Balkonowe Rosarium / 2.

Zablokowany
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:7
Alegorio, Ventilo jest śliczna, ale bardzo kapryśna. Sezon zaczęła 4-ma pędami, miała sporo kwiatów. W tej chwili ma 1 marny pędzik z kwiatkiem. Ona jakby włączyła wsteczny bieg... ;:306
DicEvi jest prawie doskonałą różą donicową, jedynym problemem są bukieciki kwiatków, których łodygi nie są w stanie utrzymać. Podpieram bambusami, ale muszę wymyślić coś ładniejszego.
;:180 za uznanie dla skrzyniowego bałaganu.

Jagna, Rosengräfin Marie-Henriette zawsze kwitnie ciasnymi bukiecikami na końcach pędów. Nie wiem czy ona zapomina czy ten typ tak ma.
L.F.C. to u Ciebie nówka?

Majka, co brakuje Ci "marchewki" ;:306
Ciekawe jak wyjdzie drugie podejście do DicEvi ;:24
No właśnie Ventilo to kapryśnica, ciekawe czy i kiedy się weźmie do roboty.
;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

No właśnie widzę, że sprytnie to załatwiłaś ;:306 a, co tam teraz posadziłaś :D
Alexia Ventilo właśnie otwiera 2 kwiaty z 6 ;:oj podłożyłam mu pod te normalnej wielkości kwiaty spory kamień.
Bardzo wdzięcznie oparł swoje kwiaty i widzę, że jest zadowolony.
Od czasu kiedy dostał troszkę gówienka końskiego na prawdę podrósł, pędy ma zdrowe, można je c-ć ;:168
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Majeczko, posadziłam Starlet Eva/Melina. Tak do końca nie wiem co to za odmiana..., ale pasuje ;:224 .
Ventilo chyba będę musiała wykopać i obejrzeć korzonki, Twoim sposobem ;:306.
DicEvi ma teraz swoje 5 minut, więc dla Ciebie zdjęcia;


Obrazek

Obrazek

Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Hey ;:196 ja też w necie :D
śliczności pokazujesz ;:168 Evy jest urocza. Mój maluszek też pokazał kwiatuszki.
Jak ruszysz Ventilo jestem ciekawe co tam zobaczysz ;:204
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Ja też chcę tylko dla siebie zdjęcie tej cudownej różyczki... ;:131
Miło widzieć ją w takiej witalności. ;:167 Pamiętam, że podczas wcześniejszego kwitnienia, zniszczyła ją pogoda i nie zdążyła pokazać wszystkich kwiatów.
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Cześć Majka, cieszę się, że podoba Ci się Evy..., mam nadzieję, że Twoje maleństwo przeistoczy się w "kawał baby" ;:108 .
W razie czego to posiłki w drodze ;:306 .
Jasne, że napiszę o Ventilo, tylko jeszcze za wcześnie na wykopanie...

Alegorio, masz wspaniałą pamięć, należy Ci się nagroda:

Obrazek


Obrazek
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Zapamiętam tę nagrodę! ;:167 Jest taka urokliwa i subtelna... wezmę ją pod poduszkę. ;:19
Myślę, że widok i posiadanie tak zdrowych i pięknych róż, spełniłby oczekiwania każdego wielbiciela tych kwiatów, nawet tych najbardziej wymagających. ;:180
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Szkółka wygląda jak pokazowy ogród ;:oj Chętnie bym się do takiej szkółki wybrała. DicEvi urocza,lubię takie pastelki.Co to za roślina na" ręcznikowej rabatce" ?
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Alexio podziwiam balkonowe widoczki, a między innymi LFC ;:180
Swoją odkupiłam, ale chyba nie mam do niej szczęścia, bo zupełnie mnie nie zachwyca. Kwiaty przekwitły migiem, a teraz też jakaś opieszała i zbiera się do powtórki i zebrać nie może :roll:
Awatar użytkownika
alexia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1673
Od: 1 lut 2011, o 18:19
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: HN-D

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

;:7
Alegorio, Ty znowu mnie :oops: , ale ;:180 .

Jonatanko, bo to jest ogród pokazowy połączony ze sprzedażą ;:108 .
Ta roślina, to hortensja ogrodowa, NN-ka.

Dorotko, L.F.C. pokazuje różne oblicza..., u Majki wielkie krzaczysko, wyczaiła w necie nawet taką na 180 cm. ;:224 , Tolinka ma młodą sadzonkę, pierwszy kwiat nie zachwyca... ;:131

Nie będzie nowych zdjęć..., czekam, aż zakwitną kolejne odmiany, bo ile można pokazywać tylko Evy i L.F.C. ;:24

;:100
https://forumogrodnicze.info/viewtopic. ... 96&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
x-ja-a

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Lavender F.C. na 1.80m ????? ;:oj Ona ma robić u mnie za obwódkę (tak, nówka sztuka, jeszcze ciepła). A jak Tobie taka kobyła wyrośnie w donicy, to dopiero będzie! Moja przyjechała z klasycznymi kwiatami, teraz ma pąki, ciekawa jestem co zobaczę jak rozkwitnie :D
Nie mogę mówić za innych, ale ja tam mogę oglądać Evy i L.F.C. na okrągło... ;:167
Awatar użytkownika
jonatanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3255
Od: 4 mar 2012, o 12:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: opolskie

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

I ja też mogę tak bez końca...........właściwie możesz już teraz dawać foty Evy i L.F.C. .z przyjemnościa na nie popatrzę i mysle ze nie ja jedna :tan
x-al-ia

Re: Balkonowe Rosarium / 2.

Post »

Ja też jestem z tych, którym Twoje różane fotki się nie nudzą, ale to już chyba powszechnie wiadomo... :;230 Niedługo Evy pokaże w pełni rozkwitnięte kwiaty, więc mam nadzieję, że nie pozwolisz nam ich przegapić? :)

Zawsze też mogłabyś Alexio, poszperać w swoim "archiwum". Pamiętam jak zapytałam Ciebie o różę Biedermeier, a Ty "wyczarowałaś" mi fotkę. ;:167 Ciekawa jestem róż, które uczyły Cię doświadczenia zanim powstał Twój obecny wątek z "Balkonowym Rosarium". Być może jakiś ślad po niektórych, ładnych odmianach róż gdzieś zachowałaś...
Zablokowany

Wróć do „Moje róże !”