Toaleta na działce

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Piotr562
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 2 cze 2019, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Toaleta na działce

Post »

Piotr562 pisze:Zbudowałem według swojego pomysłu rośliną oczyszczalnie ścieków i na razie się sparwdza woda przezroczysta leci.
Ciekawe jak później będzie, a szczególnie po zimie.
Awatar użytkownika
galaxy
500p
500p
Posty: 810
Od: 6 maja 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Toaleta na działce

Post »

Podpinam się do tematu bo marzenia się spełniają, działka jest kibelka niet :) Szukając rozwiązań tymczasowych do czasu kiedy na pewno zainstaluję swoją oczyszczalnię biologiczną wpadłam na temat toalety kompostującej i całkiem to chyba niegłupie rozwiązanie :arrow: toaleta kompostująca Nie mówię, żeby zrobić z resztek coś, co będzie szpecić, ale sama idea całkiem mi przypadła do gustu. Ktoś próbował?
x_bimber_x
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 28 kwie 2023, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Wychodek toaleta ROD

Post »

Witam na mojej działeczce jest plan postawienia wychodka, toalety, za altanką.Altanka jest jeszcze w stanie surowym i nie jest wielka wiec raczej toalety w środku nie będzie.Proszę o pomoc bo mam straszny mętlik w głowie zależy mi na wychodku z sedesem i małą umywalką ,oczywiście również zależy na wyglądzie by nie odstraszała dzieci i znajomych. Z góry dziękuje za pomoc.
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5836
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Toaleta na działce

Post »

Ja mam toaletę kupioną toaleta torfowa Bio eco Piteco , sypie się do niej podłoże do iglaków, .
Jest zamontowany ręczny mlynek , który zasypuje , to co się zrobiło.
Czyszcząc kuwetę , można wysypać na rabaty kwiatowe , albo pod iglaki, albo po prostu wywieźć na pola.
Nie śmierdzi , nie ma problemu z czyszczeniem.
To coś w rodzaju toalety kompostującej
Asia
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”