mocznica)

ObrazekObrazek

Eiger. Już dorosły i poważny. :;230 Zawsze włazi tam gdzie nie trzeba. Jestem ciekawa kiedy "zaliczy" szklankę.

Obrazek

Tay. Najmłodszy w rodzinie. Potworny łobuziak, ale mam do niego ogromną słabość.

Obrazek

Wszystkie koty były brane z dworu, albo od ludzi, którzy nie mogli zapewnić im domu i właściwej opieki.
Razem przewinęło się ich 8 przed tymi trzema z czego większość z nich to przychówek naszych kotek ( znalazłam im domy)
Ichtiander, Nala, Luna, Mruczek, Stokrota, Krecik, Sreberko, Tygrynio.

Teraz jeszcze raz pooglądam zdjęcia Waszych kotów.Są przecudne.
Awatar użytkownika
abcd
1000p
1000p
Posty: 2324
Od: 15 kwie 2010, o 11:12
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Obrazek Obrazek Obrazek
Tyle pracy , trzeba pomóc . ;:114
Zapraszam do mojego ogródka
Azyl Elki
Azyl Elki cz. 2
Awatar użytkownika
Martika68
200p
200p
Posty: 360
Od: 7 gru 2011, o 09:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Ha,ha...znam to.Moja kotka zawsze zagląda do takich misek z wodą.Najczęściej "pomaga" mi przy podlewaniu storczyków.
Martika
Awatar użytkownika
Mala_MI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3192
Od: 16 paź 2008, o 14:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie
Kontakt:

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Jaki pomocnik ;:167
Pozdrawiam, Justyna
Storczyki , Róże , Ogród i kto wie co jeszcze...
Nie dla bezsensownego rozmnażania zwierząt!
Awatar użytkownika
kociara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3991
Od: 10 mar 2011, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków-małopolskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

;:oj Zaglądam często w ten wątek. Czasami serce boli kiedy się czyta o odejściach, o kocich i często też
ludzkich tragediach związanych ze zwierzakami. Nieustająco też jestem sercem i duszą z osobami dającymi dom
bezdomnym. Sama miałam (i mam jeszcze kilka) koty. Obecnie też przechodzimy z jedną z kotek dramat
choróbska, które jej nie chce opuścić mimo dwumiesięcznego leczenia.
Ciekawość i rozleniwienie, dwie skrajnie różne cechy kociego charakteru urzekają zawsze. ;:108 ;:180
Awatar użytkownika
edi13
1000p
1000p
Posty: 1187
Od: 14 maja 2007, o 13:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

O to moje cudaki , Borys to już sam nie wie jak ma się ułożyć :;230 :;230

Obrazek
Pozdrawiam Serdecznie i zapraszam do mnie
Edyta
No to jestem ogrodnikiem
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: W.o... Kotach cz.6 {02.2012}

Post »

Do mojej Mikoliny zaczął przychodzić kawaler. Koty nie puszczamy w związku z tym na dwór. Jest nieciachnięta. Co prawda dostała tabletki, ale strzeżonego.....itd...
Kocur zaprzyjaźnił się z moim Bubeczkiem i od wczoraj zgodnie siedzą na tarasie albo grasują po działce. W związku z tym na obcego wołamy od dzisiaj Szwagier.

Obrazek
Zablokowany

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”