Roślinki domowe Lady-r

Zdjęcia roślin doniczkowych, domowych
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Dziękuję Zeniu :lol:
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Aniu....przyleciałam znowu. jam ciekawska. Co to kwiatków już nie przybywa..czy miejsca zabrakło?. Pokaż Aniu co tam ci urosło nowego. Lubię pooglądać twoje kwiatki..nie zawsze pozostawiam ślad po sobie. A wiesz dlaczego?. Bo jak zawsze brak mi słów, aby określić to co czuję na widok twoich kwiatków. Mnie dopadła choroba fiołkowa..nie w porę. ale choroba nie wybiera. Masz prześliczne dwukolorowe fiołki i nie wiem czy oglądać czy uciekać?. Chyba się odważę i uśmiechnę chociaż o jeden listek dwukolorowego. :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kati-1976
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3793
Od: 28 wrz 2008, o 22:07
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zgierz łódzkie

Post »

Piekne roślinki pokazujesz. Fiołeczek boski, a difcia taka jak moja. To na pewno Dieffenbachia 'Sterling'. Bardzo ją lubię za te ciemne listki i jasne unerwienie.
Moje doniczkowce i sukulenty
"Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości"
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

No przybywać to nie przybywa, bo nie ma miejsca :wink: Mam nowe fiołeczki, ale nie kwitną jeden z nich ma kolorowe listki ;:12 ale jest maciupeńki.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Aniu obejrzałam wszystko i jestem pod wielkim wrażeniem , nie jedna kwiaciarnia pozazdrościła by ci tych kwiatków i tyle odmian .Ale coś się opuściłaś z wklejaniem swoich piękności , może coś nam pokarzesz :lol: Czekam .
Kochanie powiec mi co za kwiatek

Obrazek
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

Lady-r pisze:No przybywać to nie przybywa, bo nie ma miejsca :wink: Mam nowe fiołeczki, ale nie kwitną jeden z nich ma kolorowe listki ;:12 ale jest maciupeńki.
Kolorowe listki...ja się chyba wykończę. Już nie wiem gdzie za nimi latać?. A tu jeszcze nie tylko że dwukolorowe kwiatki to jeszcze listki........ :!: :!: :wink: :lol: :roll:
Awatar użytkownika
bayaga
500p
500p
Posty: 604
Od: 4 lis 2008, o 23:02
Lokalizacja: Konin

Post »

Zeniatak to już jest ,że któraś zawsze ma coś ciekawego ze zdobyczy ,ja już się wstydzę mówić ,że też takie cudo chcę żeby nie wyglądało,że pazerna jestem :;230
Pozdrawiam Aga, świrus kwietnikus maksimus :P
Zielona chatka Baby Yagi
Zagroda Baby Yagi
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Ten kwiatek to chyba bilbergia. :P
Awatar użytkownika
Jadzia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4497
Od: 28 cze 2008, o 17:39
Lokalizacja: Okolice Ełku

Post »

Basieńko a Ty widziałaś jak to kwitnie :shock: ja nie mogę toć to jest piękne :lol:
Dziękuję za odpowiedź :lol:
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Post »

bayaga pisze:Zeniatak to już jest ,że któraś zawsze ma coś ciekawego ze zdobyczy ,ja już się wstydzę mówić ,że też takie cudo chcę żeby nie wyglądało,że pazerna jestem :;230
Aga, nie wiem jak to kto odbiera...ja po prostu wyrażam w ten sposób podziw dla cudzych zdobyczy. Cieszy mnie to...być może w przyszłości tego czego mnie nie uda się kupić, podzieli się ze mną dana osoba. Ale ciebie rozumię także. :lol:
Awatar użytkownika
basga
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7700
Od: 12 sie 2007, o 21:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Post »

Oj Jadziu,nie dane mi było na żywo widzieć bo ...uśmiejesz się-moja malutka bilbergia ma dosłownie z 8 llat i ...była bo siedziała w doniczce,nawet nie wiedziałam,co to jest.Dopiero na forum trochę się o niej dowiedziałam,zaczęłam podlewać do rozetki i...wiosną wypuściła odrost,teraz mam już dwie w jednej doniczce ale taka jak Twoja to za 100 lat chyba nie bedzie.Ale przyznam,że to żelazny i niekłopotliwy kwiatek.
Awatar użytkownika
aledra7
1000p
1000p
Posty: 1659
Od: 21 paź 2008, o 14:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post »

Aniu roślinki powalające ;:8 a echmea :shock: jestem w szoku, prześliczna jest. Nie wspominając o hoi variegata z pierwszej strony, te różowe listki są przecudne
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Post »

Niestety moja bilbergia przeżyła ciężkie chwile i jest w kawałkach :cry: (tak się kończy pomoc dzieci przy sprzątaniu) ;:110
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Moje doniczkowe, domowe, balkonowe, egzotyczne, tarasy. ZDJĘCIA.”