3 Rabaty, jedna miłość ...

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Już fotosik chodzi wiec czekamy na zdjecia. ;:306
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Witam :D
Przepraszam za nieobecność , po prostu będę tak się pojawiał raz dwa razy w tygodniu , ponieważ jest szkoła i nie ma za bardzo teraz o czym pisać :wink:
Grażynko :wit A wiesz oberwałem kilka krzaków do połowy i na razie jest ok :roll: Pokomplikowało się ... tak pusto sie zrobiło ech ;:168
Jadziu :wit Wiesz róże ;:224 jest co pokazywać ,mam teraz nowy telefon więc zdjęcia będą lepsze , zastanawiam się jakie pokazać ;:306
Tolinko :wit Mi lawendy przez lato padły, mimo podewania było tak gorąco że nie wytrzymały :( mam alternatywę trzmielinę ciętą , kocimiętka nie sprawdzi się =koty=
Daysy :wit Mączniak bogu dzięki przez moje pomysły zniknął, trudno nie mieć chorób teraz przy tych deszczach mgłach i braku wiatru ... Chyba ta grzybnia jest w pędzie i nie da się jej pozbyć :?
Dorotko ;:196 :wit Tak przyszły , zamówienie zmniejszone ,przyszło 8 a mam 7 bo jedna (Kalinka) poszła do mojej kuzynki na prezent ;) Wiesz też znowu mnie wzięło na iglaki (cyprysiki) kupiłem 4 odmiany :oops: Coś poszukam ze zdjęć
Kasiu Dzięki za info :D

Na zachętę Abraham D. ;:167 Ideał nad ideałami !

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A i jakie róże przyszły :
Jubilee Celebration
Alnwick
Boscobel
Tea Clipper
Mme Boll
Mme Hardy
Comte de Chambord

Kalinka

Posadziłem je jakby w grupach Angielki razem i inne razem
Angielki cudo ! Przepiękne sadzonki !
Efekty wiosną
Choć Alnwick już w donicy z pączkiem

Pogoda niezbyt , ech albo słońce i zimno albo ciepło i leje :(
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

No i widzę ze nadrabiasz cudnościami. ;:215 ;:215
Nowe piękności doszły, czyżby miłość różana dopadła Twoje serce do końca. ;:167 ;:167
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati cudne róże zamówiłeś kiedyś też zamawiałam Mme Boll, lecz dostałam inną na dodatek ramblera, ale za to z cudnym zapachem starych róż
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
ewa321
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3541
Od: 5 lip 2014, o 17:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati - no masz rację, ten Abraham to ideał nad ideałami :lol:
I bez mrugnięcia okiem przyznaję mu --> ;:167
Ale wszystkie inne też pięnie czarują ;:3
Pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
klarag
500p
500p
Posty: 817
Od: 13 lut 2014, o 23:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati Abrahama masz pojedynczo posadzonego czy w grupie? Właśnie się do niego przymierzami zastanawiam się nad ilością.
Ogród pełen pięknych kwiatów i roślin- to marzenie, które zamierzam spełnić
A w planach był tylko trawnik...
Kasia
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati ale z ciebie szczęściarz ;:173 ty już po sadzeniu róż ,ja dopiero przed ;:219 fajne róże posadziłeś tylko nam teraz nie znikaj już nigdzie ,bo my chcemy zdjęcia tych piękności ;:108
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Do mnie też jeszcze różyczki nie dotarły i czekam z niecierpliwością ;:65 ;:65 ;:65 .Mati Jubilee Celebration ;:167 , w tym roku malutka, ale kwiatów w pieknym kolorze miała dużo,z niecierpliwością czekam na przyszły sezon. Comte de Chambord też ładna, u mnie zdrowa do tej pory,pozostałych nie mam, więc nic nie powiem, a Boscobel mam na nowej liście :D
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Witam o znowu przerwie !
Róże już do połowy okryte druga połowa czeka ... no bo mi się nie chce
Jak coś to mam nowy aparat więc zdjęcia bedą lepsze ;)
Jak coś to zapraszam na mego bloga ;) swierkowyogrod.blogspot.com
Kasiu A Abraham kwitnie cały czas ! :) Wiesz miłość jest , ostatnio doszły też cyprysiki do serduszka :;230 ale maleje ostatnio bo mi się nie chce ich okrywać a jest ich tak dużo że się płakać chce ;:145
Jadziu Dzięki wiesz ;:196 ale będe musiał czekać chyba do 2017 na jej kwiaty :/ kurcze...
Ewo Buziaki ode mnie ;:196 Wiesz co każda róża jest idealna no niektóre mniej dla mnie każda wiąże się z innym okresem w życiu takjakby i mam sentyment do nich :D
Klaro Mam go pojedyńczo zupełnie wystarczy bo się rozrósł oj tak ale pewnie gu kupiłaś już ;:131
Tolinko Wiem ale fotosik wogole mi się nie ładuje ;:145
Daysy Te sadzone wielkie kły mają jak te co w tamtym roku :lol: już się doczekać nie mogę na nie :tan
Pastella
Jak co roku na jesień przybiera takie barwy <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Abraham Darby
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Gospel <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek
A tu przystroilem dzisiaj cyprysika na święta w bombki i światełka /nie mam świerka :;230
Obrazek

Zdjęć wiecej jutro obiecuję :wit
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati, jak się masz? Strasznie długo Cię nie było ;:302
Wiem, że szkoła itd....Ale są jeszcze weekendy i zajrzyj choć czasami na forum i daj znak, że żyjesz :wink:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4551
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati ;:oj u Ciebie i choinka i różyczki ;:138 . Super ;:138 Dobrze, że już wróciłeś na forum ;:333 Różyczek Ci przybywa,pracy w związku z tym również :wink: , ale przecież nas to nie odstrasza prawda?
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Mati ale szaleńczo piękne róże. ;:oj ;:oj
Tez mam 2 nowe angielskie, mam nadzieje że ślicznie sie ukorzenią i pięknie zakwitną to się pochwale. ;:333
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: 3 Rabaty, jedna miłosć ...

Post »

Witam Serdecznie kochanych gości ! :wit
Pogoda w Krakowie wyśmienita ! Ciepło, słonecznie - zupełnie nie wiem po co było okrywać te róże :;230
Dorotko Dziękuję bardzo dobrze się mam , wiem brak czasu poza tym mało się dzieje ... teraz w święta będe częściej mam nadzieję :D
Daysy Taki pseudoświerk (cyprysik lawsona) :;230 Tak wiesz wracam i ciągle coś :? Odstrasza mnie w różach tylko to okrywanie w zimie poza tym to wspaniałe jest i w ogóle ;:196 Na wiosnę teraz planuję kolejną rabatkę ;:65
Kasiu Przekażę różyczkom :oops: Jakie pochwalisz się ? :D

Postanowię że zacznę od teraz takie jakby podsumowanie każdej odmiany róży , nie ma ich dużo ledwo ponad 30 :;230 natomiast więcej będzie za rok ;) A zacznę alfabetycznie może

A
Jak Astrid Lindgren
Pani z 2011 malutki krzaczek który po zmarznięciu do ziemi wyrasta corocznie na 2,5 m ... Jednak mimo rozmiarów wąska jest i zajmuje może 1m szerokości. Jedyna róża która do tej pory trzyma wszystkie prawie liście u mnie . Tworzy owoce. Kwiaty piękne różowe przyjemnie pachną po otwarciu żółty środek . W tym sezonie przeszła samą siebie nigdy nie miała tylu kwiatów. Najlepiej z moich obserwacji kwitnie na pędach ubiegłorocznych . Bardzo zdrowa !
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Artemis Róża z wiosny tego roku . Bardzo cherlawa jedyna taka , pewne to jest że jej u mnie nie spasowało ... Straszną ma plamistość nic na nią nie pomaga. Kwitła owszem ale bez jakiegoś efektu :? Kwiaty nawet ładne jednak ciągle męczyły ją upały i deszcze . Tak czekałem na nią a ona nic ... w końcu prawie przydusiły ją pomidory :wink: ...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Abraham Darby Róża z u.j przesadzona wiosną na nowe miejsce. Droga była ale nie żałuję ani trochę ! Zdrowa rośnie piękne kwitła prawie bez przerwy ten zapach i w ogóle ach ;:167 Strasznie ją obfotografowywałem w tym roku . Ciekawostką są kwiaty które w każdym kwitnieniu kwitną inaczej, trudne do opisania kształty ;:131
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ciekawe która dla was najładniejsza jest i co o nich sądzicie ? ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje róże !”