W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Sekcja uporządkowana tematycznie. Wątki kwalifikuje tylko Administrator.
ODPOWIEDZ
piszczywtrawie
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 32
Od: 18 kwie 2013, o 11:41
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

ja to chyba nigdy nie będę miała figury top modelki, za bardzo lubię jeść :D
Awatar użytkownika
Maykell87
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 11 cze 2013, o 12:52
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

A moja kobieta wymyśliła sobie ostatnio jakąś serię zabiegów i terapii modelowania sylwetki, szmery bajery generalnie, coś takiego jak tutaj - http://www.medycynaestetyczna.com/zabie ... e-sylwetki
Korzystałyście może drogie panie? Działa?
?Jeżeli będę zajmował się tym, co myślą głupcy, nie będę miał czasu na to, o czym myślą ludzie inteligentni.?
floraqua
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 18 lip 2013, o 22:23
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań, Szczecin
Kontakt:

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

Ja nie wierzę żadnym zabiegom. Głównie ze względu na to, że jeśli pojawiają się efekty są z reguły krótkotrwałe.

Ja uwielbiam jeść, nie przepadam za gotowanym mięsem, czy warzywom, zupa bez śmietany dla mnie to nie zupa...
A mimo wszystko staram się utrzymać rozsądną wagę, redukuję spożywanie nie zdrowego jedzenia na tyle na ile moja silna wola mi pozwala (a uwierzcie silna nie jest).

Wyrobiłam w sobie pewne nawyki żywieniowe, jem około 5 dań dziennie.
Zawsze na drugie śniadanie spożywam maślankę, czy kefir, poza tym dbam aby w moim jadłospisie znalazło się warzywo bądź owoc. Nie jem po 18 (bynajmniej staram się). Uprawiam dużo sportu, do pracy, na uczelnię jeżdżę na rowerze, często jeżdżę na rolkach bo naprawdę to uwielbiam. Zimą uczęszczam na basen, aby zrekompensować brak jazdy na rolkach i rowerze.
Dodatkowo piję dużo wody (od 1.5 do 2 litrów)
Nie piję słodkich napojów w ogóle! Zamiast czarnej herbaty piję zieloną, która także wpływa pozytywnie na trawienie, słodzę ją miodem, gdyż cukru u mnie nie znajdziecie.

Myślę, że regularność spożywanych posiłków sprawiła, że moja przemiana materii się poprawiła. Oczywiście nie stało się to z dnia na dzień, ale jestem przekonana, że tylko zdrowe nawyki są kluczem do sukcesu.

Mój tata ma dużą nadwagę (ok 167 cm wzrostu waga 92 kg) Jeszcze 3 miesiące temu ważył 98 kg. Widać, że chudnie systematycznie, to mu daje motywacji, i tata podobnie do mnie nauczył się jadać regularnie, zamiast słodkich napojów po obiedzie, pije mleko na śniadanie niestety spożywa chleb, ale ciemny, na drugie śniadanie zawsze jest nabiał (najczęściej jogurt naturalny nie słodzony). Gdyż białko korzystanie wpływa na przemianę materii i poprawia ją o ok 25%.
Fakt, że chudnie regularnie motywuje go do coraz dłuższych spacerów i często odmawia sobie jednej porcji obiadu.(w domu zawsze była zupa i drugie danie z mięsem i ziemniakami)

Myślę, ze tylko takie zbilansowane odchudzanie jest efektowne i bezpieczne. Fakt utrata wagi nie następuje szybko, ale dzięki temu nabieramy zdrowych przyzwyczajeń a to jest gwarancją do utrzymywania stałej wagi bez efektów jojo.
Regulamin
Ogrodnictwo, to nie jest tylko praca, to przede wszystkim sztuka.
miki331
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1360
Od: 21 lis 2012, o 18:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gliwice

Re: W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Post »

kulow pisze:Kupiłem sobie rowerek ( kellys viper 4,0) dziennie tak od 20 do 35km po miesiącu samopoczucie o niebo lepsze zużycie piwa spadło o hektolitry a przebieg to 590km waga minus 5kg

A ja kupiłem kosiarke ( bo mam sporo do koszenia), więc efekt końcowy podobny
Adamlove
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 14
Od: 29 sty 2013, o 21:04
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Post »

Ja osobiście odrzuciłem słodycze ,nie jem ich już ponad pół roku,nawet cukierka ani czekolady.Dużo ruchu ja osobiście trenuje kolarstwo szosowe ,więc i specjalna dieta bogata w węglowodory.W pół roku schudłem 18kg .
Pozdrawiam Adam
amarych
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 3
Od: 8 lis 2013, o 10:46
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Post »

Skuteczne odchudzanie nie jest możliwe bez aktywności fizycznej. Trzeba stanowczo odrzucić wszystkie napoje słodzone oraz łakocie. Do tego jakiś fitness lub siłownia. Nie potrzeba wcale cudownych programów ani diet.
_fox_

Re: W o... Tuszy, metodach odchudzania się

Post »

A może macie jakieś sprawdzone i pewne przepisy na przytycie ;:306 Przydało by mi się jakieś +15 kg i to na poważnie :)
majka1
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 11
Od: 17 kwie 2013, o 09:00
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Kontakt:

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

To prawda najważniejsze w odchudzaniu jest po prostu wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych. Jeżeli nasza dieta będzie zbilansowana, to żadne diety nie będą nam potrzebne. Ja niestety mam z tym duży problem, uwielbiam jasne pieczywo, w szczególności tosty, nie znoszę nabiału. Nie mówiąc już o słodyczach.
regulamin
Awatar użytkownika
Reniak
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1898
Od: 6 cze 2009, o 13:53
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Śląskie

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

A ja dopiero teraz rozumiem anorektyczki ,one widzą siebie za grubą ,a ja widzę siebie szczupłą i zgrabną ,dopiero jak chcę sobie coś z ubrań kupić okazuje się że muszę 2-3 rozmiary większe ,jestem załamana ,jem tyle co nic, ćwiczę , i nic.A wszystko przez niedoczynność tarczycy .Wycofałam się z życia towarzyskiego ,na szczęście prawie cały czas siedzę na wsi ,więc łatwo mi się wykręcić z zaproszeń . Nie chcę się pogodzić że jestem taka gruba .Chcialam zacząć odchudzać się dietą Dukana ale moja endokrynolog mi zabroniła, ale dokładnie nie wyjaśniła dlaczego ,więc nie wiem ,czy zrobiła to dlatego że ta dieta może mi zaszkodzić ,czy na wszelki wypadek ,a o diecie nic nie wie .
Awatar użytkownika
niewielkazelka
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 47
Od: 2 mar 2014, o 14:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Pabianice

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

ja również nie wierzę zabiegom. sama schudłam od wakacji 10 kg, ale tylko dzięki ruszeniu tyłka i ograniczeniu słodyczy, fast foodów i innych chipsów.. zamieniłam jasne pieczywo na ciemne, mniej smażyłam, więcej gotowałam. i samo spadło. oczywiście nie bez wyrzeczeń... :) zabiegi są dla słabeuszy!!! :)
TurkuciaNoga
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 7
Od: 29 gru 2013, o 19:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

A ja się zastanawiam, czy pomysł z masażem na ujędrnienie ciała to dobry pomysł. Korzystał ktoś może? Znalazłam taki gabinet, *** usunięto link /KaRo gdzie robią różne zabiegi, ciekawa jestem, czy jest w tym ziarno prawdy. Bo, że działa relaksująco - to wiem. Leczniczo - też mi kiedyś podziałało, ale ujędrnienie?
Awatar użytkownika
PaulaPola
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1957
Od: 26 mar 2012, o 21:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Olsztyn

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

Nie wiem do jakich zabiegów był link, ale ja mam bardzo dobry masaż na ujedrnienie. Wykonuje go sama w domu. Wystarczy kupić gumowe bańki chińskie i oliwke. Regularny masaż działa też antycelulitowo. Skóra jest bardziej napięta już po 1 zabiegu. U siebie poza wygładzeniem i poprawą napięcia skóry zauważyłam też szybkie usunięcie nadmiaru wody z organizmu. Masuje uda, pośladki i brzuch. Przed rozpoczęciem sprawdźcie przeciwwskazania w necie. A jeśli chodzi o dietę Dukana, to osoby z niedoczynnością tarczycy, którą też miałam, nie mogą jej stosować.
malinowa
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 17 kwie 2014, o 15:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W.o...Odchudzaniu:

Post »

Jedyną słuszną dietą jest mniej jeść więcej ćwiczyć. Trzeba wiedzieć jakie mamy zapotrzebowanie kaloryczne i ile spożywamy na co dzień tych kalorii :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „WSZYSTKO o... Bazy wiedzy użytecznej”