Toaleta na działce

Jak zbudować tanio i szybko ? Rozwiązania, praktyczne pomysły i wskazówki. ZRÓB TO SAM. Narzędzia, sprzęt do ogrodu.
Awatar użytkownika
Foxowa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4804
Od: 11 kwie 2017, o 06:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Krk/BB

Re: Toaleta na działce

Post »

To jest już chyba hipokryzja. Nadajesz na cały świat,a sam robisz syf tłumacząć się innymi i oszczędnością. Brawo. ;:223
Awatar użytkownika
ed04
Przyjaciel Forum - silver
Przyjaciel Forum - silver
Posty: 1015
Od: 5 mar 2017, o 14:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Toaleta na działce

Post »

Żenada. Najlepiej to dostać wszystko za darmo i niech za darmo wybudują.
Piotr562
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 2 cze 2019, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Toaleta na działce

Post »

Zbudowałem według swojego pomysłu rośliną oczyszczalnie ścieków i na razie się sparwdza woda przezroczysta leci.
Piotr562
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 6
Od: 2 cze 2019, o 19:55
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Toaleta na działce

Post »

Piotr562 pisze:Zbudowałem według swojego pomysłu rośliną oczyszczalnie ścieków i na razie się sparwdza woda przezroczysta leci.
Ciekawe jak później będzie, a szczególnie po zimie.
Awatar użytkownika
galaxy
500p
500p
Posty: 810
Od: 6 maja 2009, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Toaleta na działce

Post »

Podpinam się do tematu bo marzenia się spełniają, działka jest kibelka niet :) Szukając rozwiązań tymczasowych do czasu kiedy na pewno zainstaluję swoją oczyszczalnię biologiczną wpadłam na temat toalety kompostującej i całkiem to chyba niegłupie rozwiązanie :arrow: toaleta kompostująca Nie mówię, żeby zrobić z resztek coś, co będzie szpecić, ale sama idea całkiem mi przypadła do gustu. Ktoś próbował?
x_bimber_x
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 2
Od: 28 kwie 2023, o 08:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Wychodek toaleta ROD

Post »

Witam na mojej działeczce jest plan postawienia wychodka, toalety, za altanką.Altanka jest jeszcze w stanie surowym i nie jest wielka wiec raczej toalety w środku nie będzie.Proszę o pomoc bo mam straszny mętlik w głowie zależy mi na wychodku z sedesem i małą umywalką ,oczywiście również zależy na wyglądzie by nie odstraszała dzieci i znajomych. Z góry dziękuje za pomoc.
Pelasia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5943
Od: 23 wrz 2010, o 14:43
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: dolnośląskie
Kontakt:

Re: Toaleta na działce

Post »

Ja mam toaletę kupioną toaleta torfowa Bio eco Piteco , sypie się do niej podłoże do iglaków, .
Jest zamontowany ręczny mlynek , który zasypuje , to co się zrobiło.
Czyszcząc kuwetę , można wysypać na rabaty kwiatowe , albo pod iglaki, albo po prostu wywieźć na pola.
Nie śmierdzi , nie ma problemu z czyszczeniem.
To coś w rodzaju toalety kompostującej
Asia
Marcin_B
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 42
Od: 25 mar 2016, o 22:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

Re: Toaleta na działce

Post »

Od dwóch tygodni eksploatuje toaletę Thetford. Wersja największa o pojemności 21 litrów że wskaźnikiem napełnienia. Do tego dedykowane płyny. Komfort użytkowania... Żadnych wychodków! Najbardziej bałem się opróżniania. Ale miło mnie zaskoczyło jak bezproblemowa jest ta czynność. Do tego zapach podczas opróżniania jest na akceptowalnym poziomie. Sama toaleta podczas użytkowania nie wydziela żadnych przykrych zapachów. Ale warunek. Nie żałowałam płynów podczas napełniania. Do tego ubikację mam raczej w zacienionym miejscu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEROŚLINNE tematy ogrodowe. Budowa domu. Wyposażenie ogrodu”